Patikimas ir šaunus vyrukas. Kainos tikrai nesikandžioja. Teko pasinaudoti jo paslaugomis keletą kartų iš eilės, kol automobilis neregistruotas. Dirba kruopščiai ir atsakingai, saugo automobilį. 10/10
Andrius2021-09-20 20:11
Nugabeno automobilį saugiai, greitai ir patogiai. Kaina taip pat normali. Dirba tikrai puikiai, rekomenduoju.
Saulius2026-01-23 13:13
Rekomenduoju, kaina gera, bendravimas puikus
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt