Apyvartinis. Stovis geras, be iplysimu. Priekis, sakyciau koks 9/10, galas 8/10, nes matosi kazkokia tai gelsva demele kampe. Galeciau atsiusti foto i email.
Владелец|Savininkas2020-12-07 09:16
jei apyvartinis tai ne daugiau kurso
D..2022-07-22 12:23
Turiu po 100lt. 1991m ir 200lt 1997m.
Владелец|Pirkejas2022-07-22 16:20
Reikia foto
As2023-07-09 11:02
Kaip žinoti koks litas bankinis,koks apivartinis?
Irma2023-10-16 12:16
Sveiki, turiu 200 litų banknotą, nenaudotas po išėmimo iš bankomato. Ar domina?
Владелец|Pirkėjas2023-10-17 08:10
Parašykit ar paskambinkit
Remis2024-04-27 09:08
Jūs taip ir sakykit kad domina tik bankiniai,kam tau parduoti apyvartinį jei banke tą patį gausiu?
Владелец|Ane Remis2024-04-27 17:24
O tai 1991 m 1993 m tai tuos pasiulyk. O jei turi einamuosius aisku nesk i banka, niek ju nereik
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt