Sveiki,Volvoxc-90 neveikia uzpaklinis tiltas,kardanas sukant ratus sukasi,girdejau,kad yra tepalo siurblysir gali neveikti. Neseniai pirkau si a/m tai nelabai ir zinau kas ten gali buti.Gal butu galima kreiptis i Jus del patarimo ir remonto. Dekui.
Aurimas2019-07-08 12:55
Sveiki,
golf 5, 2005m, 19 tdi, 4motion.
Reikalingas Haldex valdiklis, ar turite ?
aciu
Leonas Bulonas2020-01-14 14:45
Sveiki ar turit Ford Kuga 2008-2009 m.2,0l visureigis reikalingas Haldex?
R2022-02-15 11:05
Sveiki kaina haldeks siurbliuko naudoto bet gerao.volvo xc 90. 2005
Владелец|Skelbimo autorius2022-02-15 14:46
Galiu bendrauti tik telefonu
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt