Buvau pasiėmus tik dvi papildomas pamokas, per jas instruktorius pasistengė ištaisyti mano vairavimo klaidas bei pamokė kaip elgtis, kad vairavimas taptų sklandesnis. Dviejų pamokų man užteko, kad išlaikyčiau regitroje vairavimo egzaminą
Ingrida2018-05-11 16:29
Turėjau tik dvi pamokas su šiuo nuostabiu instruktorium prieš Regitros egzaminą, viską išsamiai paaiškino, taisė visas klaidas, motyvavo, tik jo dėka išlaikytas egzaminas!
Barbora2018-06-07 20:46
SUPER!!! Instruktorius begalo draugiškas, atsako į visus reikalingus klausimus,nuteikia ir motyvuoja, maloniai paaiškina ir nurodo, kur reikia taisytis. Užteko tik keleto pamokų ir Regitroje išlaikiau egzaminą iš pirmo karto.Galvojau,kad tai neįmanoma,kad sapnuoju,bet tai įvyko. Ačiū labai šiam šauniam instruktoriui. Labai visiems rekomenduoju!! :)
Lidija2018-06-24 16:57
Išlankiau 30 valandų su kitu instruktoriumi, ir bijojau mašinos kaip ugnies, galvojau, kad vairavimas ne man. Tačiau jau po pirmos pamokos su instruktoriumi Svajūnu nusiraminau, jis labai ramiai ir tiksliai kreipė dėmesį į svarbius dalykus, į klaidas, aiškino kaip teisingai "jausti" mašiną, atsakydavo į visus klausimus, įdėmiai stebėjo visus judesius, neužtikrintumus. Egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Labai labai ačiū!
Silvestras2018-09-25 22:18
Egzamino regitroje niekaip negalėjau išlaikyti praėjus kursą, paėmus papildomų pamokų su instruktoriumi ir ir gan daug važinėjęs su šeimos nariu. Tad po 2 nesėkmingų bandymų nusprendžiau nueiti pas šį instruktorių. Galiu pasakyti tikrai padėjo! Šis instruktorius paaiškino viską iš naujos prizmės, galima sakyti naujai išmokė vairuoti per pora pamokų. Tik su jo pagalba sugebėjau išlaikyti praktikos egzaminą. Žmogus tikrai atsidavęs savo darbui ir žino ką daro. REKOMENDUOJU VISIEMS!
P.S. Kainos tikrai nesikandžioja.
Loreta2018-12-24 18:55
Kitoj mokykloj baigusi pravažiavimus jaučiausi neužtikrinta. Pas vairavimo instruktorių pasiimtos vos 2 papildomos pamokos ir Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Mokindamas palaiko jaukią atmosferą ir pilnai išaiškina visus vairavimo ypatumus, duoda papildomų patarimų. Jei turit kažkokią konkrečią spragą, nebijokit sakyt, kaip mat sutvarkys. Taigi jei norit, kad mokydamiesi vairuoti jaustumėt, kad instruktoriui tikrai rūpi jūsų įgūdžių tobulinimas, 100% rekomenduoju
Greta2019-03-25 18:35
Drąsiai rekomenduoju šį vairavimo instruktorių ! Kantrybe apsišarvavęs, profesionalus mokytojas! Kokybiškos pamokos, naudingos ir tikslios pastabos, todėl regitroj viskas pavyko iš pirmo karto!
Gaivile2019-03-29 14:14
Vairavimo kursus baigiau kitoje mokykloje, o pas šį instruktorių buvau pasiėmus kelias papildomas pamokas. Galiu pasakyti tik viena – šis žmogus nuostabus, puikiai atlieka savo darbą ir leidžia nevaržomai tobulėti. Egzaminą išlaikiau regitroje iš pirmo karto ir viskas tik šių pamokų dėka! Taigi, visiems rekomenduoju!
Ovidijus2019-04-10 16:27
Puikus instruktorius. Patyręs, maloniai bendrauja, viską tiksliai ir aiškiai išaiškina.
Gerardas2019-04-30 10:45
Geras instruktorius !!! Tiksliai ir aiškiai aiškina visuose situacijuose!!! Per 2 pamokas daug ko išmokau ir sužinojau naujo!
Diana2019-06-19 09:20
Puikus instruktorius, rekomenduoju! Kursus lankiau Rigvedoj, bet nesisekė perprasti vairavimo su paskirtu instruktoriumi. Todėl nusprendžiau pasiimti papildomų pamokų kitur ir nenusivyliau. Egzaminas išlaikytas iš antro karto, dėkui!
Kornelija2019-09-12 19:51
Labai gerai paruošia egzaminui.Negalëjau savo mokykloje niekaip išsilaikyti mokyklinio egzamino.Po trijų pamokų pas šį instruktorių išsilaikiau ir mokyklinį ir Regitra!Rekomenduoju!!!
Beata2019-09-19 15:22
instruktorius,konkrečiai aiškiai viską paaiškina. Mokymo kokybę 10 balų! Esu dėkinga šiam instruktoriui. Vairavimo egzaminas išlaikytas valio!!!
Anastasija2019-09-24 18:49
Super zmogus, nekelia itampos, pajuokauja,ramus.pasiemus pora papildomu pamoku pries regitros egzamena suzinojau daug. Iiir islaikiau pagaliau! Esu labai dekinga Jums, sekmes!
Marija2019-10-25 16:34
Konkretus, savo darbą išmanantis instruktorius. Rekomenduoju.
Ačiū Jums!
Alberta2019-11-08 18:49
90 % kad gavau teises yra dėka šio instruktoriaus.
Wau jau turiu teises:)
Daug instruktorių turejau, bent nei vienas tiek nedavė kiek Svajūnas.
Šis intruktorius kuris sugeba padėti, nuoširdžiai viską paaiškina nuo pradžių iki galo:)
REKOMENDUOJU VSIEMS:)
Lina2020-01-09 09:42
Labai profesionalus ir savo darbą išmanantis vairavimo instruktorius. Esu be galo dėkinga už kantrybę, vertingus patarimus, draugišką bendravimą ir motyvaciją nepasiduoti. Regitroje egzaminas išlaikytas ir važiuojant keliuose jačiuosi drąsiau. Labai rekomenduoju!
Violeta2020-01-13 10:19
Prieš vairavimo egzaminą regitroj ieškojau instruktoriaus papildomai pamokai, ir radau tikra profisionala!! Paėmiau 4 pamokas, sužinojau daug naudingos informacijos , kuri padejo man issilaikyti egzamina .Labai rekomenduoju! Ačiū jums už kokybiškai atliktą darbą!
Ingrida2020-01-22 11:26
Jei ieškote nerėkiančio, malonaus ir puikiai, aiškiai, viską išaiškinančio mokytojo - tiktai rekomenduočiau Svajūną!
Tik jo dėka egzaminą išlaikiau, nes supratau ką darau ir ką reik daryt. Dėl Svajūno pamokų pradėjau mėgautis vairavimu, o ne vien įtampą, ar baimę.
Ačiū Jums!
Gintarė2020-01-25 13:21
Puikus mokytojas! Pasiėmiau kelias papildomas pamokas pas Svajūną. Po jo jaučiausi labiau savimi pasitikinti ir šiandieną tik jo dėka išlaikiau vairavimo egzaminą.! Ačiū Jums, kad puikiai paruošiat egzaminui!
Kostas2020-02-22 02:01
Puikus mokytojas!! Nerėkiantis, net jeigu darote daug pasikartojančių klaidų, tikrai puikiai ir adekvačiai paruošia egzaminui! Rekomenduoju!
Rokas2020-02-24 17:07
Nuostabus ir kantrus mokytojas, gerai viską išmokina, aiškiai parodo. Vairuojant su šiuo instruktoriumi, nekyla įtampa, nėra streso. Nors vairavimo mokykla mane buvo nurašius,kaip nesugebantį išmokti, šis instruktorius ne tik išmokino gerai vairuoti per kelias savaites, bet ir Regitroje egzamine buvau pagirtas kaip gerai išmokęs vairuoti. Jei norite ir Jūs išmokti vairuoti,tai tik su šiuo mokytoju.
Loreta2020-02-27 07:59
Instruktorius pasakiskai geras,viska taip graziai isaiskina,kad eina sau,islaikiau is pirmo karto egzamina Regitroje,ziauriai rekomenduoju si instruktoriu,nepasigailesit ji pasirinke
Andrius2020-02-29 09:13
Po ilgo laiko tarpo atsidėdus už vairo, galvojau bus jau neįmanoma išlaikyti Regitroj egzamino. Bet užteko 4 pamokų ir vairuotojo pažymėjimas jau pas mane. Nors prieš tai su buvusiais instruktoriais, buvau pradėjęs galvoti, kad vairavimas ne man. Šis instruktorius labai nuosekliai ir suprantamai viską išaiškina, neskuba, nerėkia. Išmokina labai daug gerų būdų ir technikų. Tad jei norit turėti vairuotojo pažymėjimą ir atsiranda kažkokių baimių ar kliūčių, rekomenduoju šį instruktorių!
Greta2020-03-06 19:33
Aukščiausio lygio instruktorius! Suteikiama tokia neįkainojama, paprastai išaiškinama ir labai tiksli, konkreti informacija.Pasakomos visos subtilybės ir niuansai, kurie reikalingi ne vien išlaikyti egzaminus, bet tiesiog nepakeičiami kasdieniniame vairuotojo gyvenime!Turėjau patirties ir su kitais instruktoriais, bet nei iš vieno negavau tokios tikslios ir naudingos info bombos! Labai džiaugiuosi suradus šį instruktorių! Ir pradedantiems ir po pertraukos norintiems sugrįžti vairuoti, labai rekomenduoju instruktorių Svajūną! Ačiū Jums!
Vasara2020-05-21 09:29
Su instruktoriumi važiavau tik vieną pamoką, vakarą prieš numatytą egzaminą, tačiau tos pamokos metu atsakė į visus klausimus, pamokė principų, kuriuos žinodama į egzaminą ėjau gerai nusiteikusi ir pasitikėdama savimi! Labai rekomenduoju instruktorių :)
Aurimas2020-05-22 07:11
Puikus instruktorius. Atėjau pas šį instruktorių, kuomet galvojau, kad man visiškai nepavyks išmokti vairuoti ir man vairavimas yra nelemta.
Šis instruktorius suteikia labai gerus vairavimo pagrindus, viską paaiškina, labai protingas.
Vairavimo maršrutai visada yra parengiami sąmoningai. Duoda patarimų, kurie praverčia važiuoti įvairiose situacijose. Tampi labiau užtikrintu vairuotoju.
Šis instruktorius išmokė, kad parkavimas nėra visiškai sudėtingas procesas ir nėra ko jaudintis, jeigu viskas yra atliekama teisingai.
Šis instruktorius padėjo išlaikyti Regitros vairavimo egzaminą ir esu labai dėkingas. Tik dėl jo man pavyko išlaikyti Regitros vairavimo egzaminą.
Jeigu norite išmokti gerai ir lengvai parkuotis, sąmoningai, atsargiai ir protingai važiuoti, įgyti gerus ir tvirtus vairavmo pagrindus -- rekomenduoju šį vairavimo instruktorių.
Po kiekvienos pamokos jausitės, kad išmokote naujų dalykų ir patobulėjote kaip vairuotojas. Visos pamokos su šiuo instruktoriumi buvo labai vertingos.
Marius2020-05-22 11:33
Instruktorius viska puikiai isaiskina, atejau mokintis praktiskai mieste nevazinejas, o siandien jau turiu vairuotojo pazymejima, didelis aciu instruktoriui ir uz kantrybe kurios reikejo su manimi???..
Rekomenduoju visiems.
Eugenijus2020-06-08 17:05
Po keliu nesekmingu bandymu sis instruktoriu padejo man patiketi tuo, kad as galiu vairuoti.
Ismoke visko ko reikia. Zmogus ramus, nekarto neuzreke nors ir buvo uz ka :). Pamokas pradedavom ir baigdavom man patogioje vietoje.
Tikrai rekomenduoju.
Ieva2020-06-13 19:52
Po beveik metu pertraukos nuo pirmo neislaikyto egzamino uzteko 2 pamoku su siuom instruktoriumi, kad islaikyciau is antro karto Regitros praktikos egzamina. Rekomenduoju, instruktorius Kritiskas bet Teisingas.
Is 3 is viso turetu instruktoriu sis buvo geriausias.
Pabaigus vairavimo mokykla ir papildomas vairavimo pamokas kelis kartus neislaikiau egzamino Regitroje, tad nusprendziau pabandyti pakeisti instruktoriu. Labai rekomenduoju si instruktoriu - jis ne tik gerai paruosia egzaminui, bet ir is tikro ismokina vairuoti kiekviena manevra paaiskindamas ramiai ir issamiai. Manau, kad per kelias pamokas su juo ismokau daugiau nei per visa vairavimo mokyklos kursa.
Kristina2020-10-16 18:58
Labai malonus, kompetetingas, puikiai sugebantis mokyti instruktorius. Padėjo susidraugauti su automobiliu ir nepriekaištingai paruošė praktikos egzaminui. Išlaikyta iš pirmo karto. Tik geriausios rekomendacijos!
Nijolė2020-10-17 18:48
Vairavimo pamokos mokykloje,kurią pasirinkau,labai nesisekė,todėl kreipiausi papildomų pamokų pas Svajūną. Tik šio instruktoriaus dėka sugebėjau išlaikyti egzaminą savo vairavimo mokykloje ir regitroje. Labai profesionalus,kantrus,puikiai viską išaiškina,įvardija padarytas klaidas ir pasako kaip jų išvengti. Labai gerai paruošia egzaminui. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Sarunas2020-12-04 12:47
Labai malonus zmogus! Pasiemiau 3 papildomas pamokas pries egzamina regitroje, po metu pertraukos. Gavau labai daug naudingu patarimu ir jauciausi daug labiau uztikrintas pries egzamina regitroje, kuri islaikiau is pirmo karto. ACIU! Didziausios rekomendacijos!
Deimantė2020-12-07 19:12
Išlaikius egzaminą vairavimo mokykloje, deja egzamino Regitroje neišlaikiau. Tad nusprendžiau pasiimti daugiau papildomų pamokų pas Svajūną. Gavau daug gerų patarimų dėl automobilio statymo, kur labiausiai jaučiausi neužtikrintai. Labai profesionalus, kantrus instruktorius, ramiai paaiškinantis klaidas ir kaip geriau padaryti kitą kartą. Šeštadienį Regitroje egzaminas buvo išlaikytas! Tik geriausios rekomendacijos.
Gabrielė2020-12-11 14:22
Puikus instruktorius! Tris metus mokiausi vairuoti kitur vis užmesdama šį reikalą, negalėjau pakęsti vairavimo, neturėjau jokios motyvacijos tuo užsiimti. Šešis kartus nesėkmingai laikiau egzaminą, septintą pagaliau išlaikiau, kadangi šis instruktorius viską labai tiksliai paaiškino ir pagaliau į egzaminą ėjau ne drebėdama, o rami.
Sigita2021-03-30 17:09
Jei jau mane išmokė vairuot tai jis net beždžionę esu tikra išmokytų, nes aš po mokyklos buvau su daug spragų vairuotojo tačiau tik šio kantrus instruktoriaus dėka šiandien egzaminą išlaikiau. Labai kantrus, viską paaiškina ir jei reikia pakartoja visiems rekomenduoju ypač tiems kas jau prarado viltį su Svajūnu svajonės išsipildo
Martina2021-04-08 23:19
Nuostabus, punktualus ir taktiškas instruktorius! Vairavimo pamokos - vienas malonumas. Jokio streso. Išsamus daromų klaidų išaiškinimas ir preciziškas taisymas. Rekomenduoju visiems, kurie nori už vairo jaustis užtikrintai ir saugiai. Ačiū!
Ernest2021-04-16 12:23
Puikus instruktorius. Mokindamas atsižvelgia į visas taisykles. Puikio parkavimosi technikos. Kelios pamokėlės ir egzaminas išlaikytas:)
Lukas2021-04-22 14:45
Esu labai dekingas šiam instruktoriui, jo pagalba islaikiau regitros egzamina iš pirmo karto. Rekomenduoju!
JULIJA2021-04-29 12:04
Puikus instruktorius, malonus. Viska gerai paaiskina kur reikia taisytis. Labai rekomenduoju šita instruktoriu, puikiai paruoš prieš egzamina.
Liepa2021-05-03 19:24
Labai dėkinga instruktoriui, pas jį atėjau su esminėmis vairavimo klaidomis, o jis mane permokė daug suprantamiau ir teisingiau. Vairavimo egzaminą išlaikiau pasitikėdama savimi ir savo vairavimo žiniomis.
Lana2021-05-08 13:32
Puikus instruktorius. Viską tiksliai paaiškina, atsako į rūpimus klausimus. Taip pat pabrėžia daromas vairavimo klaidas ir pataria kaip jų išvengti. Rekomenduoju!
Karina2021-05-14 16:02
Esu dėkinga ir didžiulį AČIŪ noriu pasakyti šiam instruktoriui. Po nesėkmingų vairavimo pamokų kitoje įstaigoje, galvojau, kad vairavimas yra tikrai ne man, tačiau po kelių papildomų pamokų su šiuo instruktoriumi, supratau, kad taip nėra. :) Šis instruktorius yra labai kantrus ir supratingas žmogus. Jeigu kažko nesuprasit iš pirmo karto, noriai paaiškins tiek kartų kiek reikės. Nuoširdžiai rekomenduoju šį instruktorių, jeigu norite išmokti vairuoti ir jaustis užtikrintai kelyje. Tik jo pagalbą man pavyko išlaikyti Regitros egzaminą ir jaustis gerai už vairo. Ačiū Jums!
Сергей2021-05-22 14:00
Отличный инструктор, советую всем русскоговорящим. Советую всем, кому надоело платить деньги в пустую, именно этот человек научил меня водить.
juozas2021-05-27 21:06
instruktorius puikai ismanantis savo darba rekomenduoju 100 proc puikus isaiskinimas galimu , klaidu nuspejimas .parkavimosi
ypatumu suptylybiu zinojimas .Jau po antros pamokos jauciasi galintis eiti i egzamina .dar KARTA PAGARBIAI DEKUI
Vika2021-06-02 16:31
Sunkiai sekėsi mokytis. Pataikiau į pat pirmo karantino pradžią, tad teko daryti milžiniškas pertraukas, vairavimo mokykloje sunkiai sekėsi gauti vietą tvarkaraštyje, tad nusprendžiau kreiptis privačiai į šį instruktorių. Jo mokymo būdas itin tiko - tikslus, lakoniškas, konkretus. Visad pavykdavo susitrati dėl važiavimų artimiausią savaitę, o ne po mėnesio. Tikrai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Svajūną ir šiandien išlaikiau egzaminą regitroje iš pirmo karto.
Edvardas2021-06-06 19:16
Ultra geras mokytojas - didelis aciu aciu! Turejau 3 pamokas su juo ir tada iskart islaikiau. Jo pastabos tikrai istrigo galvoje ir padejo uzsitvirtinti dalykus. Rekomenduoju.
Laura2021-06-08 16:43
Instruktorius dirba profesionaliai ir kultūringai. Pamokas praveda ramiai ir su detaliais paaiškinimais įvairių situacijų, kurios pasitaiko kelyje. Dėka šio mokytojo išmokau už vairo jaustis užtikrintai, labai rekomenduoju mokytis pas šį instruktorių. Ačiū Svajūnui!
Dovyfas2021-06-09 19:08
Viena kart pravažiavom, pataise visas mini klaidas ir egzaminas islaikytas:).
Marta2021-06-14 12:50
Rekomenduoju, padėjo įgyti pasitikėjimo vairuojant, aciū!
Austėja2021-07-17 14:19
Puikus instruktorius, kuris padėjo drąsiau jaustis kelyje bei "prisijaukinti" patį vairavimą. Pamokos buvo be jokios įtampos, intruktorius labai kantrus bei ramus. Jo dėka išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto. Ačiū!
Guoda2021-08-04 22:15
Užteko vos 3 pamokų pas šį instruktorių, kad po ilgos nevairavimo pertraukos išlaikyčiau egzaminą Regitroje. Labai kantrus, išsamiai viską paaiškinantis ir galimas klaidas numatantis instruktorius. Didžiausios rekomendacijos!
Kamilė2021-08-26 15:01
Instruktorius, kurį rekomenduočiau visiems. Egzaminui paruošia 100%, parodo visus keliukus, kabliukus ir kitus niuansus. Instruktorius turi geležinę kantrybę. Egzaminą automatine pavara išlaikiau iš pirmo karto.
Barbora2021-09-02 22:37
Super geras instruktorius.Prisidedu prie daugybės gerų komentarų.Pamokos ne tik kokybiškos, vertingos, bet ir be jokios įtampos. Intruktorius puikiai pataria kaip elgtis tam tikrose situacijose vairuojant (perteikia vertingas žinias) yra be galo kantrus ir linksmas. Svajūnas puikiai paruoš jus ne tik Regitrai, bet ir vairavimui po ilgos pertraukos.Pačios didžiausios rekomendacijos iš mano pusės ir vienareikšmiškai jeigu yra galimybe -eikite mokytis pas Svajūną.
Kristijonas2021-09-11 09:15
Vakar pavairavau visur kur šiandien pravažiavęs išlaikiau egzaminą!
Patodė visas linijas ir orientyrus parkavimuisi, T formai.
Atmosfera gera, važiuot linksma, šviesus žmogus ir gera kaina.
Robertas2021-09-25 11:10
Tikras sio srities profesionalas. Instruktorius dave naudingu patarimu. Uzteko pora papildomu pamoku pries egzamina ir puikiai issilaikiau. Labai rekomenduoju pasirinkti si instruktoriu.
Gabija2021-10-06 23:37
Šaunus instruktorius, viską labai gerai paaiškino, egzaminas išlaikytas! Pačios geriausios rekomendacijos!
Александр2021-11-02 10:01
Инструктор, который смог объяснить мне за пару уроков столько же, сколько я не смог выучить за все свои 15 уроков, я искренне рекомендую профессионального и очень хорошего инструктора
Kamilė2021-11-10 13:18
Puikus instruktorius, kuris išmokė visus vairavimo pagrindus, paaiškino į ką žiūrėti parkuojantis, kad būtų lengviau. Egzaminas išlaikytas. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Donatas2021-11-19 14:25
Nuostabus instruktorius, puikiai paruošė regitros praktikos egzaminui. Rekomenduoju !
Ina2021-12-24 00:39
Tikrai nuostabus instruktorius. Kantrus, jei reikia n. kartų paaiškina. Išmokė užtikrintai jaustis kelyje, parodė parkavimo, T formos ypatumus. Ačiū. Egzaminas išlaikytas. Rekomenduoju!
Ugnė2022-01-05 09:18
Po pusės metų pertraukos, turėjau tris pamokas su šiuo instruktorium ir dėka jo, egzaminą išlaikiau! Paprastai ir konkrečiai paaiškino kaip viską atlikti paprasčiau. Esu labai patenkinta ir rekomenduočiau kitiems!
Austeja2022-02-28 21:17
Super,viskas iš pirmo karto.Pas šį instruktorių atvairavau tik 15 privalomų pamokų ir viskas pavyko iš pirmo karto mokyklinis ir Regitra.Į pamokas ėjau kaip į šventę,jokio streso jokių įtampų. Parkavimus ismokau kaip daugybos lentelė,viskas isaiskinta ir taip paprastai padaromi,niekada nesitikejau,kad as tai darysiu.Nuoširdžiai rekomenduoju
Roberta2022-03-01 10:30
Nuostabus instruktorius, prie jo niekad nejaučiau įtampos ar streso, ramiai ir draugiškai viską paaiškindavo, kad ir kiek kartų reikėdavo. Puikus mokytojas!
Virginija2022-03-01 12:20
Nuoširdų ačiū tariu instruktoriui Svajūnui : puikiai išmokė vairuoti , parkuotis , stebėti kelio ženklus . Dėka šio nuostabaus instruktoriaus praktikos egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Kas pasirinks šią vairavimo mokyklą ir instruktorių - nepasigailės , egzaminas regitroje garantuotas iš pirmo karto
Arvydas2022-03-06 13:54
Atėjau mokytis pas instruktorių Svajūną iš kitos vairavimo mokyklos. Tik dėl šių papildomų pamokų pavyko išlaikyti praktikos vairavimo egzaminą Regitroje iš pirmo karto! Instruktorius Svajūnas viską labai aiškiai ir suprantamai paaiškino, išmokė parkuotis, parodė sudėtingesnes vietas, kur važiuojama per Regitros egzaminą. Ačiū!
Dorota2022-03-24 20:59
Geriausias is instruktoriu!Turejau tik tris papildomas pamokas pries egzamina ir gavau tiek ziniu kiek nesu gavus per visa mokymosi vairuot laikotarpi.Vairavau tikrai ne su vienu instruktorium ir niekaip negalejau islaikyt egzamino,kol nesikreipiau i SvajunaAiskina viska detaliai,ramiai,iskart mate visas mano klaidas ir vos per tris pamokas pilnai paruose egzaminui,kuri sekmingai islaikiau.Parode sudetinga marsruta kuris ir ispuole per egzamina.Rekomenduoju,pasiruosite egzaminui be streso ir greitai
Eliza2022-04-19 19:12
Labai didelis ačiū šitam instruktoriuj , išmokino per porą pamokų daugiau , negu per visą kursą vairavimo mokykloje !
Laura2022-06-14 15:47
Dar kartą dėkui, mokymosi prosesas nekėlė jokio streso, o pašnekesiai ir pastabos prie vairo ramino ir motyvavo tolimesniam mokymuisi, jaučiausi turiningai ir labai naudingai praleidusi laiką. Sėkmės Jums, esat puikus mokytojas .Visiems rekomenduoju.
Liucija2022-07-21 18:48
Didelis ačiū, instruktoriui. Iki jo pamokų galvojau, kad egzaminas Regitroje yra misija neįmanoma. O dabar laukiu kada atsius vairuotojo pažymejimą. Rekomenduoju!
Jadvyga2022-07-27 16:07
100% rekomenduoju instruktorių Svajūną.
Tai mokytojas iš didžiosios raides, mylintis savo darbą, labai kantriai aiškina, labai malonus , atidus, skatina galvoti savarankiškai ir laiku pastebintis klaidas.
Galvojau, kad vairavimas tikrai ne man, kadangi iki mokytojo Svajūno man sunkiai sekesi vairuoti, bijojau vairo ir pačio vairavimo.
Buvo daug pastangų iš mano pusės, bet daugiausiai iš Svajūno.
Tik Svajuno dėka išlaikiau egzaminą ir noriu Jam padėkoti iš visos širdies.
Jadvyga
Agata2022-08-09 16:02
Хватило всего двух дополнительных уроков.
Инструктор,все очень досконально и понятно объясняет. До этого,прошла обучение в другой школе и брала дополнительные уроки вождения,результат 2 не сдачи.
После,решила обратиться к инструктору по объявлению.
Результат- сдала, а экзаменатор сказал,что безупречное вождение.
Всем советую.
Irina2022-09-21 13:32
Училась в другой школе.6 провалов в Регитре,и решила найти другого инструктора.Позванила.Он с радостью мне не отказал.взяла пару уроков.мы ездили всё досконально объяснял,даже успокаивал,где не получалось просил делать ещё раз.Я очень благодарна инструктору Сваюнасу.С его помощью я сдала в Регитре с первого раза.Всем рекомендую этого учителя,не пожалеете!
Rūta2022-10-21 15:06
Teko užsisakyti papildomų vairavimo pamokų. Esu dėkinga šiam instruktoriui už labai aiškiai perteiktas praktinio vairavimo žinias vos per 4 pamokas. Instruktorius per trumpą laiką, gebėjo parodyti esmines vietas Regitros maršrutuose ir pasidalino patarimais, kurie labai palengvina vairavimo procesą. Instruktoriaus bendravimo būdas su mokiniu draugiškas, nesijaučia įtampos. Rekomenduoju išbandyti šio vairavimo mokytojo paslaugas.
Jekaterina2022-10-26 08:54
Nuosirdziai rekomenduoju instruktoriu Svajuna! Vos per kelias pamokas ismokiau ir supratau daugiau negu pries tai vairavimo mokykloje, ir jo deka islaikiau egzamina. Dar karta aciu!
Anastasija2022-12-28 16:28
Очень благодарна инструктору за терпение, приятное общение, подробные объяснения как вести себя в разных ситуациях и как правильно выполнять парковочные упражнения, искренне рекомендую.
Nikita2022-12-29 15:41
Labai ramus ir draugiškas vairavimo instruktorius. Išaiškino klaidas ir sekmingai nuteikė egzaminui! Rekomenduoju!
Kipras2023-01-12 13:35
Nuostabus instruktorius! Labai aiskiai ir ramiai paaiskina ir istaiso visas klaidas. Su jo pagalba be problemu islaikiau egzamina regitroje!
Snaiguolė2023-03-11 14:39
Turėjau porą pamokų su instruktoriumi. Noriu pasakyti, kad jis man per jas labai padėjo, išmokau naujus dalykus, kurių dar iki tol nežinojau.Vairuodama egzamine prisimindavau patarimus ir pavyko panaudoti praktiškai ! Labai didelis ačiū jam! Rekomenduoju
Aurelija2023-03-11 19:23
Labai malonus, mandagus, draugiškas ir atidus instruktorius. Ramiai ir aiškiai paaiškina klaidas. Nesukeliantis jokios įtampos bei streso, todėl jaučiausi itin komfortiškai. Daugelis patarimų, kuriuos pritaikiau praktikoje, man labai padėjo egzamine. Tik pozityviausi atsiliepimai! Labai visiems rekomenduoju instruktorių Svajūną! Ačiū Jums!
Žilvinas2023-03-25 20:38
Superinis instruktorius.Išmokė vairuoti nuo nulio.Mandagus,kultūringas ir mylintis savo darbą.Rekomenduoju instruktorių Svajūną visiems,kas nori ramiai ir pakankamai greitai išmokti vairuoti.Sėkmės Jųms Svajūnai ir ačiū!
Inga2023-05-11 11:53
Labai rekomenduoju instruktorių Svajūną. Praktika sekėsi sunkiau, turėjau baimę vairuoti, dėl patirtų (ir matytų) eismo įvykių, tačiau su Svajūno pagalbą pavyko ją įveikti. Instruktorius papasakoja, padeda, parodo ir net papaišo ant popieriaus lapo. Buvo labai malonu bendrauti, į pamokas ateidavau rami. Esu labai dėkinga.
Svetlana2023-06-15 14:47
Parkavimas man kėlė daug streso ,vis nesisekė.
Teko imti papildomas pamokas.Nuo pirmos pamokos instruktorius Svajūnas labai aiškiai ir suprantamai parodė visai naujus man parkavimo metodus, kantriai aiškino vairavimo subtilybes.Egzaminas išlaikytas!Nuoširdus ačiū instruktoriui Svajūnui.Visiems rekomenduoju.
Greta2023-07-04 18:14
Tai geriausias instruktorius Vilniuje. Motyvuoja, kantriai aiškina viską. Su Svajūnu išmokiau pakankamai greitai ir paprastai parkuotis. Jeigu norite greitai ir saugiai išmokti vairuoti, tik pas Svajūną! Ačiū ir sėkmės jums INSTRUKTORIAU.
Joana2023-08-18 17:59
Pats geriausias instruktorius Svajūnas, per tris pamokas ismoke, to ko, neišmoke mokykla per 15 pamoku. Viska paaiškina, rodo zenklus, i ka atkreipti demesi. Jei jums parkavimas atrode labai baisu, tai po pirmos pamokos, taps paprastu dalyku. Visi nesuprantami dalykai tapo suprantami po instruktoriaus pamoku. Egzamina praktikos išlaikiau is pirmo karto, nors po mokyklos Vilties buvo labai mažai. Rekomenduoju ir visiem rekomenduosiu! Aciu ir dar karta aciu!
Veronika2023-09-26 11:53
Nuoširdus ačiū instruktoriui.Drąsiai rekomenduoju visiems.Kantrybės ir sugebėjimo paprastai paaiškinti vairavimo mena labai daug.Parkuotis pajudeti įkalnėse,startuoti,persirikiuoti.išmokau tik jo dėka.Dar kartelį AČIŪ!
Diana2023-11-28 11:46
Labai rekomenduoju šį instruktorių. Puikus mokytojas, viską labai aiškiai išaiškina. Turėjau keletą instruktorių bet jis vienintelis paaiškino pačius suprantamiausius būdus parkavimo. Būdus, kurie išties lengvi,tikslūs. Šio instruktoriaus dėka aš išlaikiau egzaminą nors kartais jau net nesinorėjo vairuoti . Didelis ačiū jums!
Andrey2023-12-13 18:25
Не мог сдать экзамен после 2 попыток. Обратился за дополнительными уроками, чтобы разобрать все нюансы именно экзамена в Регитре. Индивидуальный подход, разбор всех мелочей, доработка навыков упражнение и маневров. И просто приятно пообщался :) После допобучения сдал с первого раза. Очень доволен и категорически рекомендую!
Brigita2023-12-23 15:49
Tikrai nuostabus instruktorius. Detaliai išaiškina visas klaidas, puikiai išmoko visus pratimus. Per kelias papildomas pamokas išmokau tikrai daugiau nei pas kitus instruktorius. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Silvija2024-01-02 12:24
Aš, kaip dauguma čia rašiusių, atėjau iš kitos mokyklos, kur net mokyklinio niekaip nepraeidavau, tai galvojau niekad tų teisių neturėsiu. Svajūnas viską aiškiai ir suprantamai paaiškino, daug ir dažnai kartojo reikiamą informaciją ir pačios pamokos smagios; regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Gaila, kad iškart neatradau šio instruktoriaus. Rekomenduoju
Linkėjimai Svajonui
Ugnė2024-02-01 17:07
Šio instruktoriaus dėka galiu pasigirti iš pirmo karto išlaikyta Regitra! Atėjau iš kitos vairavimo mokyklos, kurioje per 15 pamokų neišmokau net iš vietos pajudėti gražiai. Nežinojau elementariausių dalykų. Per porą savaičių ištaisė visas vairavimo klaidas, išmokė tobulai parkuotis ir atskleidė visas vairavimo bei Regitros paslaptis. Didžiausios rekomendacijos ir padėka. Rinkitės Svajūno pamokas nesvarstydami!
Alina2024-02-07 12:42
Teises turejau senai, bet daug metu nevairavau. Atejau su didziule baime vel pradet pas instruktoriu Svajuna. Kantrus, su geru humoro jausmu. Tik geriausi atsiliepimai ir padeka. Aciu. Alina.
Lukas2024-02-13 14:37
Pas šį instruktorių atėjau po pirmo nesėkmingo bandymo Regitroje ir antrą kartą išlaikiau be didesnių problemų - išmokė taisyklingai parkuotis, davė daugybę kitų praktinių patarimų, kurie pagelbėja važiuojant, rekomenduoju visiems.
Marija2024-02-13 14:51
Puikus instruktorius. Dėstoma aiškiai ir metodiškai, daug praktinių patarimų ir orientyrų. Rekomenduoju
Gabrielė2024-03-01 13:22
Didžiausios rekomendacijos! Labai kantrus ir įžvalgus mokytojas! Puikiai išmano savo darbą ir padeda pasiekti puikių rezultatų! Labai daug spragų turėjau po savo vairavimo mokyklos, o Svajūnas per keturias pamokas padėjo didžiąją dalį spragų užkamšyti ir išmokė daugybę labai naudingų vairavimo subtilybių bei saugiklių. Žodžiu, Svajūnas yra super mokytojas! Rekomendacijos: jei dar nesimokėte mokykloje, Jums labai pasisekė - imkite pas Svajūną visą kursą, jei šiek tiek mažiau pasisekė, nenuleiskite rankų ir griebkite bent kelias papildomas pamokas pas šį instruktorių!
Justas2024-04-13 14:04
Puikus instruktorius. Vairavimo pamokų struktūra labai gera norint pasiruošti regitros egzaminui. Išmokė gerų orientyrų pratimams, kurie veikia nepriklausomai nuo automobilio, supažindino su dažniausiais maršrutais. Egzaminą lengvai išlaikiau.
Lukas2024-05-09 18:42
Džiaugiuosi pasirinkęs instruktorių Svajūną, per kelias pamokas pavyko pataisyti po mokyklos užsilikusias vairavimo spragas bei pasiruošti sudetingesnėms Regitros vietomis. Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju kitiems!
Ольга2024-05-17 17:29
Благодарю инструктора Сваюнаса за многократное четкое объяснение парковки и важных правил на дороге, благодарю за терпение, и просто хорошее отношение. Рада, что обратилась именно к вам за дополнительными уроками. Поборола страх на полосах разгона. И с первого раза сдала экзамен в регитре. Рекомендую!
Daiva2024-08-29 20:22
Džiaugiuosi,kad dar yra tokių instruktorių kaip Svajūnas kuris nuoširdžiai ir aiškiai ,nuosekliai ir su dideliu noru be pykčio padeda vairavimo spragose,visada primins jei tu kažką pamiršai,po 3 pamokų išlaikiau iškarto.Nuoširdžiai dėkoju jam ir siūlau pasinaudoti šiuo komentaru nebūsite nusivylę.
Otilija2024-09-09 18:50
Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką šiam Mokytojui. Jis kantrus ir gebantis aiškiai perteikti visas svarbiausias vairavimo subtilybes. Nepaisant to, kad turėjau vos dvi pamokas, jo dėka greitai įsisavinau pagrindines vairavimo taisykles ir spragas.
Labiausiai sužavėjo tai, kaip instruktorius gebėjo puikiai mane paruošti „Regitros“ egzaminui. Jis pateikė ne tik vairavimo pamokas, bet ir dalinosi svarbia informacija, kuri buvo naudinga egzamine. Jo įžvalgos ir patarimai padėjo jaustis užtikrintai, ir tai galiausiai prisidėjo prie sėkmingo egzamino išlaikymo. Rekomenduoju šį instruktorių kiekvienam, kas nori greitai ir efektyviai pasiruošti vairavimo egzaminui!
Софья2024-09-11 17:56
Огромное спасибо инструктору Сваюнасу за профессионализм и дружелюбное отношение. Он настоящий мастер своего дела! Благодаря его понятным объяснениям и спокойному подходу, я преодолела все страхи за рулем и стала уверенно чувствовать себя на дороге. Сваюнас всегда давал ценные советы и помогал не только освоить технику вождения, но и развить навыки безопасного поведения в различных дорожных ситуациях. С уверенностью рекомендую Сваюнаса всем, кто ищет опытного и заботливого инструктора!
Daniel2024-09-27 18:43
Nevažinėjau nuo pavasario, nusprendžiau kreiptis būtent į šį instruktorių, pasiėmiau vos dvi pamokas ir sėkmingai išlaikiau regitrą. Labai draugiškas ir malonus instruktorius,yra apie ką pakalbėti,gera atmosfera,labai gerai aiškina,padeda,galima laisvai pasirinkti kokį maršrutą važiuoti,labai lengvai papasakojo apie parkavimo elementus,kurie man blogiau sekėsi,apie apsisukimus, pavarų perjungimą,kaip būti drąsesniam kelyje,karščiausias regitros vietas,t formos ir žvaliginimosi niuansus,tikrai labai gerai paruošė regitrai. Ačiū instruktoriui už skirtą laiką, kantrybę ir pagalbą. 1000/10,tikrai rekomenduoju
Denisas P.2024-11-14 10:31
Labai šaunus instruktorius. Nuosekliai, ramiai ir aiškiai paaiškina vairavimo ypatumus. Su juo įgijau pasitikėjimą savimi kelyje.
Ėmiau tris pamokas prieš regitros egzaminą. Jos buvo labai vertingos. Visko, ko pamokė, prireikė per praktinį regitros egzaminą.
Rekomenduoju.
Greicilija2025-01-26 16:52
Turėjau tik keletą papildomų pamokų prieš egzaminą. Maloniai nustebino tai, kad pavyko per keletą dienų susitarti dėl pamokų, instruktorius prisiderino prie mano tvarkaraščio. Pamokos buvo pilnos neįkainojamos informacijos. Instruktorius atkreipė dėmesį į mano klaidas ir padėjo suprasti, kaip jas ištaisyti. Puikiai sudėlioti akcentai Atskirai noriu pdėkoti už parkavimus,labai aškia išaiškino. Regitros egzaminas išlaikytas Didelis ačiū!
Kastytis2025-02-06 15:19
Super instruktorius. Po prastos vairavimo mokyklos, užteko tik trijų pamokų, kad išlaikyčiau. Viskas buvo paaiškinta, maršrutai pravažiuoti, viskas parodyta. Ramus ir draugiškas, dar įdomių istorijų ir patarimų išgirdau :D. Žodžiu viskas labai gerai.
Marius2025-02-24 00:26
Super instruktorius, REKOMENDUOJU!
Marija2025-03-04 10:29
Rekomenduoju šį instruktorių visiems, kas nori ne tik išmokti vairuoti, bet ir tai daryti užtikrintai bei su šypsena!
Ačiū už kantrybę, profesionalumą ir gerą humoro jausmą mokant mane suvaldyti automobilį. Dabar jau oficialiai galiu sakyti, kad keliuose pasirodys dar vienas atsakingas vairuotojas!
Instruktorius moka aiškiai perteikti informaciją, suteikia pasitikėjimo savimi ir padeda įveikti bet kokias baimes.
Daiva2025-06-05 18:05
Rekomenduoju instruktorių -jei bijote rikiuotis, nemokate parkuotis, nesuprantate atstumų tarp mašinų.
Kelių eismo taisykles instruktorius moka tobulai ir jas logiškai paaiškina. Turi mokymo sistemą.
Kantrus ir užsispyręs. Jei nepavyksta pratimai kartojami, tol kol pasiekiamas rezultatas.
Didelis ačiū už pamokas. Šiandien palikau „Marsiečių“ gretas – vairavimo egzaminas išlaikytas.
Julija2025-07-10 00:12
Puikus instruktorius. Labai ramiai, gražiai, aiškiai viską išdėsto, išmokina, parodo. Pastebi, kur reikia daugiau skirti dėmesio, perspėja apie visus galimus sunkumus ir jų sprendimus per egzaminą. Aiškina ir darome pratimus tiek, kiek reikia, kol nebus viskas gerai padaryta ir įsiminta. Gerai nuteikia prieš egzaminą, suteikia pasitikėjimą savimi ir vėliau vairuojant mieste nėra baimės, jautiesi gerai.
Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didelis ačiū!
Arminas2025-07-10 15:48
Nuostabus instruktorius, viską paaiškina aiškiai ir suprantamai, pastebi silpnesnes vietas vairavime ir bando jas kuo labiau pagerinti. Išlaikiau Regitroje iš pirmo karto.
Gabrielė2025-07-27 15:57
Malonus ir profesionalus instruktorius. Gerai išaiškina vairavimo ypatybes bei duoda labai naudingų patarimų. Nebuvau prisėdus prie vairo 2 metus, bet su instruktoriaus pagalba sugebėjau pasiruošt egzaminui per keletą pamokų. Esu itin dėkinga. Rekomenduoju!
Augustas2025-10-14 22:52
Nesikarščiuojantis, supratingas, motyvuojantis instruktorius. Ieško ir taiso klaidas vairavimo pagrinduose. Buvau pas kelis instruktorius Vilniuje ir rekomenduočiau tik šį.
Lukrecija2025-11-09 17:31
Kadangi teko keisti vairavimo mokyklą, esu be galo laiminga kad atradau šį instruktorių, kuris puikiai išmano savo darbą, yra kantrus ir visą pamokos laiką sąžiningai ‘atidirba – aiškina, pataria, komentuoja – ramiai ir be pakelto tono. Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū!
Greta2026-01-14 18:26
Nuostabus instruktorius, labai rekomenduoju! Vairavimo kursus baigiau kitoje mokykloje, kur nebuvau patenkinta pamokų kokybe. Atėjus čia, instruktorius Svajūnas padėjo ištaisyti seniau darytas klaidas, suteikė daug naudingų patarimų, padėjo kelyje jaustis drąsiau. Esu labai dėkinga šiam instruktoriui, kurio dėka pavyko išlaikyti Regitros vairavimo egzaminą.
Ilya2026-01-31 11:40
Здравствуйте! По рекомендации обратился к Сваюнасу, чтобы взять несколько дополнительных занятий для сдачи экзамена в Регитре. И сегодня утром успешно его сдал с первого раза! Мы занимались на машине автомат, примерно 7 занятий. Инструктор был поддерживающим и приятным профессионалом, четко и понятно все объяснял, указывал на особенности и частые ошибки. Спасибо большое! Я очень рад!
Ugnė2026-02-20 16:33
Geriausias vairavimo instruktorius, kurį esu turėjusi. Per 4 pamokas manęs išmokė daugiau, nei visi kiti. Iš kart po jų išlaikiau Regitros vairavimo egzaminą ir dabar dėka instruktoriaus Svajūno turiu teises! Dėkoju jam ir labai rekomenduoju visiems ateiti.
Maria2026-03-27 18:26
Прекрасный инструктор! Очень внимательно относится, объясняет в деталях, всё занятие посвящает ученику. Была до этого у других инструкторов, и в сравнении могу сказать точно, что Сваюнас действительно понятно учит, помогает, а еще успокаивает своим спокойствием:) Мы ездили по маршрутам, которые как раз и попались мне при сдаче экзамена в новой Регитре (на Менулио). Спасибо большое Сваюнасу!
Kamelija2026-04-13 15:02
Nuostabus instruktorius – nuoširdžiai rekomenduoju! Labai aiškiai viską paaiškina, duoda naudingų patarimų ir išlieka ramus net sudėtingesnėse situacijose. Pasiėmusi kelias papildomas pamokas, Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!
Neringa2026-04-30 13:20
Atėjau pas Svajūną po nesėkmingų bandymų išlaikyti vairavimo egzaminą, net ir po papildomų pamokų mokykloje.
Labai džiaugiuosi pasirinkimu – jis aiškiai paaiškina klaidas, parodo, kaip elgtis situacijose, ir padeda išlikti ramiam. Instruktorius ramus, kantrus ir kompetentingas.
Didžiausios rekomendacijos – po pamokų su juo egzaminą išlaikiau iš karto!
Saulė2026-05-13 11:50
Turėjau 4 pamokas su instruktoriumi, per kurias išmokau kaip vengti esminių klaidų, dėl kurių praeitą kartą neišlaikiau. Super instruktorius, malonus, viską paaiškina detaliai, vaizdingai, jeigu reikia, pakartoja. Labai rekomenduoju, tikrai puikus mokytojas.
Kristina2026-06-18 07:32
Nuoširdžiai rekomenduoju savo vairavimo instruktorių. Tai labai kantrus, profesionalus ir atsidavęs žmogus, kuris ne tik moko vairuoti, bet ir padeda įgyti pasitikėjimo savimi kelyje. Kiekviena pamoka buvo aiški, naudinga ir pritaikyta mano poreikiams. Instruktorius ramiai paaiškina klaidas, padrąsina ir suteikia daug vertingų patarimų, kurie padeda greitai tobulėti. Džiaugiuosi pasirinkusi būtent jį ir esu labai dėkinga už suteiktas žinias bei puikų pasiruošimą vairavimo egzaminui. Ačiū už kantrybę, palaikymą ir profesionalumą!
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt