Turiu AM3 cpu, biose veikia, o win nesikrauna. Tai biosas dar ne rodiklis.
Владелец|as2023-09-23 22:46
neburk pasaku, - butu defektuotas-ismesciau o ne pardavineciau
.2024-01-22 20:32
jau geriau nauja sistema su i3, negu šitai relikvijai tiek mokėt
Q2024-10-04 16:17
* CPU: i7- 3770k (77w) intel 1155 3.5GHz 8MB-60eur
LENKIA VISUS 3-4 SERIJOS i5
O kaip 4 kartos i7? Juk nelenkia. Uz 60 eur su mb gali nusipirkti. O uz 50 eur 6 karto i5 su mb.
pro2024-11-12 13:43
6 kartos nepalaiko senesnių žaidimų kaip ir programų , 4 karta yra viskas ka galima naudoti nuo window xp/7/8/10 aukštesnėje kartoje pamiršite viską jai jau planuoja kas i 6 karta žiurėti patariu žiurėti jau nuo 9 kartos ir vidurine karta pamiršt ,nes nebuvo profesionaliai pagaminti turi savo problemų. žinoma naujausi procesiosioriai visiškai nusivažiavo ir nebus niekada vadinami lengendiniais procais ,tokie kaip 755 sock ,2500k .i7 4790K ,FX ,Phenom .athlon . viskas sensta daug greičiau ,nes nėra ženklaus pažangos už maža kaina.
.2025-02-12 14:41
Kosmonautas
Xxx2025-04-21 05:36
Siuksles parduodi.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt