Kaina parašyta skelbime. Vėliau mažinsiu. Spekuliantai - užsikruš.kit.
mig42020-11-30 18:50
užskaitau Savininko komentarą!
To savininkas2020-11-30 22:08
Sveiki turiu parduot dvi
Владелец|...2020-11-30 22:09
Man dviejų nereikia - aš kolekcionuoju, ne prekyba užsiimu ) kaina?
N2020-11-30 22:38
Su siuntimu moneta beveik 100 kainavo, koks tikslas uz 110 parduot :)
Владелец|...2020-11-30 22:42
Aš neįsivaizduoju Tamstos tikslų ) Kodėl man turi rūpėt? Krūva spekuliantų staiga susigalvojo, kad iš oro pinigus pasidarys. Tegu svajoja. Aš išgyvensiu ir nenusipirkęs. Siūlau 15€ brangiau nei banke, daugiau siūlyti nesiruošiu. Netinka - ieškokit kitur.
Robertas2020-12-02 08:27
Nu tai nusipirkai uz 110 juokdary? :D kolekcininkas mat
Владелец|...2020-12-02 11:35
Nu, tai pardavei už 500, veltėdi?
To savinikas2020-12-02 18:37
Daug prisipirkai?
Владелец|..2020-12-02 18:54
Aš ne idiotas, kad man reikėtų "daug" ) Čia jūs daug prisipirkot ir nelabai sekasi pardavinėti, matau, kad lendat čia su komentarais. Nieko, kai valgyt reiks, o auksas pasirodys nelabai sotus, parduosit už kiek duosiu. Kainą visada nustato PIRKĖJAS - įsikalkite į savo tuščias makaules.
To savininkas2020-12-02 20:51
Gerai turtingasis pone turiu 4, niekas neperka vaikai valgyt neturi ka ar nupirksit visas uz siuloma kaina?
Владелец|..2020-12-02 21:14
Skaitykite aukščiau, kas parašyta
Batai2020-12-03 21:43
Viskas bus gerai atsistatys tos kainos
T2020-12-04 05:47
Mažokai realiai 155
Владелец|..2020-12-04 13:59
Už 150 jau siūlė, atsisakiau. Palauksiu.
Batai2020-12-04 14:37
Kaip smegenys atvės bus reali kaina
Владелец|..2020-12-04 14:47
Jei niekas nepirks, taip ir bus. Jei kas nori būti dulkinamas spekuliantų - lai perka. Tik paskui tegu visi neverkia, kokios aukštos kainos. Kainą nustato pirkėjas. Jei yra perkančių brangiai, visada bus brangiai parduodančių. Galioja visur.
Batai2020-12-04 16:14
Jos kaina reali turėtų būti max 120
Владелец|..2020-12-04 16:17
Jos reali kaina yra 95 - po tiek bankas pardavinėjo. Ir už tiek būčiau laisvai nusipirkęs, jei spekuliantai nebūtų visko išpirkę, tikėdamiesi lengvo pasipelnijimo iš dirbtinai sukelto deficito.
Batai2020-12-04 16:19
Čia ne spikulentai o karantino aukos
Владелец|..2020-12-04 16:43
Nežinau, ką čia turite omeny )
Batai2020-12-04 17:00
Karantinuojasi ir gali sekti minutes sekundes
Robertas2020-12-04 19:42
Nusipirkai jau?
K2024-04-26 08:24
Šiaip tai aukso kaina ženkliai padidėjo per tą laiką, infliacija didelė (nuo kirios monetos, auksas ir turėtų apsaugoti), tai skelbime siūloma kaina realiai ženkliai mažesnė už pradinę. Tai ne apie spekuliaciją čia kalba
Владелец|Savininkas2024-04-26 13:01
Būtent dėl spekuliantų savo laiku negalėjau nusipirkti už normalią kainą. Jau kitą dieną po išleidimo prašė dvigubai. Aukso kaina šiandien moneta verta 95€.