Nuosirdziai rekomenduoju Oleksandra. Labai profesionalus, patikimas meistras, su kuriuo ne tik smagu bendradarbiaut, bet ir pabendraut. Zmogus galva turi ant peciu, del ko daugiau pamasto, pataria pries kazka darant, pamoko kaip paciam kazka pasidaryti :)
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt