Nuvažiavau į vietą, už seną triperį, kuriam gal kokia 20metų prašo 150€ Čia gal Jūs nustatote kainas ir šaukiate iš žmonių apsirengimo ar dar iš ko. Tą savo šiukšlyną bent susitvarkykit, ne parduotuvė, baisu žiūrėti.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt