gerai kad pasiūlėt naujajį 3 bėgių motobloką 1050F/3, labai patogus darbui. Savaitgalį išbandžiau, esu patenkintas. Ačiū (Pandėlys)
as2019-06-01 17:16
o tai trecias begis tik transportui ar dar kam tinka
Владелец|Savininkas2019-06-02 10:53
Jei motoblokas turi 3 begius, tai visu pirma reikia pamineti kad 1 begis yra labai letas, ir patogu tuomet su juo dirbti, antru begiu taip pat dirbama zeme, o 3 jau labiau su priekaba, transportavimo, retais atvejais frezavimui.
as2019-06-05 13:38
Kelmej zenkliai pigesni ar ir jus galite parduoti uz 699 16ag
Владелец|Savininkas2019-06-05 13:47
Sveiki, visu pirma kelmeje nera musu siulomu motobloku GTM, GTM produkcija lietuvoje prekiaujame tik mes. Nemaisykite FARMER motobloku ir GTM motobloku. Del kainos skambinkite nurodytu telefonu ir susitarsime.
Domina2021-01-02 07:31
Gal kas pirkot ? Kaip kokybė ?
Domiuosi2021-01-02 07:54
Koki modeli geriau rinktis?
1050F/3 7,5 AG
1050A 16 AG
Gal kas galit patarti?
Владелец|Savininkas2021-01-02 09:25
Sveiki, šiuo metu labai populiarus modelis yra 1050F/3, nes jis turi labai lėta bėgį :)
Gintautas2021-10-08 20:55
Kokia galutinė kaina būtų GTM 420-3.
Savininkas2021-10-09 07:55
Susisiekite telefonu ir aptarsime visas detales:)
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt