Puikus meistras. Sutvarkė tai, ko neapsieme taisyti įmonės Kaune net ir už didelius pinigus (Piras, Taisykla7). Meistras greitai nustatė gedimą, kiek laiko užtruks taisymas ir kainą. Meistras nepatingėjo ir netgi susuko trūkstamus varžtelius, bei pakeitė maitinimo kabelį.
Maloniai rekomenduoju!
Alexas2021-06-17 23:46
Super meistras.Rekomenduoju.
Aidas2021-09-30 22:11
Tikrai ismano savo darba, sutvarke plazmini aparata. Buvau daves vietiniam meistreliui pralaike 3 men. ir nieko nepadare o sis atbure viska. Kreipkites nepagailesit. Man iki Klaipedos daugiau negu 200 km. ir tai buvo neproblema, siuntos visagales.
Alvydas2021-10-10 16:47
Tikrai taip meistras is diziosios raides,turiu Lorch aparata TIG,MIG,MMA viename. Bande taisyt ir Siauliuose ir Kaune, radau prilituotu laidu galu net atgal nesugebejo visu varztu susukt o rezultatas buvo 0. Veliau skambindavau ir nurodydavau tikslu aparato modeli .visi atsisake.Taigi nedvejokit ir skambinkit jam drasiai o telefone isiveskit jo numeri su zodeliu TIKRAS svarkiu meistras.
Sigitas2022-10-05 10:48
Greitai sutvarkė stipriai sudegusį saulės elektrinės inverterį. Rekomenduoju.
Tautvydas2022-10-05 22:51
Sis zmogus jau 8inverteri man tvarko. Neivienas jo sutaisytas daugiau nesudege,tikiuosi ir nesudeks.
Patikimas ir moka pats pasitiketi zmoniemis,nesugadintas kaip zmogus.
Aciu
Aurelijus2022-10-11 20:05
Superinis meistras, sutvarkė Kemppi 180 pusautomatį, kur Kempi “atestuoti “ meistrai iš atstovybės nerado problemos. Tikrai rekomenduoju! Sėkmės darbuose.
Joniškietis2023-06-26 11:20
Ačiū meistrui. Remontas greitas ir profesionalus. Rekomenduoju 100%
Greitai ir kokybiškai sutvarkė. Rekomenduoja 100%. Ačiū.
Alexas2024-05-22 09:28
Eilinį kartą aukštas lygis.Super meistras.Rekomenduoju .AČIŪ.
Dainius2024-06-07 14:53
Esu labai nustebes,kaip meistru ne tai kad sutvarke mano plokste bet ir nuotoliniu budu padejo issiaiskinti ir kita gedima,ir viskas puikiai veikia. Didelis respektas tokiems zmonems/meistrams.
Adolio kalvė2025-09-17 12:48
Puikus meistras! :) Pasidalinsiu net savo istorija: kai „Stokker“ garantiniame skyriuje pasakė, kad neįmanoma sutaisyti suvirinimo aparato, kreipiausi į šį meistrą ir jis puikiai sutvarkė. :) Geriausi atsiliepimai! :)
Vidmantas2025-10-22 16:34
Signalas neprieme net, cia sutvarke viska puikiausiai, rekomenduoju! verta
Andrius2026-03-11 22:08
Sveiki, tik inverterinius ar ir trafinius tvarkote? Turiu Migatronic, trūksta smarvės jam.kaip vienos fazės lyg nebūtų.
Владелец|Savininkas2026-03-12 10:59
Sveiki, tvarkau TIK INVERTERINIUS
Dima2026-03-17 21:12
Greitas ir kokybiškas remontas. Аčiū už jūsų darbą. Rekomenduoju.
Andrius2026-03-27 19:54
Rekomenduoju. Greitai ir kokybiškai sutvarkė inverterį. Kainos nesikandžioja.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt