https://www.senukai.lt/p/vaizdo-plokste-gigabyte-geforce-rtx-3070-gv-n3070gamingoc-8gd-8-gb-gddr6/fijh?utm_source=kainos.lt&utm_medium=referral
3070 gigabytine pigiau pardei
o sita jau aplaizyta
Zbignevas2022-04-16 21:16
Sita korta figiena. Pats turiu tokia, velka nerealiai viska. Vaikai, nesuprantas tai atsiciukinkit. Nusipiorkit ja nepasigailesit. ruko ji 3080 i vienus vartus
kondratas2022-04-16 22:05
paimciau dvi tada
112022-04-16 22:24
norm trolling, gerai cia subines dega :D
.2022-04-17 00:13
https://www.komtech.lt/cenas/vaizdo-plokstes/746505-gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-8gb-gddr6-gaming-oc-rev-2-0-lhr-
Ta pati?
Too2022-04-17 10:21
Dar sako, kur tu gausi 2 metu garantija
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD2022-04-17 14:57
duodu 300e uz sita mesla, nauja uz 500e gali pasiimt
Besidomintis2022-04-17 15:00
Tai kur tas naujas Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC po 500 EUR paimt?
XX2022-04-17 21:05
Zmogus matyt serga, nepykit
XD2022-04-18 17:53
biski dar uzstrigot 2021 metais, kainas pasiziurek pries keliant skelbimus tokius XDDD
Hendrinkas2022-04-18 22:32
Ubagai, duokit zmoguj uzdirbt, neskiede nesamoniu. Paimkit va ir nupirkit, negi gaila. Slava Ukraine
zmonems2022-04-21 12:47
Ziuriu komentaruose beveik visi tik sneket nori. Vienas sako zajabys korta, nesa daugiau negu 3080, nors youtubej rodo +20fps skirtuma 3080 naudai, kiti sako uz 500 nauja gali paimt. Domekites kainom ir maziau snekekit, nors pardavejes tikrai kosmose dabar.
Tdi2022-04-21 15:26
Visa kaina 600, daugiau nei gaus nei kas duos
.2022-04-23 09:43
Seneliumbai, naujos po 500-600 kainuoja
Besidomintis2022-04-24 02:21
Na parašykit gi pagaliau, kur įsigyt naujas Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC po 500-600?
hm2022-04-29 12:32
ar butinai tas susiktas gygabite,yra cia ir geresniu iki 600
Egis2022-05-14 15:18
Hahaha, blem man patinka kai lygina ten PNY, MSI, Gigabyte. Koks skirtumas, jei chips 3060TI, nuo gamintojo bus skirtumas ant kelių lapnsių ir kokių 2 FPS. Ar už tai verta primokėti 150 eur viršaus? :D
Ddd2022-05-14 15:49
Topine ewga 3060ti čia 620,kur tas tavo permokejimas 150eu,tad nafig ta gygabite,kuri ir db pigesnė,ir ateityje bus pigesnė
checkas kiek dar liko idiotu...2023-12-24 15:29
testas! tiesiog patikrint kiek idiotu yra rinkoj. kai pilna rinka po 250€ idealios bukles tokiu kortu. testas! kiek atsiras idiotu nupirkt uz tokia kaina. :) dzin tas naujumas jos, ir tie 2m. garantija. kai kaina triguba.
Ohooo2026-05-19 23:26
Kaip suprantu is komentaru tai pardavineja jau 4 metai ohoooooooo
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt