Taip, bet labai kokybiški! Daugelis pirko ir visiems tiko patiko. Nieko nematau blogo jeigu kiniška, svarbu kiniška bet kokybiškaDabar didžioji dalis žvejybos parduotuvėse parduodamų prekių yra kiniškos
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt