1975 metais kokį nors tarybinį partinį darbuotoją gal ir būtų sudominęs toks modelis. O dabar? Ir ne kainoje reikalas.
Владелец|D2025-09-05 21:59
Ech kas nesupranta tas ir nesupras. Tai kompanijos ant kuriu pamato atsirado rolex omega ir.t.t. kas supranta i ka investuoja tas mokes nepirmas kartas.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt