Turiu Lokon bigudukus 1974 m. gamybos. Turbūt senesnio modelio nei jūsų nuotraukoje. Šiandien įkėliau skelbimą. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/tarybiniai-elektriniai-bigudukai-suktukai-45927995.html
Elvyra2024-06-21 13:37
Turiu rusiška Aigul,pagaminta 1978m
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt