Esu labai dėkinga korepetitoriui Rokui. Puikiai išaiškintos temos, geras mokymo planas, labai jauki atmosfera ir gilus supratingumas. Rekomenduoju!
Deividas Keizikas2023-03-06 19:59
Labai džiaugiamės atradę šį korepetitorių - Roką. Jis pasižymi atsakingu požiūriu į darbą, supratingumu ir gebėjimu sukurti šiltą bendravimo ir mokymosi aplinką. Tikriausiai ir taip iš šių savybių aišku, jog rezultatai atėjo labai greitai. Didelis ačiū Rokui!
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt