Žiūrejau i pigius skydelius skeptiskai ir skaičiau kad šitas skydelis labai išgirstas ir galvojau tik sapaliones, nes Parkside turėjau kelis modelius kurie tiesiai į šiukšliadėžė išėjo, bet sakau paimsiu ir isbandysiu ir šį, tiesiog iš sportinio intereso, bet skydelis pranoko lūkesčius wow, tikrai vertas visų pinigų ir dar daugiau, didelis ekranas, labai ryškios spalvos, jokio vėlavimo, sakyčiau dar geresnis nei mano pastoviai naudojamas Esab Savage, tai šitas dabar bus mano pagrindinis, o Esab galės but atsarginiu :)
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt