Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Focal Kanta No1

viskas ok su ta class D 2026-06-25 16:10
Mėgsta jos
apie class d 2026-06-25 16:11
class d stiprintuvai mėgsta kitokius laidus, nei A/A/B
Manau 2026-06-25 18:46
D stipriai ką paėmė, tą ir atidavė, o kadangi daugybė pripratę prie kitokių klasių paspalvinimų, tai jiems tų spalvų ir trūksta. Kokybiškas D gerokai tikslesnis už. o ir elektros ima triskart mažiau, kitaip tariant, kambario be poreikio nešildo.
Владелец | Savininkas 2026-06-25 19:06
Teko klausyt su Naim Uniti Nova PE, 10 000 eurų D klasė, jokio įspūdžio man asmeniškai nepaliko, nors Focal'ai neva derinami su Naim :)
Загрузка...
В категории: