Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Stiklo pjaustymas veidrodziu gamyba LED. Stiklas 4

Tomas 2016-12-15 11:55
Viskas labai greitai ir kokybiškai. Savo srities profesionalas.
N 2017-08-14 14:51
Greitai, kokybiškai. Malonus aptarnavimas. Rekomenduoju kitiems.
Jaroslav 2018-07-03 21:31
Pritariu čia pasisakiusiems. Darbą atliko žaibiškai, maloniai bendrauja. Rekomenduoju!
N 2018-07-12 18:57
Tikrai greitai ir gerai, negaliu nutylet.
Andrius 2018-08-07 22:34
Gražu žiūrėt kaip dirba. Rekomenduoju!!! Ačiū už greitai, kokybiškai atliktą darbą ir malonų bendravimą! :)
Smulkus užsakymas 2018-08-29 21:00
Nors mums reikėjo tik vienos lentynos šaldytuvui, bet ji buvo padaryta greitai, gerai ir nebrangiai. Ačiū. Rekomenduotume kiekvienam.
Tomas 2018-09-21 08:27
Greita, kokybiška, nebrangu. +++++
Arturas 2018-12-13 07:33
Super, greitai it nebrangiai
Saulius 2019-09-30 21:54
Maloniai nustebau - Meistras is didziosios raides. tikras profas . skubu ir nebrangu .rekomenduoju.
Aleksandras 2019-12-23 11:37
Greitai, kokybiškai ir už gerą kainą padarė veidrodį spintai. Kai reikės veidrodžių kitais atvėjais - būtinai vėl kreipsiuos!
Igoris 2020-01-04 15:41
Buvome užsisakę pas šį meistrą didelį veidrodį ir virtuvės stiklą su montavimu. Padarė labai greitai, kokybiškai ir už gerą kainą. TIkrai rekomenduojame.
Renata 2020-10-10 19:35
Labai operatyvus ir profesionalus darbas. Šeštadienis, į užklausą meistras atsakė per 15 minučių, atvežė į miesto pakraštį jau supjautus stiklus tą pačią dieną per pusantros valandos po užsakymo apmokėjimo. Transportas, gabenimas supakavimas, užnešimas viskas kuo puikiausiai. Ačiū, rekomenduoju!
Rūta 2020-11-11 10:53
Ne is pirsto lauzti geri zodziai apie si meistra! Malonus bendravimas, greitai ir kokybiskai atliktas darbas. Labai rekomenduoju! Sekmes meistrui!
Tadas 2020-11-24 10:23
Reikejo keletos stiklu. Atvaziavau, padare per 10 min ir neapiplese. Rekomenduoju.
Raimis 2021-10-02 21:37
Tikrai, galiu tik pritarti visiems komentavusiems! Visų pirma, kaina, padarė du stiklus už tiek, kiek kitos firmos prašė už vieną! Stiklus išpjovė iš karto po telefoninio susitarimo be jokio išankstinio apmokėjimo, nereikėjo net laukti, užsukau ir pasiėmiau! Supakavo įdealiai, dėjau ant automobilio galinės sėdynės be baimės sėdynę pažeisti! Sėkmės Meistrui ir rekomenduoju Jį kitiems!
Viacheslav Ravdin 2023-02-06 14:48
Puikus menininkas, aš visada pas jį einu!
Laurynas 2025-10-21 23:23
Greitas ir kokybiškas darbas. Malonus bendravimas. Rekomenduoju.
Jurgita 2026-06-06 00:33
Rekomenduoju meistrą - dirba greitai ir tiksliai. Sutiko išpjauti stiklus jau po darbo valandų, Supakavo.
Загрузка...
В категории: