Xiaomi pas lenkus, Segway vietoje LT, sutvarkom viska
Tomas2018-04-16 09:03
Pirkau du, viskas super. Padėjo į automobilį atsinešti ir maloniai aptvarnavo.
Владелец|paspirtukas2018-04-17 14:44
geriau padaryti pagal kokybe ES1 arba ES2, o siaip panasu daug kas
Kkjj2018-04-25 23:39
Beje kokia garantija suteikiama paspirtukams? Kas atlieka garantinį aptarnavima? Parduodant išduodamas pinigu gavimo čekis/faktura ar pan.? Kokia garantija kad po mėnesio jūsų jau niekas nesuras?
Владелец|garantija2018-04-26 09:13
duodam saskaita+ceki, yra parduotuve, garantija nesat mums, o mes ten kur reikia persiunciam, segway galima tiesiai gamintojui nest
vvv2018-05-13 20:16
Visu ninebotu kliba galinis ratas, sutvarkymas nepigus.
Jonas2018-05-14 15:19
Ratas dzin. Greitai ir PIGIAI sutvarkoma. Pakeičiamas guolis ir įvorės už kelis dolerius. Bet jei vairas skersas - tada ne kažką.
Deivis2018-05-16 21:45
Sveiki, ar turite ES1 , be defektu ir ar uzdejus papildoma baterija ant ES1 padideja ir jo greitis ar tik nuvaziuojamas atstumas?
klausimas2018-05-22 19:19
ES4 Kaina ir kada galima gaut?
Владелец|es42018-05-22 19:32
ES4 tai yra ES2 + baterija is kart ideta, kainos surasytos 490e+ 165e, ES2 gavimas birzelio pradzioje
Al2018-05-22 22:15
Laba, jeigu turite ES 2 +papildoma bateriją, atvažiuoju.
Ne abejo vairas turi būti tiesus, jokių broku :)
pirkejas2018-05-23 11:51
geras pardavejas, labai geros kainos (pigiausia, ka radau Vilniuje tikrai). Pirkau vakar draugei es1, tai sauniai aptarnavo. Rekomenduoju! o kaip paspirtukui toliau seksisi ziuresim, garantija turim :)
X2018-07-09 10:30
Nusipirkau es1 ir nesuprantu, pasidarau ant sport modo, o traukia tik 13km/h,ir tai gerokai pasibegejus... O apie ikalnes išvis nekalbu, iškart sustoja... Kodėl taip yra???
Владелец|ninebot2018-07-10 08:13
ne pirmas kartas kai zmones nemoka ninebot apps naudotis, ten reikia nuimti apribojimus (yra ivairus rezimai), ir siaip per ji visi nustatymai daromi.
Aidas2018-07-24 15:25
Pardavėjas tikrai sąžiningas. Šiandien Vilniuje grąžinau mėnesį naudotą el.paspirtuką, greičiausiai pasitaikė netipinis defektas. Pardavėjas grąžino pinigus, telefonu atsiliepia, su pirkėju kontaktuoja.
P.S. labai tikuosi, kad gamintojas vis dėl to gaus nekokybišką gaminį atgal
Владелец|dekui2018-07-24 15:39
Dekui Aidai, su nuolaida parduosim manau ji, vis tiek dar jam garantija beveik 2 metai, o defektas smulkus - varztai tik iskrite buvo
Владелец|es12018-07-27 16:46
nau vazineja su juo kitas patenkintas zmogus
Gintas2018-08-20 00:21
Tai varztu negalejot susisukt, kad grazinot paspirtuka? :DDD
Владелец|varztai2018-08-20 17:25
varztus susuko garantinis Segway, kitam zmogui pigiau atidavem, tai vazineja patenkintas po siai dienai, tai visokiu yra klientu ...
Jas2018-09-20 19:30
Sveiki, S2 kiek laiko garantija? Kaune nera galimybes isigyt?
Stinta2019-02-25 22:11
Patarkite Kuri geriau nusipirkti Ar Es2 juoda naujausia ar xiaomi 365 pramogai As Nebandes nei vieno Dekui uz patarima
Владелец|paspirtukas2019-02-25 22:38
pradziai gal M365, ES2 jau pazengusiems daugiau tiks
Stinta2019-02-25 22:45
O kaip tie juodi 1.3 es2 gal patobulinti ar tokie patys kaip 1.2 versijos ?
Ar tik spalva kita ir tie
Владелец|es22019-02-28 16:30
Pats Segway sako, jog su dabartine versija viskas ok, problemų neturetu kilti
hm2019-04-17 06:17
Kugoo s1 neturėsit?
es42019-04-23 15:08
Sveiki, ar turite ES4 ir kokia kaina ?
Sveiki2019-04-26 23:31
Ar tureti Es4 ir kokia kaina butu? Kokia Es2 kaina?
Владелец|es42019-04-29 14:57
es4 kaina 460+170 = 630eur
Xxxxxx2019-05-10 18:33
Sveiki mano sunus sveria 40kg tai koks max greitis butu jam ir ar yra kazkokia programele gur galima tai reguliuoti?
Владелец|greitis2019-06-05 07:01
max greitis nusistato per apps'a, yra ivairus rezimai, vaikams ir pan.
Ninebot by Segway Kickscooter ES2019-06-10 17:01
Laba diena, o kur yra vietoj? Kur galima apžiūrėti? Ninebot by Segway Kickscooter ES2 versija v1.3 domina.
Владелец|apziureti2019-06-11 13:51
pasiskambinkit, turim v1.3 ES2
Mindaugas Matusevicius2019-06-24 20:48
labas. domina 2vnt paspirtuku. linkstu ties m365 nes pirmieji pasizaidimui, nesinori daug metyti pinigu. ar dirbate su lizingo bendrovemis? tarkim sblizingu?
Audrius2019-07-23 18:10
Kaip su Jumis susisiekti? Tel?
Владелец|Tel2019-07-23 18:35
galima tel, sms, per chat, email
G2020-01-25 22:37
O i šiaulius siunčiate ar ten turite parduotuvę?
Uz 300 atiduosit m3652020-02-15 10:43
Uz 300 atiduosit m365?
Aš2020-04-13 14:05
Ar turite dar xiaomi m365 pro?
Vidas2020-04-14 17:58
Sveiki kokia kaina perkant 3vnt?
Barbara2020-05-13 16:19
Sveiki kokiam rajone randates?
Panevėžys2020-05-24 21:20
2020.05.23
Xiaomi m365 pro pirkau du super pardavėjas viskas įmanoma kaina paderinom padėjo surinkti paaiškino viską.?
aleksei2020-06-21 16:48
Kur geriau ninebot se4 arba xiaomi mi m365 pro?
skuterastas2020-07-23 09:19
Labai panasus pagal charakteristikas. Bet as uz ninebota.
Aurimas2020-08-16 18:25
Kokia geriausia kaina butu uz du xiaomi 365pro (turit tik juodus?) ir ar imanoma butu atgabenti i Kauna
Владелец|xiaomi 365pro2020-10-11 12:22
yra nauji modeliai xiaomi 365 pro 2, kaune galima pasiimti
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt