Be patirties ar priimat. Pagrinde dirbu su mikriuku,E, kategorija, 95 kodas, vairuotojo kortele yra.
Владелец|Darbdavys2019-03-19 08:08
Visi klausimsi ir atsakymai tik tel.
Karolis2019-08-08 14:06
Ar priimtumet be patirties, isvis jokios nera su sunkvezimiu. Gal apmokinat, gal pradziai leidziat dviese pasivazinet.
Petras2019-08-27 23:56
Gera firma visko ismoksit ?
Karolis2019-08-28 14:07
Sake be patirties nepriima. Gaila.
Ramūnas2019-09-03 21:59
Dar reikia vairuotojo
Владелец|Remigijus2019-09-06 16:36
Vairuotojai reikalingi pirmenybe Plungiskiams
Rm.2019-09-06 21:00
Sveiki, domintu darbas, vairuotojo pažymejimas B, C, E kategorijų ,95 kodas. Patirties su puspriekabe nera. Dabar trumpam esu išvykes iš LT, Plungėje busiu kitos savaites gale. Palieku savo el.paštą. [email protected]
Jau geriau lietuvoj2019-09-09 11:01
Nei toj Vokietijoj, Velniop ta saly, blogiausia europoje turbut...
Владелец|remigijus2019-09-09 17:13
Nauju Furu nupirkom pleciames
Jonas2019-09-10 11:55
????
Remigijus2019-09-10 23:08
Yra tik minimali patirtis , su fura europoje. Yra noro tobuleti. Gyvenu Plunges mieste. Tel.867566979
Giedrius2019-10-14 22:39
givenu plungeje stoties gatveje ce turiu 95koda dirbes su manipoliatoriumi. jei bedomintu 869331265 man 28m
Giedriau2019-10-19 02:42
tu čia nesi toks svarbus, kad tau skambintu. Jei ieskai darbo yra numeris skambink, nebuk molis, bet su miskoveziu reikės dirbti, isidek žvejybinius batus.
Va2019-12-14 09:19
Su tokiais sunkvežimiais ir malonumas važiuoti.. kada atvyksiu pas jus, kai turėsiu daugiau patirties būtinai!
Valdas2020-01-24 10:42
Sveiki esu iš plunges. Vairuoju 3metus. Ar dar ieškote vairuotojo?
Marius2020-01-26 23:52
Pasiskambinkit, moliai...
Saulius2020-01-27 09:28
Tiek ir reikia kad nekyla rankos paskambinti
Владелец|Remigijus2020-01-27 09:58
As nesuprantu kas jums sunku paskambint kad cia rasinejat
ar ir dirbat tik tiek kad sugebat SMS rasyt
cikis2020-02-12 20:21
kiek atsilupusiu nesugeba net paskambint pasisneket su darbdaviu as tokius bijociau priimt dirbt nes neaisku ko jie dar bijo
Andrius2020-09-25 08:57
Gal kas dirbes
Tomas2020-10-08 10:17
Skambinkit nerasineja
:)2020-10-10 23:04
KAROLIS, eik i Girteka apmokins. Pamatysi ir kas yra vairuotojo darbas , kol ten ima mokynius naudokis proga.
18632020-10-10 23:06
650 cia miskoveziai neblogi v8?
Volvo2020-10-12 00:16
Moli tu 1863 volvo neturi v8.
Uz tokia2022-08-09 13:07
Alga varyk pats
Bbb2023-01-19 15:06
1800 i rankas per men su sutartim ir ateinu
Iš kur tiek debilu :)2023-08-01 22:10
Pasiskaičiau komentarus ir noriu paklausti - ten Plungeje silpnapročiai gyvena? :) :)
Tu2023-08-02 09:38
Tu nueitum pamatytum kokia liaudis ten dirba:)
Aš2023-08-06 08:30
Gal kas dirbe gali papasakoti kaip ten situacija ?
Anupras2025-01-17 19:08
Kaimiecius galima ir apmulkinti, koks skirtumas is kokio miesto esi, pirmadienis pradzia penktadienis 17h00 finito. Mokekite normaliai ir nebus problemu
keliaujantis pijokas2025-01-29 00:15
su apvalia mediena visada dirbti reikia labai daug. darbas nuo ausros ir iki sutemu o kartais ir tamsoje o dar ir purve. alga gaunaama nuo isdirbio ar nuo pakrautu kubu ar dar nuo kazko
GINTARAS2025-02-12 12:03
Sveiki.Is Akmenės rajono ar tinka?
Владелец|Remigijus2025-08-18 15:09
Tinka is Akmenes ir dirbanciu yra is ten
Владелец|Remigijus2025-08-18 15:11
Nuo rugsejo pareina 2 nauji auto reikia vairuotoju
Stebetojas2025-08-29 23:03
Komentas direktoiui.
Tamsta, jums neatrodo kad butu geriau pakelti atlyginima pora simteliu, negu pastoviai ieakoti nauju darbuotoju. Mano manymu jus prapisat kur kas didesniu pinigus ant transporto remonto nei paimtete ir susirinktumete komanda kuri butu ilgaamze. Nes darbuotojas kuris brangina savo darbo vieta, tausoja bei saugo ir jusu turta. Niekada nesuprantu zmoniu kurie ziuri tik i viena islaidu stulpeli ataskaitoja, atsibuskit ir paamatykit bendra vaizda. Uztenka supistos susprogdintos padangos, nes jei px tai px. Asmeniskai per 10 metu savo darbovieteja susprogdinau tik 2 padangas. Tai klausimas kas naudingesnis ar pastoviai naujas darbuotojas su savo niuansais ar patikimas ir tausojantis patiketa turta. Reziumia tamsta atsipeikekit ir pamastykit.
Darbas2025-09-19 10:03
Sveiki.Ar dar ieskot vairuotojo?
Domina2025-09-25 09:46
Ar dar reikia vairuotojo?Esu is akmenes rajono.
Владелец|Remigijus2025-09-26 17:36
Ieskau reikia
Ieskau2025-09-29 14:52
Sveiki.Be manipuliatoriaus pazymejimo ar priiemat?Ar transporta galima laikyt arciau namu?Venta.Akmenes raj.Ačiū
Владелец|Remigijus2025-10-07 17:00
Taip akmenes r. Galima laikyt
Manipuliatorio kursu nereikia
Man reikalingas vilkiko vairuotojas
Keliaujantis pijokas2026-03-07 10:05
Vaje kiek daug komentaru
Adis2026-03-29 10:28
Kai dėd per miško keliukus 90 anim vesor autostrada
CE2026-03-29 16:38
Nuo pirmadienio iki penktadienio gyveni furoje ar buni namuose vakarais?
Susimastyk2026-04-07 13:34
Ponas dar ECO nori su miškovežiu !
Suimastykite !
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt