Peugeot 807 2003m. 2,2l 94kw. dizelis ką nors turit ir kokia kaina aciu
Владелец|Savininkas 2017-01-05 13:08
Reiktu parodyt realiai automobili ,del abziuros laiko skambinkit 867466662
Opelis2017-01-06 18:39
Viskas šauniai atlikta ir veikia, rekomenduoju !
audi2017-01-10 16:12
sutvarkyta gerai,co geras texnine praeita !aciu
Volvo702017-01-18 22:06
Rekomenduoju,viska sutvarkė TA praėjo be jokiu problemų.
Tai2017-02-13 15:32
Technikinej apziuroj tokie nupjauti netinka. Turi but su jungtimis gamykliskai.
Владелец|as2017-03-03 13:21
Cia nuotraukoj nebutinai tie kurie ira statomi
.2017-03-03 21:50
Vw sharan 1,9 , 96kw yra?
Владелец|as2017-03-04 07:39
Taip darem jusu modeli ,idetumem panasu turetu buti ok.skambinkit delabziuros laiko
Opel zafira2017-03-21 13:01
Saunuoliai meistrai-viska sauniai sutvarke auto-kad be jokiu problemu praejo tehnine apziura. Aciu jiems!!!
Zefira2017-03-22 15:25
Sveiki, gal turit Opel zefiros 2.2 2002metu katalizatoriu?
Владелец|as2017-03-22 16:37
Taip, atvažiuokit sutvarkysim
Zefira2017-03-22 16:59
Kokia kaina?
Владелец|as 2017-03-22 17:07
Jus paskambinkit 867466662
Marijus2017-03-23 22:43
Sveiki. Turetumet ka pritaikyt bmw 318ti compact'ui 1995 metu?
Владелец|as2017-03-23 22:54
Reiku abziuret jusu auto ,manau rasim sprendima . individualiai, kiekviena skirtingai
Golf 4 1.6 benz.74kw..2017-03-27 08:42
Reikia katalizatoriaus.nes lembda jame stovi..ar turėtumėt??
Владелец|as2017-03-27 08:45
Taip galim ir su liambda ,atvarykit automobili abziurai
Marijus2017-03-27 22:31
Mldc vyrukai! Padare ta pacia diena. Greitai ir kokybiskai. Praejau techa be problemu:) Nulius parode, o buvo 0,9 (benzas)
e39.2017-04-09 14:15
Sveiki.gal turit ir bmw e39 katoloki 2,5d?
Владелец|as2017-04-09 14:50
E 39 neturime ,bet galim jusu esamus slifuoti ir sendinti kad praleistu tex
Opel Zafira 2003 m. 2 DTI2017-04-26 19:41
Ačiū, techninę apžiūrą praėjau tech. centre prie Avižienių. Kabinėjosi stipriai, net tryse apžiūrinėjo. Turėjo priekaištų, kad negamyklinis vaizdas, matosi virinimo siūlės (čia buvo pakaitinio katalizatoriaus siūlės, net ne virinimo),bet praleido. Sakiau, kad atidaviau, padarė ir nieko nežinau. Tikrina tik vizualiai. Servise vyrai dirba tikrai gražiai ir kruopščiai ir ..... truputį ilgai :) Geriau palikti auto ir nelaukti
Subaru 2.0 reiktu palikt auto padarytumem per diena .problema co?pirma registracija lt ?
nika2017-05-07 23:03
taip,bet problema,nes esu is kito Lietuvos galo,Siauliu raj
nika2017-05-07 23:04
o jus nesiunciate?
Владелец|as2017-05-07 23:05
Jus paskambinkit rytoi i tel kazka sutarsim konkreciau
nika2017-05-07 23:06
gerai,aciu
Rimvydas2017-05-10 18:17
VW Golf 4, praėjo technikinę be problemų. REKOMENDUOJU. AČIŪ JUMS!
...2017-05-16 12:56
Jei Co praeina niekas TA netikrina katalizatorius įvirintas ar ne...!
Bet jei Co nepraeina tuomet JIE lenda žiūrėti po automobiliu !!!
Naste2017-05-17 12:25
Sveiki nepraejom techo nex nupjautas katalizatorius. Passat b5 98metu. Pirma registracija lt pries du metus. Nezinojom kad jo nera.tad ikliuvom.ar imanoma sutvarkyt?kokia kaina?
Ra2017-05-28 17:18
Ar turėtumet MB CLK 200 pritaikyti kažką?
Katalizatorių
Владелец|as2017-05-28 21:06
Mb reiktu parodyt auto ,arba bent nufotografuoti .skambinkit del laiko
Golf 4 2017-06-01 16:17
Rekomenduoju kas turit bėdų su tech. Darbas labai gražiai ir tvarkingai atliktas
Audi A8, 2,5 TDI Quatro2017-06-06 15:24
Tvarkingai vyrai dirba, TA praėjo be problemų.
Toyota2017-06-08 01:41
Vakar irgi buvau pas tos meistrus.Viska sutvarke operativiai ir kokybikai.Tikri profesonalai savo sriti.Technikine praejau be jokiu problemu.Kas turi problemu del ispjauto kataliatoriau,drasei galit kreiptis pas jos.REKOMNDUOJU !!!
Audi A4, 2,5 TDI 132 kw2017-06-09 14:19
Viskas tvarkingai, pakartotinę TA praėjo be problemų. Padaro greitai ir kokybiškai.
Vw golf4 tdi 66 kw 2017-06-16 112017-06-16 18:43
Golfas parveztas is vokietijos, su išoperuotu katalizatorium (greiciausiai tautieciu perekupu darbas) pakibo pirminej tech apziuroj...viska sutvarke, puikus darbas kaip gamyklinis atrodo ir pilnai funkcionuojanti ismetimo sistema dumingumas per antra patikra sumazejo nuo 1.79 iki 0.76%.tech apziura praeita be trukumu ir golfas sekmingai iregistruotas...ačiu uz profesionalu ir kokybiska darba...rekomenduoju kreiptis kas turit panasiu problemu...kainos taip nesikandzioja ;)
A32017-06-26 19:04
Darba atlyko tvarkingai technikinei tiko, patariu.
Bmw2017-06-27 22:21
Sveiki,reikia katalizatoriaus BMW X5 E70 2008-09 173KW ?
Владелец|as2017-06-27 23:13
Bmw reikia parodyt automobili nustatysim kaina ,manau kad turim sprendima skambinkit del abziuros laiko
BMW2017-06-29 13:24
Darbą atliko tvarkingai, jei negalite praeiti TA galite drąsiai kreiptis
Audi Kaunas2017-07-03 19:56
TA Kaune praeita, CO nuliai. Didelis dėkui.
V702017-08-31 11:19
Šaunūs vyrai, darbą atliko lygiai per tiek laiko kaip ir buvo numatyta, niekas nevėlavo, darbas atliktas gerai, technikinėj nebeprikibo :) Dūmingumas su katalizatorium sumažėjo 3,5 karto
Citroen c42017-09-13 10:05
Sveiki, dingo trauka citroen c4 2l 100 kw dyz, kompas meta klaida "depollution system faulty" manau užsikišo katalizatorius. ar užzsiimate ju pašalinimu ir ar neimes kokios klaidos jį pašalinus ?
Neringa2017-09-13 11:34
TA pereita, co is 2.2 sumazejo iki 0.1 , kainos tikrai nesikandzioja, buvo verta vaziuoti is Kauno
buvau su a4 benzinine2017-12-18 17:22
Respektas! masina buvo be kataliko rekomenduojiu sudejo viska tvarkingai ismetimas buvo 0.5 ant laisvu 0.7 ant aukstu idejo nuvariau visur 0 ismetimas. Rekomenduojiu
Bmw x52018-01-17 21:36
Hebra prikolina ir dirba sauniai atsakingai!Maladec!dar karta aciu!T.A praeita buvo be kataliko,sekmes darbuose!
Opel2018-03-02 19:54
Jusu kontaktai vilniuje
OC2018-04-07 21:30
Sveiki. VW 4, 1998m, dizelis. Nepraleido Ta, ispjautas katalizatorius. Ar imanoma butu,Vilniuje imontuoti?
Владелец|As2018-07-01 20:03
Sveiki visi kurie turit klausimu ) kvieciu skambinti ir klausti
Chevrolet2019-04-30 20:10
Ar su chevrolet epica PADĖTUME?
turiu katalizatoriu su bakeliu2019-11-25 14:58
pilna ssu bakeliu nuo japono ar opelio ,noriu gaut 60eur ,Pasiimt galima bet kada Vilniuje .ka sudomins komentuokit apacioje .galiu siusti LT ribose +5eur
Vladimr2019-11-29 18:16
Labas vakaras. Kokie kaina katalizatora vw sharan 1,9tdi 81kv. 2000m.
Jonas2020-03-04 18:31
Rekomenduoju , profesionalas savo srities !
tuscias katalikas2020-03-06 12:50
Gal kam reikia turima soriginalus apvalus tuscia sbakelis .Isivirinat i rnieks nieko .Del liamda zondo napamenu :) Vilnus kaina 20e
Objektyvi nuomone2020-05-11 08:23
Einant tech.apziura pasake, kad ispjautas katalizatorius. Radau si skelbima, neturejau galimybes is darbo skambinti, parasiau el.laiska, zmogus atrase, susitarem, bet, sutartu laiku negalejau, kantriai lauke, buvo mandagus.
Atvariau masina, per keleta valandu sutvarke, suvirino, ir ka, va, siandien 7.30 pravariau technine apziura be jokio uzsikabinimo.
Rekomenduoju si servisa nes, retai pasitaiko kantrus, mandagus bei kokybiskai dirbantys, o svarbiausia dar ir greitai (nes buna, palieki, ir atiduoda po paros).
darius2020-09-28 09:12
sveiki,matau esat savo srities profas.gal galit rekomenduoti kur geriausia vilniuje priduoti katalizaroriu.aciu.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt