Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Granulių ir pjuvenų briketų pasiūlymas

X 2019-01-30 06:21
Pvm 9% o kaina kaip buvo tokie liko
A 2019-01-30 19:41
Šiaip Strielčiai granulių 2018 metais granulių negamino, taip, kad skelbimų troliai patylėkit.
l 2019-02-08 19:26
25 metu patirtis o gaminti pradejo tik siemet
A 2019-02-08 19:28
O briketai tai tipo iškastinis kuras
as 2019-03-04 17:25
gal kas bandet?kokia ju kokybe?
Egis 2019-03-05 08:59
..puikios granulės...operatyvus , mandagus aptarnavimasir pristatymas...rekomenduoju-tikrai nesigailėsite....esu išbandęs per kelis sezonus bent penkių gamintojų....tikrai atitinka premium plius klasę...
Geros 2019-03-13 18:13
Pirkom 1t geros granules tikrai
pypenas 2019-03-25 09:48
Kas čia toks gudrutis,mol kelis sezonus kūreno,o atstovas įmonės rašo,kad 2018m. jų NEGAMINO,-tai kuris MELUOJA........???????????
A 2019-03-25 09:54
Tai gal išmokstam skaityti. Per kelis sezonus bent penkių gamintojų ir pabandžiau šitas, žmogaus supratimu jos atitinka premium klasę.
pypenas 2019-03-25 10:56
Kokia kalbos kultūra-matyt tokios ir granulės....????????????
saulius 2019-05-27 11:04
cia jos tamsios,ar sviesios?planuoju pirkt.ar verta?
Jonas 2019-09-11 16:03
190 EUR. tona. Net kainos skelbime neraso...
W 2019-10-02 09:58
Gal galit papasakoti apie šitas granules kas nors,kurie kūrenant šitomis granulėmis,paukščių info
Vilnius 2020-01-14 10:02
RTB katilu pardavėjas rekomendavo šias granules.
Vienu 2020-02-14 10:01
Žodžiu jei papulsit ant gražiu šviesiu tai bus sausos jei tamsios tai nzn man nlb patinka tokios.
Kaina 2020-02-15 14:55
Kosmosas o kokybe nieko gero yra geresniu
žūra 2020-04-18 16:51
granulės geros bet kainoje plėšikai kaip ir visi pardavėjai...bet manau viskas susidėlios nes rinkoje mediena, kuras sąnaudos darbų pigę tai ir granulės turi būti pigesnės...aš granules nuperku už 70 europinių parvežimas išmuitinimas jas užkelia iki 120 eurų...tad verslininkai nusileiskite ant žemės nenorėkite važinėt su skrajojančiais orlandais...
toks 2020-05-28 10:01
teisingai visokiu eferistu yra. vienais metais apsipirkau pasirodo granules buvo is plauso /vo tau ir sviesios geros.kaip tik daba ieskausi granuliu.bet kainas visi iskele
Klausimas 2020-07-07 22:15
Kokia kaina su atvezimu i Jurbarka?
Владелец | Strielčių granulės 2020-07-08 08:36
Sveiki, skambinkite numeriu - 869090930. Jums viską atsakys.
granules 2020-08-06 21:38
Kaina tai kosmosas
Eimantas 2020-08-31 03:23
Kokia medienos granulių kaina su pristatymu miestas SALCININKAI kiekis 5 tonos?
Владелец | Strielčių granulės 2020-08-31 10:04
Sveiki, skambinkite numeriu - 869090930. Jums viską atsakys.
Rapolas 2020-09-30 18:16
Geros granulės senukuose jas perkuosi, tik keistai cia su kainomis, senullkuose pigiau!
N 2020-12-25 14:54
Du kartus daugiau sudega negu praeitais metais
Nu kad normaliai 2020-12-26 21:00
Man jos geresnes negu šilalės medienos. Mažiau šlako, geriau dega ir įsikuria.
Nežinau 2020-12-26 21:01
Kas cia parase kad šūdas. Nesutinku, šiai dienai nelabai žinau geresniu. Jei zinot, rasykit, diskutuokim.
Dede vasia 2021-03-10 11:12
Kas cia rase kad Granules degina, cia kraikas, smulkiem naminiam gyvunui, kate, suva, ziurke, boba,
Dainius 2021-03-28 09:27
Tikrai geros granulės,nerašinėkite kad šūdas,jei nebandėte,tik kaina kol kas didelė,pernai buvo akcija pavasarinė 150 eur,tokia kaina tikrai atitinka kokybę ir kainą,už 170 geriau pirkti Sunny granules.
Tai kad 2021-06-01 22:26
Sunny granules baltarusiškos, vargu ar jos geresnes galibuti
Gogi 2022-04-26 18:02
Vilniuje Graičiūno gatveje hujovos granules rusiškos
Gogi 2022-04-26 18:03
Kirtimų gatvėje, o ne Graičiūno
Srta 2022-05-12 19:32
Žandai nepliš nuo kainos.
Almantas 2022-05-20 12:23
350? Kosmosas.
Ciklopas 2022-07-14 19:32
Kainas perrašo kasdien, per kučias galėsit vietoj kučiuku su kisielium graužti patys. Abeliai, jau parketu pigiau kurenti gaunasi.
vėjas 2022-07-19 12:10
Tur būt visa gyvenima neėde vaikščiojo,dabar prisiplėš,idijotų gauja.gerai kad daugelis neišmetė malkom kurenamu,ir tebeturi dujas,nes su dujomis gaunasi ant pusės pigiau
Zjb 2022-07-20 00:09
Atrodo, kad granules gamina is azuoliniu rastu paleistu i pjuvenas :D statybines medienos kaina 400-450eur/m3 , cia atlieku tona, po 465eur, tai kaip ir sakau, is principo apsimoka geriau stacius rastus ant granuliu leist, nei lentas gamint :D kas per laikai
to ciklopui 2023-03-01 13:31
Bingo
Ubagas 2023-10-13 22:55
Pirkdavau visalaik is strielciu, tikrai geros granules, bet tas gobsumas turbut ne mane viena priverte pirkt is kitur. Gerai, kad atsirado depo, jau neina niekam uzsikelt daugiau, nei 300eu. Dabar is principo imsiu is depo. Nezinau, po kiek dabar pardavineja, bet paskutiny kart norejo 380. Kaip kazkas ir sake, galit valgyt tas savo granules :D Zinau, kad visiem dzin, bet norejau issipasakot.
Ubagui 2023-10-20 20:44
Ne dzin visiems :) Prie to pačio noriu pridurti, kad per savo gobšumą kurį parodė pardavėjai per pastaruosius metus. Galės patys springti savo granulėmis, bankrutuoti ir t.t. Dauguma perėjo prie kito šildymo būdo, nes buvo jų pačių gobšumo priversti. Čia kaip toj patarlėje - lazda turi du galus ;)
Andrius 2023-10-22 20:58
Kūrenom ir mes šitom superinės, bet tas pardavėjų gopšumas kol kas neleidžia man kaip pirkėjui sugryžti atgal. Tokia įmonės politika manau pamažino pajamas
qw 2023-10-30 18:40
280 eur uz tona. koks cia dar gobsumas? Vat dujomis sildausi, uz spali mokesiu 170eur. Granules beveik 2x pigiau.
Pardavėjų Logika 2023-11-17 15:34
Geriau į užsienį išvešiu už dyką nei vietiniams parduosiu už normalią kainą.
Regis 2023-12-31 17:34
Na pasitaisė Strielčių lentpjūvė į gerą pusę:)
Toas 2024-01-18 15:45
Tai 3,14darai pradėjo kelt kaina, krv gandonai jaučia pulsą, kada kaina didint :D
Regis 2024-03-30 14:25
Galėtumėte jau ir numušti granulių kainą.Dabar jau perku pas kitus geras granules už220€
audrius 2024-10-27 18:01
nuvažiuoju į depo ,paimu 20 maišiukų.taip ar taip vis konors ten prireikia.ir sandėliuot tonomis nereikia,ir kaina 3.15 už maišelį.ir dega švariai.raša lietuvių gamybos.tai jei pas mažmenininką tona apie 200,tai logiška jog didmena būtų kokį160.bet kur tau.ar maišiukas ar trys tonos vis tapati kaina.
cia geri komediantai 2025-02-01 16:08
jusu granules Ermitaze po 208eur tona!
Nu 2025-02-16 21:01
Kaip ir sake ermitaze 210eur/t. Nuvaziuoju kas antra savaite, isimetu 15 maisiuku, ir nereik apskritaut puse garazo.:) kam pirkt po kelias tonas is strielciu? Ner prasmes, kaina ta pati:)
Rimas 2025-03-21 07:12
Kolkas geriausios granulės iš visų, bet ermitaže pigesnė kaina
Nepirksiu 2025-08-11 11:02
Rašo:Granulių kaina – 257 €/t su 9% PVM Nuvažiuoji į vietą-270€.Kaip suprasti?
pirkeja 2025-09-29 19:03
dauguma pereina prie sildymo elektra,nes granules labai brangios,o kokybe kaip papuola ir nera cia ka girti.
As 2025-10-09 02:24
Pasiziurekit kiek kukuruzo granulese bent susimalkit kad nematytume
juozas 2026-01-13 13:59
brangu.centrinis sildymas daug pigiau.
RIMANTAS 2026-06-25 20:54
Nu brangu bele kaip
Загрузка...
В категории: