Был на процедуре, депиляции. Огромное спасибо мастеру. Шепительное отношение к работе. Все аккуратно и безболезненно. Приятное общение во время процедуры. Рекомендую прекрасного мастера.
Rimas2026-04-09 19:49
2026-04-08 buvau depiliacijoje, darbą atliko nepriekaištingai. Tikrai buvau sužavėtas, aišku užtruko, bet viską atliko kruopščiai. Kadangi buvo malonus bendravimas, tikrai laikas pralėkė greitai. Kam nereikia laimingų pabaigų ar dar kažko, tikrai rekomenduoju.