Mikropr. degimas Iž Jawa Mt Ural K750 Muravej Tula
julius2017-01-07 14:41
gal senutei javai butu 2cilindrai
Evris2017-01-07 15:43
Yra Jawai. Skambinkite
Andrius 2017-01-15 15:10
Ar siunčiate detalės,ar ant 12 v varikliui uralui tinka tas mikroproc.degimas
Evris2017-01-16 09:26
Tinka Ural 12V. Siunciu. Skambinkite
nerijus2017-02-22 13:26
iz 56 turite?
Savininkas2017-02-22 13:28
Yra planetai. Tinka Izh56
Aurimas 2017-05-28 23:28
Degimo kaina iz jupiter 5 su babina ?
Zygis2017-06-30 13:15
Sveiki kokia kaina butu degimo iz planetai 5 kartu su babina? Ir ar yra schema kaip sujungt viska?
savininkas2017-06-30 15:35
50eur, schema yra
Zygis2017-06-30 23:32
O zvakiu galbut irgi turite?
savininkas2017-07-01 00:42
Skambinkit. Yra.
Iz 492018-01-05 14:04
Gal iz 49 turite?
Jonas2018-01-07 18:20
Ar Jawai 350/634 shis degimas tinka ???
Savininkas2018-01-07 18:29
Tinka visoms jawoms 2 cilindrų
noriu 2018-03-07 11:00
ar iz planeta sport tinka,nes ten variklis y kita puse sukasi
savininkas2018-03-07 12:05
Tinka IZ Planetai, nesvarbu i kuria puse sukasi.
Ignas 2018-04-21 17:31
O juodos rites kaina ir ar siunciat?
savininkas2018-04-21 18:11
15eur, siunciu
Donatas2018-06-24 12:46
Cia tik degimas ? Ar kartu ir generatorius ?
savininkas2018-06-24 23:40
Tik degimas su mikroprocesoriniu komutatoriumi ir aukstos itampos rite.
Marius2018-08-05 22:30
Izh planeta 4 1 cilindro galima dataikyt? Generatoriu reikia keist ar ne?
savininkas2018-08-06 04:20
Galima, geneatoriaus nereikia keisti
Ignas2018-08-10 10:36
Dniepr mt10-36 kaina?
Savininkas2018-08-10 12:59
50
Edvar2018-09-21 23:02
Iz planetai 4 turit? Ir ar nebereik akumuliatorio?
Savininkas2018-09-21 23:20
Yra Planetai, Akumuliatoriaus reikia
Edvar2018-09-22 18:45
Kaina?
Savininkas2018-09-22 18:59
Skelbime kaina, skambinkite, nerasykite cia.
Marekas2018-12-23 22:43
Ar tinka muravej?
savininkas2018-12-24 06:16
Muravej reikia tekintojo pagalbos, elektronika tinka nuo Izh Planeta
Mindaugas2019-01-02 22:16
Minskui komplekta turite?
Rolke2019-01-27 21:48
Niekaip n pasijungiu jawai 12v 638 ! Storas juodas į variklį,rudas su raudonu į babina(ignition coil)plonas juodas į masę ir lieka du laisvi x2 ir x3 ( žalias ir geltonas) o tai į kur gauna maitinimą?
Владелец|savininkas2019-01-28 00:11
Yra aprasymas ir schema pakuoteje, paskaitykite. Jei kils neaiskumu - skambinkite po vasario 2d
Rolke2019-01-29 01:04
Jau uzkuriau! Dirba idealiai! Daug paprasčiau nei atrodo! Paprasčiausiai nuo blokelio iš razetes netiko kažkas nes vos pajungiau nuo akumo- pyst ir dirba! Šimtą kartų paprasčiau nusistatyti degimą,nėra net ką lyginti !
Владелец|Savininkas2019-01-29 07:05
Jokiu budu nejunkite nuo pakrovejo! Galima sugadinti mikroprocesoriu.