Tai kiek tų Samyangų turi parduoti? Canon, Nikon, Sony tai čia skirtingos sistemos , jie vienas kitam netinka. Išsiaiškink kam šitas skirtas ir tada rašyk nekvaituliuodamas
Владелец|R2021-04-04 15:12
Sveiki, su šventėmis ir Jus.
Prašau nuoroda, pasiskaitykite:)
https://www.fotoaparatas.lt/objektyvas-samyang-reflex-300mm-f-6-3-umc-cs
Velykis2021-04-04 18:05
Galima trint komentarus, o galima parašyt ką konkrečiai parduodat. Juk vistiek neaišku kokiai sistemai skirtas- Canon, Nikon, ar Sony
Владелец|R2021-04-04 18:21
Skelbime parašyta aiškiai kas yra parduodama, gamintojai patys deklaruoja, kad objektyvas yra tinkantis kelioms skirtingoms sistemoms. Prisegta nuoroda, galite pasiskaityti, jei turite klausimų, prašau paskambinkite, padėsime suprasti:)
Velykis2021-04-04 21:01
Tamstai ant pirštų paaiškinti, ar ką. Matosi, jog jokio supratimo. Objektyvas toks pats, bet jungtis su fotoaparatu visų sistemų skirtinga. Ir jei jis pagamintas Canon su jungtim, ant Nikon ar Sony neuždėsi, jei pagamintas su Nikon jungtim, tas pats- uždėsi tik Nikon. Jo neperdarysi ir nepritaikysi. Tai parašyk kokia pas tą kvailą objektyvą jungtis, kad žmonės žinotų. Ar aiškiau, ar vistiek savo mekensit?
Владелец|R2021-04-04 22:14
Ačiū už Jūsų komentarus, manau, kam iš tikrųjų aktualu ir nusimano šioje srityje, tas ir supranta. Jeigu norite padiskutuoti įvairiomis temomis ar apdergti dar kieno nors skelbimą, prašau facebookas pilnas įvairiausių forumų, linkiu susirasti bendraminčių, gražaus Jums vakaro:)
Velykis2021-04-04 22:23
Gerai, vistiek bus taip- kažkas kitas skambins ir būtinai klaus, kokiai sistemai šis objektyvas (tai PAGRINDINIS klausimas). Ir tada galėsi mekent ir vaizduit gudrų, arba mirksėsi kaip voras druskinėj. Asta la vista, š-
Владелец|R2021-04-04 22:27
Ačiū už juoko dozę, kuo daugiau tokių kaip Jūs - nereikės nei komikų Lietuvoje. )
Hm2021-04-19 20:58
Velykis teisingai išdėstė ir juokdarys ne jis, o tamsta. Bet koks skirtumas, matau kad nesuprantat, kas sakoma
Владелец|R2021-04-19 21:22
Sveiki, vėl Jūs čia! Na ir atkaklus Jūs, ar Jūs domina ši prekė ar ne?:)
RIO2021-04-23 11:46
Tinka tik mažesnį, APS-C (22-28mm) dydžio jutiklį turintiems fotoaparatams, canon ?
?2021-12-26 22:49
Įtariu su šituo nesamoningu daiktu dar ne vienų Kalėdų sulauksit
Владелец|R2021-12-27 00:04
Sveiki, ir Jus su šventėmis!
Jo2022-06-28 20:24
Viskas tik brangsta, o šis daikts baisiai nupigo ir vistiek niekam nereik. Blizgantis šlamšts, ne kitaip
Владелец|R2022-06-28 23:59
Šiandiena nereikia, rytoj reikės. Kiekviena prekė turi savo pirkėją
Vygintas2023-05-17 10:34
Kaip gaila, kad pamačiau šį skelbimą, po to kai nusipirkau analogišką Tokiną už 3 k didesnę kainą
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt