Man- tai gražiausias modelis. Nedaug pavažinėjau- arba jis man per sunkus, arba aš jam per lengvas (74kg), arba taip ir likau pradedančiojo lygyje, nors su One S2 esu pravažiavęs 2400km.
Viskoturim
Elektrėnai
Зарегистрирован с 2015 сентябряПодал объявлений: 194
Комментарии
Читать коммент. (0)