Tu jau užknisai-jau pusmetį kai tik pasirodo naujas skelbimas visiems tą patį komentarą rašinėji.Neatsibodo,neturi ką veikt MAŽVAIKI?
Pienas nuo lūpų dar nenutekėjo-jis jau reiškiasi.
Tavo trenktai galvai gal dar šalmas padėtų,bet abejoju.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt