Pritariu čia pasisakiusiems. Darbą atliko žaibiškai, maloniai bendrauja. Rekomenduoju!
N2018-07-12 18:57
Tikrai greitai ir gerai, negaliu nutylet.
Andrius2018-08-07 22:34
Gražu žiūrėt kaip dirba. Rekomenduoju!!! Ačiū už greitai, kokybiškai atliktą darbą ir malonų bendravimą! :)
Smulkus užsakymas2018-08-29 21:00
Nors mums reikėjo tik vienos lentynos šaldytuvui, bet ji buvo padaryta greitai, gerai ir nebrangiai. Ačiū. Rekomenduotume kiekvienam.
Tomas2018-09-21 08:27
Greita, kokybiška, nebrangu. +++++
Arturas2018-12-13 07:33
Super, greitai it nebrangiai
Saulius2019-09-30 21:54
Maloniai nustebau - Meistras is didziosios raides. tikras profas . skubu ir nebrangu .rekomenduoju.
Aleksandras2019-12-23 11:37
Greitai, kokybiškai ir už gerą kainą padarė veidrodį spintai. Kai reikės veidrodžių kitais atvėjais - būtinai vėl kreipsiuos!
Igoris2020-01-04 15:41
Buvome užsisakę pas šį meistrą didelį veidrodį ir virtuvės stiklą su montavimu. Padarė labai greitai, kokybiškai ir už gerą kainą. TIkrai rekomenduojame.
Renata2020-10-10 19:35
Labai operatyvus ir profesionalus darbas. Šeštadienis, į užklausą meistras atsakė per 15 minučių, atvežė į miesto pakraštį jau supjautus stiklus tą pačią dieną per pusantros valandos po užsakymo apmokėjimo. Transportas, gabenimas supakavimas, užnešimas viskas kuo puikiausiai. Ačiū, rekomenduoju!
Rūta2020-11-11 10:53
Ne is pirsto lauzti geri zodziai apie si meistra! Malonus bendravimas, greitai ir kokybiskai atliktas darbas. Labai rekomenduoju! Sekmes meistrui!
Tadas2020-11-24 10:23
Reikejo keletos stiklu. Atvaziavau, padare per 10 min ir neapiplese. Rekomenduoju.
Raimis2021-10-02 21:37
Tikrai, galiu tik pritarti visiems komentavusiems! Visų pirma, kaina, padarė du stiklus už tiek, kiek kitos firmos prašė už vieną! Stiklus išpjovė iš karto po telefoninio susitarimo be jokio išankstinio apmokėjimo, nereikėjo net laukti, užsukau ir pasiėmiau! Supakavo įdealiai, dėjau ant automobilio galinės sėdynės be baimės sėdynę pažeisti! Sėkmės Meistrui ir rekomenduoju Jį kitiems!
Viacheslav Ravdin2023-02-06 14:48
Puikus menininkas, aš visada pas jį einu!
Laurynas2025-10-21 23:23
Greitas ir kokybiškas darbas. Malonus bendravimas. Rekomenduoju.
Jurgita2026-06-06 00:33
Rekomenduoju meistrą - dirba greitai ir tiksliai. Sutiko išpjauti stiklus jau po darbo valandų, Supakavo.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt