Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Katalizatoriu ,katalizatoriai,montavimas

remis 2016-09-07 16:14
Veikia jusu elpastas ?
Владелец | Katalizatoriai 2016-09-09 12:57
Aleksej 2016-12-28 16:06
O gal adresa jusu galima?
Владелец | Savininkad 2016-12-28 19:51
Visais klausimais 867466662
Gintaras 2017-01-04 22:18
Peugeot 807 2003m. 2,2l 94kw. dizelis ką nors turit ir kokia kaina aciu
Владелец | Savininkas 2017-01-05 13:08
Reiktu parodyt realiai automobili ,del abziuros laiko skambinkit 867466662
Opelis 2017-01-06 18:39
Viskas šauniai atlikta ir veikia, rekomenduoju !
audi 2017-01-10 16:12
sutvarkyta gerai,co geras texnine praeita !aciu
Volvo70 2017-01-18 22:06
Rekomenduoju,viska sutvarkė TA praėjo be jokiu problemų.
Tai 2017-02-13 15:32
Technikinej apziuroj tokie nupjauti netinka. Turi but su jungtimis gamykliskai.
Владелец | as 2017-03-03 13:21
Cia nuotraukoj nebutinai tie kurie ira statomi
. 2017-03-03 21:50
Vw sharan 1,9 , 96kw yra?
Владелец | as 2017-03-04 07:39
Taip darem jusu modeli ,idetumem panasu turetu buti ok.skambinkit delabziuros laiko
Opel zafira 2017-03-21 13:01
Saunuoliai meistrai-viska sauniai sutvarke auto-kad be jokiu problemu praejo tehnine apziura. Aciu jiems!!!
Zefira 2017-03-22 15:25
Sveiki, gal turit Opel zefiros 2.2 2002metu katalizatoriu?
Владелец | as 2017-03-22 16:37
Taip, atvažiuokit sutvarkysim
Zefira 2017-03-22 16:59
Kokia kaina?
Владелец | as 2017-03-22 17:07
Jus paskambinkit 867466662
Marijus 2017-03-23 22:43
Sveiki. Turetumet ka pritaikyt bmw 318ti compact'ui 1995 metu?
Владелец | as 2017-03-23 22:54
Reiku abziuret jusu auto ,manau rasim sprendima . individualiai, kiekviena skirtingai
Golf 4 1.6 benz.74kw.. 2017-03-27 08:42
Reikia katalizatoriaus.nes lembda jame stovi..ar turėtumėt??
Владелец | as 2017-03-27 08:45
Taip galim ir su liambda ,atvarykit automobili abziurai
Marijus 2017-03-27 22:31
Mldc vyrukai! Padare ta pacia diena. Greitai ir kokybiskai. Praejau techa be problemu:) Nulius parode, o buvo 0,9 (benzas)
e39. 2017-04-09 14:15
Sveiki.gal turit ir bmw e39 katoloki 2,5d?
Владелец | as 2017-04-09 14:50
E 39 neturime ,bet galim jusu esamus slifuoti ir sendinti kad praleistu tex
Opel Zafira 2003 m. 2 DTI 2017-04-26 19:41
Ačiū, techninę apžiūrą praėjau tech. centre prie Avižienių. Kabinėjosi stipriai, net tryse apžiūrinėjo. Turėjo priekaištų, kad negamyklinis vaizdas, matosi virinimo siūlės (čia buvo pakaitinio katalizatoriaus siūlės, net ne virinimo),bet praleido. Sakiau, kad atidaviau, padarė ir nieko nežinau. Tikrina tik vizualiai. Servise vyrai dirba tikrai gražiai ir kruopščiai ir ..... truputį ilgai :) Geriau palikti auto ir nelaukti
A4 2.5tdi 2017-05-07 13:42
Sveiki, turit 2 Audi A4 B6 2.5tdi katalizatorius?
Владелец | as 2017-05-07 22:26
A4 cuatro Turime nuomai arba pardavimui
nika 2017-05-07 22:52
labas,gal turite subaru legaci 2002m.katalizatoriu?benzinas 2,0litro variklis
Владелец | as 2017-05-07 22:55
Subaru 2.0 reiktu palikt auto padarytumem per diena .problema co?pirma registracija lt ?
nika 2017-05-07 23:03
taip,bet problema,nes esu is kito Lietuvos galo,Siauliu raj
nika 2017-05-07 23:04
o jus nesiunciate?
Владелец | as 2017-05-07 23:05
Jus paskambinkit rytoi i tel kazka sutarsim konkreciau
nika 2017-05-07 23:06
gerai,aciu
Rimvydas 2017-05-10 18:17
VW Golf 4, praėjo technikinę be problemų. REKOMENDUOJU. AČIŪ JUMS!
... 2017-05-16 12:56
Jei Co praeina niekas TA netikrina katalizatorius įvirintas ar ne...! Bet jei Co nepraeina tuomet JIE lenda žiūrėti po automobiliu !!!
Naste 2017-05-17 12:25
Sveiki nepraejom techo nex nupjautas katalizatorius. Passat b5 98metu. Pirma registracija lt pries du metus. Nezinojom kad jo nera.tad ikliuvom.ar imanoma sutvarkyt?kokia kaina?
Ra 2017-05-28 17:18
Ar turėtumet MB CLK 200 pritaikyti kažką? Katalizatorių
Владелец | as 2017-05-28 21:06
Mb reiktu parodyt auto ,arba bent nufotografuoti .skambinkit del laiko
Golf 4 2017-06-01 16:17
Rekomenduoju kas turit bėdų su tech. Darbas labai gražiai ir tvarkingai atliktas
Audi A8, 2,5 TDI Quatro 2017-06-06 15:24
Tvarkingai vyrai dirba, TA praėjo be problemų.
Toyota 2017-06-08 01:41
Vakar irgi buvau pas tos meistrus.Viska sutvarke operativiai ir kokybikai.Tikri profesonalai savo sriti.Technikine praejau be jokiu problemu.Kas turi problemu del ispjauto kataliatoriau,drasei galit kreiptis pas jos.REKOMNDUOJU !!!
Audi A4, 2,5 TDI 132 kw 2017-06-09 14:19
Viskas tvarkingai, pakartotinę TA praėjo be problemų. Padaro greitai ir kokybiškai.
Vw golf4 tdi 66 kw 2017-06-16 11 2017-06-16 18:43
Golfas parveztas is vokietijos, su išoperuotu katalizatorium (greiciausiai tautieciu perekupu darbas) pakibo pirminej tech apziuroj...viska sutvarke, puikus darbas kaip gamyklinis atrodo ir pilnai funkcionuojanti ismetimo sistema dumingumas per antra patikra sumazejo nuo 1.79 iki 0.76%.tech apziura praeita be trukumu ir golfas sekmingai iregistruotas...ačiu uz profesionalu ir kokybiska darba...rekomenduoju kreiptis kas turit panasiu problemu...kainos taip nesikandzioja ;)
A3 2017-06-26 19:04
Darba atlyko tvarkingai technikinei tiko, patariu.
Bmw 2017-06-27 22:21
Sveiki,reikia katalizatoriaus BMW X5 E70 2008-09 173KW ?
Владелец | as 2017-06-27 23:13
Bmw reikia parodyt automobili nustatysim kaina ,manau kad turim sprendima skambinkit del abziuros laiko
BMW 2017-06-29 13:24
Darbą atliko tvarkingai, jei negalite praeiti TA galite drąsiai kreiptis
Audi Kaunas 2017-07-03 19:56
TA Kaune praeita, CO nuliai. Didelis dėkui.
V70 2017-08-31 11:19
Šaunūs vyrai, darbą atliko lygiai per tiek laiko kaip ir buvo numatyta, niekas nevėlavo, darbas atliktas gerai, technikinėj nebeprikibo :) Dūmingumas su katalizatorium sumažėjo 3,5 karto
Citroen c4 2017-09-13 10:05
Sveiki, dingo trauka citroen c4 2l 100 kw dyz, kompas meta klaida "depollution system faulty" manau užsikišo katalizatorius. ar užzsiimate ju pašalinimu ir ar neimes kokios klaidos jį pašalinus ?
Neringa 2017-09-13 11:34
TA pereita, co is 2.2 sumazejo iki 0.1 , kainos tikrai nesikandzioja, buvo verta vaziuoti is Kauno
buvau su a4 benzinine 2017-12-18 17:22
Respektas! masina buvo be kataliko rekomenduojiu sudejo viska tvarkingai ismetimas buvo 0.5 ant laisvu 0.7 ant aukstu idejo nuvariau visur 0 ismetimas. Rekomenduojiu
Bmw x5 2018-01-17 21:36
Hebra prikolina ir dirba sauniai atsakingai!Maladec!dar karta aciu!T.A praeita buvo be kataliko,sekmes darbuose!
Opel 2018-03-02 19:54
Jusu kontaktai vilniuje
OC 2018-04-07 21:30
Sveiki. VW 4, 1998m, dizelis. Nepraleido Ta, ispjautas katalizatorius. Ar imanoma butu,Vilniuje imontuoti?
Владелец | As 2018-07-01 20:03
Sveiki visi kurie turit klausimu ) kvieciu skambinti ir klausti
Chevrolet 2019-04-30 20:10
Ar su chevrolet epica PADĖTUME?
turiu katalizatoriu su bakeliu 2019-11-25 14:58
pilna ssu bakeliu nuo japono ar opelio ,noriu gaut 60eur ,Pasiimt galima bet kada Vilniuje .ka sudomins komentuokit apacioje .galiu siusti LT ribose +5eur
Vladimr 2019-11-29 18:16
Labas vakaras. Kokie kaina katalizatora vw sharan 1,9tdi 81kv. 2000m.
Jonas 2020-03-04 18:31
Rekomenduoju , profesionalas savo srities !
tuscias katalikas 2020-03-06 12:50
Gal kam reikia turima soriginalus apvalus tuscia sbakelis .Isivirinat i rnieks nieko .Del liamda zondo napamenu :) Vilnus kaina 20e
Objektyvi nuomone 2020-05-11 08:23
Einant tech.apziura pasake, kad ispjautas katalizatorius. Radau si skelbima, neturejau galimybes is darbo skambinti, parasiau el.laiska, zmogus atrase, susitarem, bet, sutartu laiku negalejau, kantriai lauke, buvo mandagus. Atvariau masina, per keleta valandu sutvarke, suvirino, ir ka, va, siandien 7.30 pravariau technine apziura be jokio uzsikabinimo. Rekomenduoju si servisa nes, retai pasitaiko kantrus, mandagus bei kokybiskai dirbantys, o svarbiausia dar ir greitai (nes buna, palieki, ir atiduoda po paros).
darius 2020-09-28 09:12
sveiki,matau esat savo srities profas.gal galit rekomenduoti kur geriausia vilniuje priduoti katalizaroriu.aciu.
Загрузка...
В категории: