Domina! Gal yra koks testas video? Gal galima isgirsti su gitara? Dekui!
Владелец|ALVYDAS 2022,03.252022-03-25 20:01
Sveiki, video deja neturiu,bet gitarai tikrai tiktu,nes rimti gitaristai naudoja lempinius stiprintuvus,yra ir mikrofoninis iejimas.
Ramas2024-05-07 19:28
Koloneles turi buti su tranformatoriais
Jei bus be ju deks garsekalbiai ar ba lempos galines
Draugas turejo šudas labai sunku buvo atitaikiti garsa kad nedegintu ne čia išejimas voltais o ne watais
Владелец|alvydas stragys2024-05-07 20:03
Jeigu isejimas voltais o ne vatais,tada komentaru nebeturiu.
Владелец|alvydas stragys2024-05-09 19:13
Kolonelems jokiu transformatoriu nereikia.Galima jungti 16 ,8 ir4 omu koloneles prie atitinkamu gnybtu.esanciu stiprintuvo uzpakalineje puseje.Komentatorius Ramas padare pasaulini isradima,stiprintuvo galinguma matuoja voltais,toks isradimas tikrai vertas Nobelio premijos.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt