Jau tikrai seniai - metai gal penki-užsakau dujas pas šitą žmogų. Tik geri žodžiai ir palinkėjimai. Visad laiku, nepaisant ro sąlygų. Nuoširdus, žmoniškas, paslaugus. Tikrai rekomenduoju visiems.
Domina2025-10-09 17:34
Už 10€ čia didelis balionas?
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt