Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Frigo (šaldyti) Braškių Daigai ir Smidrai Olandija

Jurgita 2016-08-13 13:34
Puiku, įsigijau gražių kokybiškų braškių daigų kelių rūšių, kad derlius džiugintų ilgą laiką, už prieinamą kainytę, kitur ir su nuolaida brangiau.Rekomenduoju, šiek tiek klaidina navigacija vykstant į šį rojaus atskirtą kampelį, tad pasiskambinkit, kad netektų klaidžioti :) sėkmės.
Владелец | Žygis 2016-08-13 15:52
Ačiū, labai malonu išgirsti tokius atsiliepimus :) Tikiuosi dar kada pas mus apsilankysite :)
Monika 2017-08-14 12:35
Sveiki, kokiu rusiu braskiu daigu turite dar?
Владелец | Žygis 2017-08-14 13:16
Sveiki, Vibrant (labai ankstyva) Rumba (ankstyva) Honeoye (ankstyva) Elsanta (vidut. ankstyvumo) Sonata (vidut. ankstyvumo) Elegancija ( vidut. vėlyvumo) Marmolada ( vidut. vėlyvumo) Florencija (vėlyva) Malwina (labai vėlyva)
Audrone 2017-08-14 20:48
Sveiki. Ar siustumete?
Владелец | Žygis 2017-08-15 07:55
Sveiki, išsiūstume
Daiva 2017-08-19 09:53
Ar turit daigų Florencija?
Jurgita 2017-08-23 17:19
Sveiki,kokias 2 veisles rekomenduotumet?vidutinio ankstyvumo ir velyvesne,kad ne vienu metu deretu,butu saldzios,dideles grazios?ieskau info,zadam pas jus vaziuot pirkt link savaitgalio :)
Владелец | Žygis 2017-08-23 17:33
Labas vakaras, iš vidutinio ankstyvumo siūlyčiau Elsanta veislę, tai labai gerai vertinama veislė visoj Europoj dėl skoninių sąvybių. Iš vėlyvųjų siūlau rinktis Florenciją arba Malwiną. Abiejų veislių uogos labai gero skonio :)
Jurgita 2017-08-24 11:12
Turit abieju veisliu?sestadieni butu galima atvaziuot paimt?
Владелец | Žygis 2017-08-24 11:16
Taip turim, gali atvažiuoti, tik prieš važiuojant pasiskambinkit ir pasakykit kiek vienetų ir kurių veislių
Jurgita 2017-08-24 11:27
aciu
irma 2017-08-25 22:47
ar atvestumet i kitus miestus pv i jurbarka, as noreciau malvinos 100 daigu ir kokia kaina
Rima 2018-04-09 09:10
Labai kokybiški daigai ir greitas pristatymas, laukiam derliaus:)
julu 2018-04-09 12:22
Sveiki, kokiu rusiu braskiu turite daigyklose? Kiek vienetu yra daigyklose?
Lina 2018-05-06 09:40
Ačiū už braškes. Puikus daigeliai. Visi prigijo!! Ir jau keli žiedus krauna. Nerealu!
Laima 2018-06-20 21:40
Noreciau ankstyvu braskiu daigu gal rumba apie 1000 liepos gale ar turetumet
Renata 2018-06-26 14:37
Ar turetumet po 700 vnt daigu Rumbos ir Florencijos?
Владелец | Žygis 2018-06-26 14:56
Sveiki, taip turim
Владелец | Žygis 2018-07-09 20:10
taip turim
Lina 2018-07-10 07:00
Sveiki, noreciau paklausti kiek daigu telpa dezuteje?
Владелец | zygis 2018-07-10 09:17
Sveiki, 54 daigai
Viktorija 2018-07-10 13:21
Sveiki :), kada geriausia sodinti malvina braškių daigus?
Владелец | Žygis 2018-07-10 13:37
Sveiki, visus daigus geriausia suodinti kuo anksčiau. Dabar pats metas, nes daigai spės gerai įsišaknyti ir bus geras kitų metų derlius :)
Akvilė 2018-07-24 22:30
Sveiki, ar dar turite daigų?
Владелец | Žygis 2018-07-25 08:43
Labas rytas, Taip, daigų turime ir turėsime iki pat spalio mėn.
Dalia 2018-07-25 14:14
Koks mažiausias vienos veislės kiekis daigykloje? Domina veislės Vibrant, Sonata, MALVINA. Kokia būtų kaina?
Владелец | Žygis 2018-07-25 14:36
Sveiki, mažiausias kiekis 54 daigai (1 paletė), siunčiame nuo 100vnt
Dalia 2018-07-25 21:49
100 vnt. vienos veislės, ar gali būti kelių?
Владелец | Žygis 2018-07-25 22:06
gali būti dvejų veilslių
Dalia 2018-09-14 21:28
Pats geriausias mano pasirinimas įsigyjant daigų pas Jus.Braškių daigai sveiki,tvirti,tiesiog smaguma juos sodinant.Nusipirkau keletą veislių,kad braškių sezonas būtų kuo ilgesnis.Pristatymas kurjeriu,supakavimas puikus,kad daigeliai nenukentėtų kelionėje.Visiems rekomenduoju Žygio braškes!
Владелец | Žygis 2018-09-15 11:45
Ačiū, visada malonu išgirsti teigiamus atsiliepimus :)
inesa 2019-05-22 08:53
Ačiū Jums uz labai grazius braskiu daigelius,uz puiku supakavima.,uz patarimus.Rekomenduoju visiems.
Владелец | Žygis 2019-05-22 10:04
Ačiū Jums!
Vidas 2019-06-15 13:15
Pernai pirkau daigus beveik visi prigijo braskes labai grazios vaikai valgo pirmasias uogas kuriu visai nemazai,,,,,,,,,,,ACIU
Владелец | Žygis 2019-06-16 11:40
Smagu girdėti, prašom!
Neringa 2019-09-25 09:42
Sveiki, ar dar turite daigų? Mažiau nei 100 nesiunciate? Dėkoju.
Aldons 2020-04-23 16:01
Sveiki,skaitau komentarus apie jusu braskių daigelius ir susigundžiau užsisakyti,ar siūstimet į Pagegių sav.Vietos turiu mažokai,bet 100 daigeliu labai noreciau.865835883
Владелец | Žygis 2020-04-23 16:07
Laba diena, atsiųsim. Parašykit šiuo el. paštu: [email protected]
Romas 2020-05-15 19:19
Labadiena at turit azija cleri daigu
Aušra 2020-05-31 17:45
Laba diena,ir as susigundziau,ar siųstumet 50vnt
Rima 2020-08-12 20:37
Ar turi daigu iš daigyklu
Audronė 2020-09-05 16:28
Sveiki.domintų braškiu malvinos, asia daigeliai taipogi gal iš ankstyvu kokia saldžia rūšį rekomenduotumėte? Domintų apie 100 daigeliu. Kiek butu su siuntimu į Šilutės raj.?
Ilona 2021-04-26 10:58
Ačiū už kokybiškus daigelius ir malonų bendravimą :) sekmės Jums!
Загрузка...
В категории: