Gera komunikacija. Aparatas sutvarkytas, gauta rekomendaciju eksploatavimui. Rekomenduoju.
Gurmanė2017-12-09 15:03
Malonu bendrauti su žmonėmis kurie supranta ką daro
Saulius T.2018-03-29 12:55
Puikūs meistrai! Prieš tai buvęs specialistas atkalbėjo bent bandyti remontuoti, pasiūlė pirkti naują kavos aparatą ir tik paėmė pinigus už atvykimą. Na, o šie meistrai už labai racionalią kainą nesudvejoję ėmėsi darbo ir, žinoma, viską išsprendė.
Po dviejų dienų nemokamai pristatė man jį į namus. Kas gali būt geriau...
Espreso gerbėjas2018-05-02 18:37
Sava chebra, supranta savo amatą, taip ir toliau! ;)
Airis2018-06-13 18:00
Sveiki gal expobaro vožtuva boilerio turit darbini?
Nijole2018-10-28 19:01
Pridavę kavos aparatą jau sekančią dieną sulaukėme skambučio iš serviso su geromis žiniomis.
Tą pačią dieną jau gėrėme kavytę namuose, ačiū už staigmenas. Nuo dūšios rekomenduoju visiems, kam nustos veikti kavos aparatas.
Vytautas2019-01-30 13:25
Profesionalai. Linkiu sekmes Jums.
kavos megeja2019-03-21 17:23
Šauni komanda, malonus aptarnavimas. Tik patys geriausi atsiliepimai. Džiaugiuosi jus atradusi.
klientas2019-04-24 21:51
labai greitai suremontavo mano kavos aparatą, išsamiai papasakojo kaip jį prižiūrėti, kad negestų. Dar dovanų gavau. ačiū labai Jums.
Владелец|Jūratė A.2021-11-15 12:49
Noriu iš visos širdies padėkoti ENJOY meistrams už operatyviai atliktus darbus, už nuoširdų bendravimą, už profesionalų patarimus, kaip prižiūrėti, ką naudoti, kad ilgiau tarnautų aparatai, kaip rūpintis ir toliau po atliktos profilaktikos ir pan. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiems kreiptis, jei reikės pagalbos remontuojant ar tiesiog, tik atliekant kavos aparatų profilaktiką, ką reikia daryti pastoviai daug maž kas pusantrų metų. Į ENJOY meistrus kreipiuosi jau ne pirmą kartą, visada likau nustebinta tiek greitu ir nuoširdžiu aptarnavimu, tiek staigmenomis, visada sulaukiame dovanų, todėl rekomendacija nuoširdi ir laiko patikrinta. Kainos ir kokybės sąntykis tobulas. Sėkmingų darbų Jūsų visai ENJOY komandai, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos apie jus.
Владелец|UAB Art statyba2022-01-04 15:55
Uab Art Statyba parašė:
2021-12-22 16:47
Su mūsu kavos aparato Krups EA9000 taisymu teko labai ilgai vargti, viena Kaune įsikūrusi labai gerai žinoma kavos įmonė taisė per metus 4 kartus, betaisydama taip sugadino, kad po jos taisymo, reikėjo jį jau išmesti, pinigus paėmė ir dar kurjerius apkaltino, kad nevatai jie sudaužė ištisai bevežiodami iš Vilniaus į Kauną. Skambinom dar kitiems meistrams, jie atsisakė taisyti.
Prieš pora mėnesių šios įmonės meistrai ėmėsi pataisyti, žinoma kainavo labai nemažai, bet
dar vieną detalę, atrodo atminties plokštę, pakeitė net savo sąskaitą. Laukėm kokį mėnesį, kol detalės suvažiavo. Bet dabar aparatas veikia nerealiai, daro įvairiausių rūšių kavas, kaip naujas. Laaabai dėkojam !
Danas2022-06-08 16:04
Patikimi ir sąžiningi meistrai, sutvarkė kavos aparatą greitai ir nebrangiai.ačiū labai
Nejuokinkit2022-06-11 08:37
Zmoniu su davo zmoniu patirtim 4,6,12 :D kai kitoeios kokios
Владелец|Migle Petkeviciene2022-10-24 20:37
Sveiki,
Labai ačiū už suteiktas paslaugas.
Ypač didelis dėkui vyrukui, kuris montavo aparatą (atsiprašau, nepaklausiau vardo) – labai paslaugus ir ypač „nagingas“, rado sprendimus visoms situacijoms ir nepatogiems priėjimams prie jungiklių, daviklių ir kt. Dar kartą ačiū.
Geros dienos,
Miglė
Boris2024-02-16 18:59
Aciu. Patenkintas jusu kompanija. Aparatai kaip laikrodukai veikia.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt