Kodėl pavydite, kad parduoda konkurencingomis kainomis? Jei nesugebate rasti pigiau, kad parduoti tokia kaina, gal neužsiimkite tokiu verslu?
P.S. Ne įmonės atstovas esu, o pirkėjas, kitas, ne tas, kuris rezervavo šią monetą.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt