Siuo misiniu istepiau rusio sienas, kadangi slapiavo ir sunkesi vanduo. Pasibaige visas dregnumas ir begimai po lietaus. Laukiu pavasario, kada viskas patvinsta ten. Net idomu pasidare kaip tada bus, nes dabar rezultatas dziuginantis. As patenkintas, o pirkau su abejonemis ar pades. Dekingas pardavejui!
Abc2026-02-08 23:53
Laukiam pavasario ir atsiliepimu
Staska2026-04-03 20:03
Atėjo pavasaris, nei sunkėsi, nei ką. Paprastai vasarą pamuzojau ir mačijo. Pagaliau nebereikia semti kibirais. Prieš tai kovojau iš vidaus tepdamas ceresit CR65. Tai luposi po metų kol visas neatsisluoksniavo. Gudrus reikalas čia. Rekomenduoju.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt