Darbas atliktas puikiai, kaina gera. Dirba lietuviai ir puikiai išmano savo darbą. REKOMENDUOJU!
Rokas2026-06-09 19:37
Puiki patirtis nuo pradžios iki pabaigos. Du vyrukai dirbo labai efektyviai, gerai paskirstė darbus ir viską atliko be jokių nesklandumų. Net sunkesni daiktai buvo pernešti atsargiai ir tvarkingai. Kaina atitiko paslaugos kokybę, todėl tikrai kreipsiuosi dar kartą prireikus.“
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt