Na maciau visokiu skelbimu, tai masina su saldytuvu maistui, tai su retarderiu. Sis skelbimas turbut pretenduotu i desimtuką, jei toks konkursas vyktu, 10 euru premija, gaila nenurodo uz ka. Gal uz kadencija jei be nuostoliu pravaziavai, o gal uz kuro taupyma. Gal galite paaiskinti. Aciu!
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt