Man nesvarbu koks dviračio pavadinimas, jų yra šimtai. reikia akumuliatoriaus etiketės ir krovimo lizdo nuotraukų. jas galite atsiūsti el.paštu: [email protected]
gytis2018-10-17 13:00
labai keista, kad komentaru aka atsiliepimu nera, negi skelbimo autorius trina komentarus?
Владелец|Tikrai labai keista2018-10-17 20:11
Kaip čia dabar spalio mėnesio vidurys ir niekas nekomentuoja dviračių skelbimų. Dėkui Gyčiui, nors truputį nuspalvino pilką kasdienybę.
Bulls2019-04-02 22:05
Kokia kaina iš viso: 28" galinio rato 1kW su viskuo tame tarpe bagažininiu akumu?
Jei tokio komplekto kainelė per aušta, tai tiesiog nusipirkit už kokius 650 eur dėvėtą elektrinį dviratį ir su juo ilgai ir nuobodžiai važinėsit. Na greitis bus ne 50 km/h, o 25, nuvažiuosit ne 160 km, o 70, nevažiuos neminant, bet važiuos lengviau ir greičiau nei paprastas dviratis. Čia kiekvienam savo, man vilų Ispanijoj kainelės taip pat per aukštos, tai vartausi Lietuvoje.
Andrius2019-05-16 21:55
Ka pigesnio turite? Gal devetu kokiu?
Владелец|Šitas pigesnis ir naujas2019-05-16 22:51
https://e-biker.lt/produktas/elektrinis500-dviratis/
Šiaip tai aš surinkinėju ir parduodu gerus, galingesnius be apribojimų, o ne pigius gamyklinius (su silpnais varikliais, greičio apribojimais ir važiuojančius tik minant).
Romas2019-05-19 22:18
Ar iseitu is gazelle padaryt priekinem rate kazka panasaus kaip jusu nuotraukoji? Ir kaina koke butu? Aciu!
Владелец|Išeitų2019-05-20 08:43
jei akumo nereikia kaina su perdarymu 500eur, jei reikia akumo, komplekto ir pakrovėjo kaina su perdarymu 950eur.
Tomas2019-07-06 12:19
Idomu, ar su magura hidrauliniais ratlankio stadziais eina perdaryt, kad stabdant atsijungtu variklis?
Владелец|Taip Tomai eina2019-07-06 14:21
papildomai reikia įsigyti hidreulinių stabdžių daviklius ir prisimontuoti prie esamų stabdžių rankenėlių. Daviklių turiu, kaina berods 25eur, jei komlektą perkat pas mane, galiu išimti iš komplekto rankenėles trosiniam stabdžiam ir su 15eur priemoka įkomplektuoti daviklius.
Vaidas2019-10-12 21:30
Sveiki. Ar turite pakroveja Bosh 2A? Kokia kaina?
Владелец|Aš neturiu2019-10-12 22:39
Bet gaudyk nuorodą:
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/bosch-elektrinio-dvircio-pakrovejas-42870601.html
Vaidas2019-10-12 23:37
Aciu
Antanas2020-02-21 20:47
Ar imanoma sumontuoti du akumuliatorius, tarkim viena bagazinej, kita ant remo, tikslu nuvaziuoti kuo didesni atstuma neminant pedalu? Kokie akumuliatoriai tam tiktu optimaliausiai? Pageidautina iki 1000 W galios varikliui, nes galingesniems jau reikalinga registracija ir teises. Kiek toks projektas kainuotu, jei darbas, dviratis ir iranga Jusu? Aciu.
Владелец|Taip Antanai, įmanoma2020-02-21 21:13
Kokį apytiksliai atstumą neminant norite nuvažiuoti? Gal rašykit ne komentaruose, o ten kur yra aukščiau dešinėje "rašyti laišką pardavėjui". geriausia būtų kad paskambintumėt, arba parašykit savo tel. numerį aš Jums paskambinsiu, telefonu bendraujant tiesiogiai daug greičiau išsiaiškinsim poreikį ir kainas.
Antanas2020-02-22 21:27
Taip ir padarysiu, bet veliau, kai susils ir prasides sezonas, Aciu uz atsakyma.
Владелец|Prašom, dauguma masto, kaip Jūs2020-02-22 21:48
o pavasarį piktinasi- "kas čia per nesamonė, mėnesį reikia laukti, aš gi ne tanko noriu, o dviračio" . Tik noriu pasakyti, kad dabar eilė savaitė ir apie 3-4 dienos projekto įgyvendinimas, vėliau bus, kaip ir pernai ir užpernai ir visais kitais metais, 4-5 savaitės.
xXx2020-08-30 17:50
zmones, atsidarykit aliexpress ir susikomplektuokit dvirati patys ar su varikliu galiniam rate ar priekiniam ar prie pedalu muontuojamu. Youtube yra video kaip viska sumuontuoti paciam sekmes.
netrinu, tai įmeskit į komentarus nuorodas to ką čia siūlot, netrinsiu ir jų. Kas norės galės pasinaudoti ir pirkti prekes iš Jūsų nuorodų.
turintysis2020-10-22 15:58
Lb grazus komentarai,gaila kad negalima rasyti tiesia I sveteines puslapi nes ten nera atsilepimu skilties tad paliksiu savo ispudzius cia. Turejau ir as reikalu su situo ponu, paskaicius komentarus galvojau gan pasiputes veikejas pardavinejantis gan brangiai iranga bet po to pradejau skaiciuoti ir analizuoti.mano isvados butu tokios.
1. Tikrai brangus malonumas ebike tad pries perkant reikia pagalvoti ar tau tikrai reikia jo ir kaina tikrai didesne nei kad aliexpress POPIERIUJA bet kai pradedi deliotis konretu varijanta supranti kad skirtumas gali butu apie 300-400€.skirtumas didelis bet dar reiktu prideti ir tai jog gali gauti muita kuris jei kas nezino yra 21% nuo pirkinio vertes.aisku cia jau loterija jei nori rizikuoji.ir dar viena maza smulkmenele kad gali ir visai negauti ka uzsakej tai ar verta rizikuoti sprendziat patys.
2. Akumas, jus rimtai norit pirkti akuma is kinu? Rimtai? Nzn kokioj jus planetoj gyvenant bet leiskit jus supazintinti su tokia svetaine www.youtube.com ten pilna parodymu kas paslepta po graziu korpusu ir kokia reali talpa tad velgi loterija.o sitas zmogus pats jas renka tad jus gaunate tai uz ka sumokate.
3. Tikrai taip, moketi 100€ uz surinkima gali pasirodyti tikrai brangu kai toj pacioj minetoj svetainej per 30min parodoma kaip ta padaryti paciam. ju perziurejau n ir tikrai atrodo vienas du ir vaziuoju. Bet toj pacioj svetainej yra daugybe kitu dalyku kur galima pasidaryti paciam: taisyti masina, klijuoti plyteles, tvarkyti elektronine iranga,daryti operacijas ir n dalyku. Bet atminkit viena gyvenimo taisykle-ziureti kaip daroma ekrane ir pasidaryti paciam tai du, nieko bendro neturintys dalykai. Tikriausiai jums ta pavyks padaryti bet tikrai ne per 30min ir kokybe bus jusu rankose ir leiskit jums priminti kad jus sesit ant dalyko kuris jus ves 50km/h ir jei esate uztikrintas savo sugebejimais tai pirmyn. Man mano sveikata svarbiau nei kad 100€ todel patikejau sita darba tam zmogui, kuris jau surinkes ne viena desimti dviraciu, kuris zino niuansus, galimas klaidas ir realius pavojus, kuris duos patarimus kaip neprisiploti vaziuojant juo.
Na o dabar apie konkrecius skaicius ka pirkau as. 1500w I galini ranta su uzmanunama kasete, baterija 15ah 52v ar kazkaip pan tik zn kad ne 48v o biski galingesne. Kraunasis 6val. dviratis pasunkejo dvigubai ir dabar sveria 30kg.mano svoris 105kg. Pardavejas lb malonus ir paslaugus greit reaguonatis I el.laiskus bei smulkiai paaiskinantis bei pasiulantis geriausia varijanta tai ko jums reikia tad reiktu su juo bendrauti ne komentaru skiltyje o tiesiogiai su juo. Viskas yra ok tik as vieno dalyko niekaip nesuprantu skelbimuose apie nuvaziuotus atstumus. Mano rekordas buvo 55km lygiu keliu be jokiu ikalniu ar stipraus vejo naudojant tik 2asisto rezima nei kart nespaudus gazo (kas labai valgo akuma) greiti laikant iki 35km/h.testavau 5kartus ir razulatas budavo 50-55.jei naudonat misrius rezimus ir gaza tai nuvaziuoju apie 35km.greitis net ir su tokiu svoriu 55km/h kas mano galva yra tikra savizudybe.kas zn kauna supras I parodos, savanoriu kalna 35km/h, I ta kalna kur prie gelezinkelio link molo 50km/h be jokio vargo. nuvaziavau 654km ir jokiu bedu neturejau.planauoju vaziuoti ir ziema tai bus galima parasyti kaip sekes jei pardavejas netrins komentaru. As ebike pirkau ne pramogai o transportui mieste tai tikrai verta tu pinigu(nebent kazkas suges tada jau kita kalba) su dviraciu vazineju 8metus (ziema-vasara) per metus numindamas apie 3500km ir kokius 4metus svajojau apie ebike tad persedus ant ebike pojuciai visai kitokie ir jau nereikia galvoti ar cia sesti prie masinos ar dar minti.db skaiciuoju ar vienu ikrovimu uzteks baterijos o mieste 50km uztenka.
Sorry uz ilga litanija bet kai pats ieskojau info man jos truka tad gal kazkam pravers tai ka parasiau ir jei kam bus neaisku tai dar parasysiu komentara (jei pardavejas netrins ju)
Владелец|komentaras oho2020-10-25 09:25
šiek tiek apie atstumą, nepamenu kodėl pasirinkot būtent tokios talpos akumą, bet nepriklausomai nuo akumo talpos, su tuo pačiu akumu važiuojant 2 asistento lygiu galima nuvažiuoti skirtingus atstumus. Klausimas būtų kaip? Atsakymas, labai paprastai, rato varikliai sukonfigūruoti taip, kad važiuojant bet kuriuo asistento lygiu galima pedalus sukti labai, labai lėtai, suveikia asistento daviklis ir dviratis veža visu pajėgumu nustatytu to asistento lygyje (principe, kaip su akseleratorium)- nuvažiuosit mažesnį atstumą. Kitas variantas, tame pačiame asiste, užsimetat grandinę ant mažiausios galinės žvaigždutės ir minat normaliai, kad kojose jaustumėt krūvį, tada suveikus asisto davikliui variklis veš taip pat to asisto maksimalia jėga, bet Jūs prisidėsit prie proceso savo kojų jėga, ko pasekoje su tuo pačiu akumu nuvažiuosit gerokai didesnį atstumą. O šiap mano asortimente yra ir 24Ah rėmo akumas ir 27Ah bagažinės akumas, taigi nuvažiuojamas atstumas gali būti koreguojamas kojų raumenų darbu, arba piniginės turiniu. O atsiliepimų skilties nėra, nes patenkintų pirkėjų, užsakovų, klientų yra labai daug, visi sako ačių, dažnas dar vėliau paskambina, dėkoja arba pasidalina savo pastebėjimais, bet manau nesumeluosiu, kad Jūs pirmas per kokius tris metus išdėstėt savo teigiamus pojūčius raštu, o kiek šūdo pripilla komentatoriai, o ne realūs nepatenkinti klientai, pats matot. Tai kam man ta skiltis? Aš turiu tinklalapyje skiltį kurioje galima talpinti naudingą informaciją elektrinių dviračių tema, bet dėl didelio darbų kiekio, neturiu laiko ją pildyti.
Владелец|Gavosi ir mano ilgoka litanija2020-10-25 09:28
net ačiū su klaida parašiau.
Владелец|Va, kam reikia pigiau, prašom2020-10-25 09:37
Smagu jog savininkas laikosi duoto žodžio ir netrina komentarų.Rašiau kometarą 2020-10-22. Su šituo komplektu numyniau kiek daugiau nei 4100km. kaip ir minėjau važiuoju ištisus metus tad važiavau ir žiemą. Kas nepamena tai priminsiu kad praita žiema turėjo ir lb šaltų orų kai temp nukrizdavo ir iki -20.buvo ir gan nemažai sniego. mano dviratis su v-brake tad kai gaudavau sniego stabdžiai nustodavo veikti. Naudojau priekį šipuotas 240 spyglių schawlbe padangą o gale žiemine be šipų continental padangą. Kadangi važiavau gatvėmis tai pravažumas buvo neblogas tik keletą kartų buvo kad nenuvalytos gatvės. Baterijai šaltis nepatinka, lb lb nepatinka. Kol nebuvo minuso akumas atlaikydavo iki 50km. žiemą nukrito iki 30km(lb taupant baterija) ir atėjus pavasariau taip ir liko.matyt peršalo. Ir krovimas sumažėjo nuo 6val iki 3val. Tad netekau 40% turimos talpos tik gaila kad baterijos svoris nesumažėjo o liko toks pats. Kadangi žiema buvo kebloka stabdymo atžvilgiu nutariau pakeisti dviratį iš v-brike i diskus.ta dariau 2021-09. Perinkimą dariau pats su vienu draugu.kadangi prieš akis mačiau viską kaip padarytą reikėjo tiesiog copy/paste perkelti ant kito dviračio užtrukau porą vakarų bet nors ir dariau kaip ir buvo ant seno tačiau vistiek nesigavo taip gražiai kaip buvo padarias profas. Ir pastebejau keletą dalykų kurių youtube nebuvo parodyta tai tikrai rekomenduoju bent jau pirmą kartą naudotis šito pono paslaugomis.
Po pirmos žiemos ratas pradėjo skleisti keistus garsus terkšleje.kadangi pas mane kasetė užmaunama o ne užsukama tai taisymas yra keblus bet vienas dviračių meistras pakeitė pora guolių ir situacija pagerėjo nors klibėjimas išliko. Visą kitą veikia gerai, neturiu jokių priekaištų ratui apart to kad buvo lūžęs vienas stipinas. Ši žiema nėra tokia šalta kaip kad praita bet baterija po truputį miršta nors pakrovimų buvo tik apie 150.naudoju 1-2 asisto rėžimą (iki 400w) baterija atlaiko apie 25km. Šitą žiemą pastebėjau įdomų dalyką kad yra kažkokia praslidimo sistema net ant ledo važiuojant asistu ratai neprasisuka ir neužmeta.teko važiuoti ledu ant kurio yra vanduo.bandžiau stumtis bet iškarto kojos netlaiko o važiuojant viskas gerai.jei vasarą tarp vbrake ir diskų skirtumas nedidelis tai žiemą diskai atliko savo darbą be jokių nuotikių.numynias 4000km galiu drasiai sakyti tai lb gera investicija jei reikia dviračio kaip transporto priemonės, vienintėlis minusas baterija, kuri bijo šalčio ir kad šiuo metu jos lb brangios.keisdamas dviratį planavau keisti ir baterija nes senas rėmas buvo mažas ir didesnė tiesiog netilpo į rėmą o i dabartinį tilptų didesnės talpos bet kadangi celės išbrango dvigubai tai matyt teks šitą akumą numarinti ir tik tada pirkti naują.
Huine2025-03-11 23:32
Huine tikra
500 pinigų2025-04-24 20:32
Arklio vežimui gali 4 motorus sudėti nes arti laukus noriu?
Visi aria su plūgu2025-04-24 22:11
o pats arsi su vežimu?
Rimas2026-01-15 21:00
Tai gal geriau traktoriuka nusipirk
Tomas2026-05-23 20:16
Vilniuje policija tikrina variklio galinguma ir greiti ir suraso protokola Tai va uzdaryk savo Monkes bizni
Tai va, tik užvakar vienas Vilni2026-05-23 22:26
Išsivežė jau penktą dviratį perdarytą su BBSHD 1000w, taip, kad ne tau spręst apie monkės biznį, tai gal geriau pasirūpink savo ne monkės bizniais.
Tomas2026-05-24 08:47
Policija Vilniuje tikrina elektriniu dviraciu galinguma ir greiti ir suraso protokola Kodel jus visa laika pazeidinejat Europos Sajungos istatymus
Tomai, pasiskaityk tuos įstatymu2026-05-24 09:38
Įstatymai reglamentuoja naudojimą, o ne tai ką aš darau. PVZ perdarau aš tavo prašymu paprastą dviratį į elektrinį 1500w, važiuosi Vilniuje tarkim sustabdys ir surašys protokolą (nors manau, kad jei važiuosi gatve, su šalmu ir turėdamas bet kokios kategorijos vairuotojo pažymėjimą, niekas tau protokolo nesurašys). O jei važinėsi miške, laukų keliukais prie savo sodybos, tai tikrai nesurašys.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt