Laba diena,
Aplinkos ministerija primena individualių nuotekų valymo įrenginių savininkams, kad nuo 2030 m. pradžios nuotekose, išleidžiamose iš šių įrenginių, turės būti valomas fosforas ir azotas.
Todėl, norint įsitikinti, ar įrenginys pritaikytas šias medžiagas valyti, reikėtų peržiūrėti įrenginio techninį pasą: ten turi būti nurodyta ši informacija.
Prašau patvirtinti įrenginys bus tinkamas po 2023m.
juzia2025-05-09 22:03
nepatvirtins
vincas.2025-12-02 11:52
Ka tu cia kabini makaronus?Mums reikia talpos kubaturos ir kainos kuri vis slepiama.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt