Labai gera siuveja . As pati siuvausi vestuvine suknele pas ja. Ir pataria ir parenka tinkama modeliuka. Likau patenkinta jos darbu.
ruta2011-04-20 00:01
Puiki siuveja,rekomenuoju,tikrai busite patenkintos jos darbu,siuvausi pas ja suknele,ir esu labai laiminga,kad pasiuvo tokia nuostabia suknele.aciu:}
Владелец|siuveja2011-04-20 08:11
aciu Jums , :)
Saule2011-04-28 13:27
O kiek kainuotų pasisiuti vestuvine suknele pas jus? Mano Drabužių dydis S. Ir ūgis 1.68
Владелец|siuveja2011-04-28 15:19
pasiuvimo kaina priklauso nuo to koks modelis ir audinys, nuo ugio ir dydzio kaina nepriklauso , rasykit i el pasta, atsiuskit mazdaug kokio modeliuko noretumet parasysiu kaina tiksliau.
joge2011-04-30 22:05
na jai siuvate tai tikrai labai grazu bet man rodosi 9 sukneles nuotrauka labai panasi ar net galeciau sakyti nuprkta nes tokia pat ebejui macviau :)))
Владелец|siuvu2011-05-01 08:27
siuvu is foto pagal klijentu pageidavimus, ir pasiuvu idealiai taip pat. 9 sukneles apacia dar neuzbaigta ir nenukirpta , jei matote :))))
Daina2011-05-05 15:47
Kiek kainuotu pasisiuti 9 suknele?
Vaiva2012-02-03 14:14
Fantastiška siuvėja :) visoms mergaitės rekomenduoju :) idealiai sutvarkė man suknelę, didžiąją dieną, jos dėka atrodysiu nuostabiai :)
Ačiū labai :))
Vaiva2012-02-03 14:20
Tikrai rekomenduoju šią siuvėją :) suknelę pataisė kuo puikiausiai :) šios siuvėjos dėka, savo didžiąją dieną atrodysiu nepriekaištingai :))
Ačiū labai :))
Владелец|siuveja2012-02-03 16:20
ačiū Vaiva :) , geros Jums šventės :)
Ligita2012-02-23 20:06
Tikrai fantastiska siuveja, as pati siuvausi pas ja suknele savo vestuvem, ir likau tikrai patenkinta, dabar visiems ja parekomenduoju.
Kristina2012-04-04 14:06
Nuostabi siuveja! Aciu Asta uz pagalba mano salone Svedijoje... labai noreciau, kad atsikraustytumet i cia! Taciau kolkas, reikes man pas jus vazinet.. sukneles, kur sutvarket jau pasieme! Kliantes liko superpatenkintos! Pasimatysim balandzio 23d! oooo
Владелец|Asta2012-04-04 14:17
ačiū Kristina, džiaugiuosi , kad viskas tiko :)
sima2012-09-13 16:57
laba diena, kiek kainuotu 2 suknute? tik be petneseliu noreciau.
mama2012-09-30 20:17
mane pirma suknele suzavejo, kiek ji kainuotu?
Žvaigždė2013-09-26 15:45
Gražios suknelės. Ypač gražiai atrodo antroji. Įdomu būtų sužinoti jos kainą.
greta2013-12-25 23:22
bent apytiksles kainas įmanoma sužinoti? nuo … iki… būtų tada galima orientuotis...
siuvėja2013-12-25 23:33
Maždaug nuo 1000 iki 2000, dėl kainų rašykite į el paštą,kainos gali būti labai įvairios, priklauso nuo modelio ir audinio ir klijento pageidavimų...
Edita2014-02-13 08:52
Sveiki, labai gera siuvėja. Rekomenduoju. Man suknelę pasiuvo pagal nuotrauką, atrodė identiška suknutei nuotraukoje, tik aišku, pritaikyta man ir dar patobulinta :) Labai džiaugiuosi jos darbu. Taip pat dėkoju už patarimus bei puikiai atliktą darbą.
kristina2014-03-11 20:31
per kiek laiko mazdaug pasiuvate ?
ieskau2014-12-16 19:22
6 sukneles dydis ir kaina?
Владелец|siuvėja2014-12-16 19:25
1400lt
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt