Dronas nukrito į ežerą.
Sekmadienį 16 valandą buvo pirmas kontaktas telefonu, 17:30 žmogus su visa įranga jau lauke vietoj, Trakų rajone. 17:45 susitikom, 18 valandą jis buvo vandenyje, 18:20 laikiau droną rankose.
Tikrai rekomenduoju, žinokit.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt