pasiulykite-pamatysite,nebe reikalo turiu gal 4 gal 5 banknotus vadinamus TOP,mano facebok daznai imetu,ir ne komentuoja o siulo,aisku jei turiu 1 lita 65 greido,64 nebeimu,perpardavimui nereikia,o laikinaji 1 lita turiu 66 greido,jei siulysite zemu greidu - nereikes,
Владелец|aleks2023-10-27 22:09
uz 1000 litu ir 15 ir 18 mokejau,bet cia anksciau,dabar daugiau mokeciau,
500 litu va reikia 64 greido
Spangale2023-11-08 21:30
Tu, niekam neįdomu, ką ir už kiek pirkai. Mažiau viešai girkis, tiek skelbiu.lt, tiek Facebook'e.
Negi tiek dėmesio trūksta?
Владелец|aleks2023-11-09 00:37
kas giriasi nieko neturi,ir kam cia rasineji pasislepes krumuose,juk skelbimas ir yra tam kad kazka tai pirktum,kazka tai parduotum,neparodyciau,neieskociau,nieko netureciau .pavydas blogas dalykas
Mindaugas2024-03-06 05:51
Gal domintu 500 litų 63greido?
Владелец|aleks2024-03-07 19:36
domina siaip 64 butu prie 1000 vienodi greidai,o jei 63 greidas noreciau daugiau zinoti apie banknota,pamatyti foto kada greidintas ir.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt