Kažokia nesamonė, prieš metus įsygijau čiužinį, davė garantiją. Išsigulėjo. Skambinu, sako nedirbu, duoda kitą telefoną. Skambink kur nori vadinasi. Apgavikai! Apgavikai! Nerekomenduoju!
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt