Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Blenderis Zyle Zy858bl 2l 2200w red naujas

Monika 2018-04-29 20:59
Domintu Kokteilinė Zyle ZY18BG Fit booster , kiek L talpa indo. Ar garsiai veikia. Ar susmulkintu riesutus:) aciu
Владелец | zyle 2018-04-29 21:18
Zyle fitbooster geriau uogoms, ir panasiai, riesutus ant ribos, gerai ismirkius gal ir sumaltu, riesutams geriau imti ne maziau 1500w
Monika 2018-04-29 22:57
Patarkit, as noriu gaminti pagrinde kokteilius, i kuriuos ieitu riesutai, datules, kuo smulkiau, kad sumaltu produktus, kad neslidinetu ir nedirbtu labai garsiai.
Владелец | kokteilis 2018-04-30 08:36
tada kaina/kokybe geriausiai imti zyle 1500w naujo modelio, gerai ir tyliai dirba
Edita 2018-07-16 11:23
Laba diena,ar zyle 1500w sutrtintu iki pastos dziovintus vaisius(figas,datules,abrikosus ir kt.)
Владелец | pasta 2018-07-16 12:20
trina iki pastos, tik reikia pries tai per nakti vaisius ismirkyti
Edita 2018-08-02 18:58
Ar Zyle 1500W tinka ledams is saldytu vaisiu gaminti? Ar galima trinti karstas sriubas?
Владелец | 1500W 2018-08-07 20:24
ledus mala super, visiskai sumala, o kartas sriuba geriau su 1800w-2000W daryt, tik ilgiau reikia palaikyt , ziureti pagal konsistencija koks karstumas, ar uztenka, jei ne, laikot ilgiau malima
Vilius 2019-12-14 10:02
Ar būna pas jus ZY818BL modelių?
Eglė 2020-05-04 23:26
Gal turite kombainą ZY408FP? Kuris geriau modelis: ZY706BL ar ZY863BL? Jūs rašote, kad naujoji ZY863BL tyliau ir geriau sumala, bet jos variklis tik 1500, o ZY706BL - juk 1800. Man reikia, kad maltų sėklas, kruopas, želmenis, ledukus ir kuo tyliau dirbtų.
Laima 2020-08-08 06:39
Ką pasiūlytumėte riešutų sviestui ir džiovintų vaisių pastai gaminti
Владелец | riešutų sviestui 2020-10-11 12:24
kuo galingesnis, apie 2500w
Anri 2020-11-02 12:42
Sveiki, koks aparatas tiktų svarainiams sutrinti? Ačiū
Jonas 2024-09-28 01:18
Sveiki, rekomenduoju išbandyti https://bidi.lt, ten galima pardavinėti daiktus aukciono būdu!
Загрузка...
В категории: