gal turit wii zaidima super mario bros? kokia kaina butu?
Andrius2014-01-29 19:23
Turiu daug Mario daliu. Jei naujausia super mario bros 3, tai kaunuoja 125lt.
Tomas2014-05-24 23:34
Gal turite wwe12 arba wwe13 jei taio tai kokia kaina?
Tomukas2014-05-27 21:32
Sweikas ;)
Noreciau suargonizuoti zaidimu vakareli, taciau nezinau, kokius zaidimus irnktis, ir aplamai Wii turiu tik 2 savaites..
Noreciau zaidimu kuriuos butu imanoma zaisti dviese arba keturiese.
Gal glite duoti pasiulymu(pavadinymu) ir kainas.
Dekuj ;)
Evaldas2014-07-10 18:59
Tomuk, jmario kart wii - smagus vakaras su draugais garantuotas
?2014-07-15 13:14
Turi silent hill shattered memories, poject zero 2, resident evil remake, 0, 4, umbrella chronicles, darkside chronicles, pandoras tower, xenoblade chronicles, last story, legend of Zelda skyward sword, punch out, super mario galaxy 2, wii classic pro pultelį? Jeigu turi kokios kainos?
Ar turite just dance 2015 kokia būtų kaina naujo ir nenaujo
Владелец|Andrius2015-06-15 09:56
Turiu, naujas 30euru, ne naujas 25eurai
deimante2015-06-15 09:57
Ant Wii turite just dance
deimante2015-06-15 09:58
O į panevezy atvažiuojaTe??
Владелец|Andrius2015-06-15 09:59
Kartais, bet artimiausia savaite neplanuoju. Galiu atsiusti
deimante2015-06-15 10:00
O kada maždaug važiuosite
deimante 2015-06-15 10:00
I panevezy?
deimante2015-06-15 10:01
O galite nufotografuoti?
Владелец|Andrius2015-06-15 10:01
Uz poros savaiciu
deimante 2015-06-15 10:02
Galite nufotografuoti?
deimante 2015-06-15 10:07
O iskur just dance kompaktus gaunat??
Владелец|Andrius2015-06-15 10:09
originalas naujas europietiskas. mano tel nr 860105047 arba parasykite i [email protected] ir atsiusiu foto
deimante 2015-06-15 10:16
Turite feisbuka
deimante 2015-06-15 10:20
Mano fb yra Deimantė aš Tau atsiųskite ten foto
Anonimas2015-06-15 15:58
Turite gal my sims arba pokemon white?
Владелец|Andrius 2015-06-15 15:59
atrodo turiu abu. Deimante neiseina tau i facebook atsiust, nes pas tave nustatymai kad nepriimti zinuciu. Priosegu foto cia prie skelbimo
deimante2015-06-17 11:31
Galutinė kaina
Владелец|Andrius2015-06-17 11:32
30euru
deimante 2015-06-17 11:34
Nū nežinau dar pagalvosiu nes gali būti taip susit paštu pinigus o kompakto nebus
Владелец|Andrius2015-06-17 11:36
Apmokejimas pavedimu arba atsiemant paste. Jei nepasitikit, galit apmoketi paste. Paemus preke apziurit ir sumokat paste. Viskas paprasta.Bet paziurekit kiek komentaru ir koks senas skelbimas, jei nors vienas pirkejas butu nepatenkintas, butu blogu atsiliepimu.
deimante 2015-06-17 11:39
Sumoki o tai kaip jūs gausit pinigus?
Владелец|Andrius2015-06-17 11:40
Kai jus sumokesit paste, as nueisiu i pasta ir pastas man ismokes
deimante 2015-06-17 11:46
Nevaziuojete į Radviliškį ar į Šaulius?
Владелец|Andrius2015-06-17 11:48
artimiausias 2 savaites ne
deimante2015-06-17 11:49
Bet aš nepasitikiu paštu
Владелец|Andrius2015-06-17 11:51
Siunciu registruotu pastu.niekas niekada nedingsta
deimante2015-06-17 11:53
Bet jūs tikrai tuščios dėžės neatsiusite
Владелец|Andrius2015-06-17 11:57
kam man taip daryti? del keliu euru susigadinti gera varda? mano tel nr 860105047. arba parasykit i [email protected] ir susitarsim del siuntos
deimante 2015-06-17 12:03
Gerai kai galesiu
deimante2015-06-17 12:20
O tai jūs swedbank esate At seb bank
deimante 2015-06-17 12:24
Kaip parasysiu arba paskambinsiu susitarsim apie siuntinį ir ar jūs į Swebank Ar Seb bankas nū pavyzdį kur už atlyginimą gaunate pinigus
Владелец|Andrius2015-06-17 12:32
swedbank
Anonime2015-06-24 14:40
sveiki,
ar turite POKEMON WHITE 2 arba BLACK 2 ?
Anonime2015-06-24 14:41
sveiki,
ar turite POKEMON WHITE 2 arba BLACK 2 ?
ant DS?
patrikas2015-07-20 10:36
Turite minecraft zaidima ant wii
Владелец|Andrius2015-07-20 10:37
nebuna minecraft ant wii
mario2015-08-03 21:59
Ar jus turite mario & luigi partners in time arba bowsers inside story jeigu turite kiek kainuotu?
Владелец|andrius2015-08-03 22:28
ju kainos po 25eurus
pirkejas2015-08-07 16:49
Zie norejau paklausti ar ira ant nintendo gta betkoks
Владелец|Andrius2015-08-07 16:51
Ne nera
domina2015-08-13 10:53
Sveiki, Ar turite zaidima Super Mario 3D Land /world 1? Ant 3DS. Jei taip kokia kaina?
Владелец|Andrius2015-08-13 10:57
Super Mario 3D Land kainuoja 32eurus, o Super Mario 3D world yra isleistas tik ant wii U
Sveiki2015-08-13 22:45
Gal turite žaidimą : ,,Tomodachi life" ant Nintendo3DS? Ar gal užsakinėjate?
Владелец|Andrius2015-08-13 22:55
vietoje neturiu, bet galiu gauti, jo kaina 45eurai. parasykite i [email protected] ir susitarsim
Karina2015-08-14 00:25
Parašiau!
Domina 2015-10-22 10:00
Ar turite Just dance 2015 kokia kaina galutine?
Владелец|Andrius2015-10-22 10:01
Taip turiu. Kaina 30euru
Domina 2015-10-22 10:03
Ant kokių žaidimų konsolių turite?
Domina 2015-10-22 10:05
O just dance 2016 turite
Владелец|Andrius2015-10-22 10:07
Turiu ant visu konsoliu.
Deimantė 2015-10-22 10:08
Sveiki mane domina just dance 2015
Ar turite ant Wii??
Domina 2015-10-22 10:09
Turit 2016 metų??
Владелец|Andrius2015-10-22 10:09
Taip turiu, kaina 30euru
Domina 2015-10-22 10:10
Turit 2016 metų just dance
Владелец|Andrius2015-10-22 10:10
Just dance 2016 gausiu siandien uz poros valandu, jo kaina 48eurai
Deimantė 2015-10-22 10:12
Mane domina 2015 just dance Wii
Kaip galėtume susirašyti privačiai??
Sveiki,
nintendo DS is mario zaidimu turite kazka? jei taip, kokia kaina?
Владелец|Andrius2016-07-23 16:50
Taip, turiu visokiu ds mario daliu, kainos 15-30€
DEL Wii ZAIDIMU2016-08-16 13:51
turite orginalu wii sports?
Владелец|Andrius2016-08-16 13:55
taip turim, kaina 20euru
DEL Wii ZAIDIMU2016-08-16 14:16
o ar turite Wii UFC personal trainer? (su kojos priedu)
Владелец|Andrius2016-08-16 14:18
ne, bet galiu gauti per savaite
Atsakymas2016-08-16 14:20
kiek kainuotu?
Владелец|Andrius2016-08-16 14:24
paprastas 14euru, su kojos priedu 25eurai
.2016-08-17 16:22
Sveiki. Turit mario arba zelda zaidimu ds?
Владелец|Andrius2016-08-17 16:26
taipo turiu, del kainu 860105047
pirkejas2016-09-07 12:15
sveiki, turite ds 3ds zaidimu?
Владелец|Sveiki2016-09-07 12:21
Taip
Maniac2016-09-09 09:45
Laba diena. Kokius pokemonu žaidimus turite ant 3ds
Владелец|Andrius2016-09-09 09:48
Pokemon x, pokemon alga saphyre, omega ruby, mystery dungeon. Kainos 40-60€ uz viena
.2016-09-14 11:39
Sveiki. Turite wii just dance, mario, zelda zaidimus? Kiek kainuotu mazdaug? Siunciat i kitus miestus?
Владелец|Andrius2016-09-14 11:44
Siunciam. Just dance 30€, mario 20-30€, zelda 40€
..2016-10-08 22:15
Kiek ant dsi kainuotu pokemon black ir new super mario bros??
Владелец|Andrius2016-10-08 23:11
Po 25€
..2016-10-09 14:02
Galetumet abu uz tiek??
Владелец|Andrius2016-10-09 14:03
Ne
Ingrida2016-11-19 11:52
Labas. Ar turit super mario galaxy?
Владелец|Andrius2016-11-19 11:58
Taip, kaina 20€
Edvin2016-12-04 17:08
Gal turite viena iš šiu žaidimu.
Cubic Ninja
Freakyforms Deluxe
The Legend of Zelda : Ocarina of Time
Paper Mario : Sticker Star
Pokémon Omega Ruby arba Alpha Sapphire
Pokémon Super Mystery Dungeon
VVVVVV
Citizens of Earth
Super Smash Bros
Владелец|Andrius2016-12-04 17:26
Neturiu, galiu gauti
Edvin2016-12-04 20:37
Kokia kaina?
Cubic Ninja
Freakyforms Deluxe
The Legend of Zelda : Ocarina of Time
Paper Mario : Sticker Star
Владелец|Andrius2016-12-04 20:45
Cubic Ninja 90€, Freakyforms Deluxe 100€, The Legend of Zelda : Ocarina of Time 30€, Paper Mario : Sticker Star 35€
Edvin2016-12-04 23:19
Kada galite gauti?
Edvin2016-12-04 23:22
Cubic Ninja. Kada galite gauti?
Владелец|Andrius2016-12-05 09:14
860105047
Andrius2016-12-05 16:25
Sveiki, gal būtų galima vietoj apžiūrėt žaidimus?
Владелец|Andrius2016-12-05 16:31
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
Ar yra pokemon kokiu zaidimu 2016-12-27 01:03
????
Владелец|Andrius2016-12-27 09:46
Taip turime uzsukite i urmo baze apziuresite
muhammad2017-01-24 00:50
kiek game boy advance devetas?
Владелец|Andrius2017-01-24 08:54
35€
dm2017-03-03 21:23
Ar turit -
Mega Man Star Force Leo
Mega Man Star Force Dragon
Mega Man Star Force Pegasus
Kaina?
Владелец|Andrius2017-03-03 21:24
Ne
Deividas2017-03-06 19:00
Gal turit Pokemon FireRed ar Pokemon HeartGold?
Владелец|Andrius2017-03-06 19:19
Ant ds turiu
Ieskau wii zaidimu2017-04-02 12:43
Turi New Super Mario Bros Wii? Jei taip, kokia kaina butu?
Владелец|Andrius2017-04-02 12:44
Sveiki, 35€
RReee2017-07-05 20:33
Yra TRACKMANIA DS arba TRACKMANIA TURBO - BUILD TO RACE??
Susidomejas2017-08-26 08:54
Castlevania Order of Ecclesia
Castlevania Dawn of Sorrow
Jeigu turite ir kokia kaina?
Mija2017-09-04 16:34
Ar turite pokemon zaidimu
Daivute2017-09-20 12:39
Call dute3 turit
Vilius2017-10-03 16:18
Gal turite "Fire Emblem Fates" ir pokemon zaidimu?
Jei turite tai kokia butu kaina ?
eimantas2017-10-08 15:51
gal turite new super mario bros? jei turite kokia kaina butu?
Владелец|Andrius2017-10-08 15:54
Turim. 1dalis 20€, antra dalis 30€
viga2017-11-27 16:15
Sveiki.gal turit zumba fitness 2012, 2013 metų?
Владелец|Andrius2017-11-27 16:27
Sveiki, siuo metu neturim
D2017-12-11 17:00
Sveiki ar turit mario kart ds arba mario kart 7 ?
Владелец|Andrius2017-12-11 17:02
Taip turim. Del kainu 860105047
Justina2018-01-14 11:59
Sveiki kokia kaina butu the simpsons game wii ir ar turite fifa 13 wii zaidima
Владелец|Andrius2018-01-14 12:01
Abu po 15€
Justina2018-01-14 12:40
Tai noreciau the simpsons game wii ar atsiustumete pastu i Klaipeda
Владелец|Andrius2018-01-14 12:59
860105047
jp2018-05-27 00:03
Sveiki,
kur būtų galima rasti jūsų turimų 3DS žaidimų sąrašą? Taip pat ar turite 3DS Code of Princes bei Heroes of Ruin? Jei taip, kokios kainos?
Владелец|Andrius2018-05-27 08:40
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
Ričardas2018-06-04 09:27
Sveiki, ar turite Pokemon Soulsilver nds?
Tm2018-06-07 12:34
Sveiki gal turite tomodachi life žaidima?
Владелец|Andrius2018-06-07 12:36
Sveiki, siuo metu neturim. Galiu gauti per savaite. Tel nr 860105047
Tm2018-06-07 12:37
O kiek tas žaidimas kainuotu?
Владелец|Andrius2018-06-07 12:39
35€
Tm2018-06-07 12:49
Gerai tada maždaug už savaites gautumet?
Владелец|Andtius2018-06-07 12:50
Uzsakymui Tel nr 860105047
sg2018-07-06 21:58
sveiki o jus ar turit mario car diska
Andrius2018-07-06 22:00
Sveiki, taip. +370 (683) 12 445
mantas2018-07-28 20:48
Kokios kainos Castlevania serijos zaidimu ?
Z2018-08-17 23:43
Turite kokių nors "Pokémon" žaidimų?
Tinka ir Ds ir Wii
Sveiki, ar siunciate u kitus miestus jei taip ar turite new super mario bros ant wii?
Владелец|Andrius2019-05-01 12:12
Sveiki, taip siunciam. Turim. Jo kaina 25€
User2019-05-18 13:28
Jus turite Super Mario 64 DS
Владелец|Andrius2019-05-18 14:00
Ne, nera siuo metu
Rahziel2019-05-25 03:55
Sveiki, gal netyčia turite koki nors žaidimą iš "Fire Emblem" ant DS?
.2019-06-30 20:10
Turite mario kart ds?
Kazimieras Kavaliauskas2019-07-25 19:09
Sveiki turite mario cart. Sonic and mario olipic game.dragon ball z game nintendo ds
martynas2019-10-03 20:14
Kokiu turit D's it 3ds Pokémon zaidimu
Karolija2019-11-25 14:53
Turite gta ant wii?
Владелец|Andrius2019-11-25 14:54
Neturim
Ema2020-04-27 09:47
Sveiki, turite Super Mario Bros ant paprasto Wii?
Mb2020-06-08 19:18
Super mario bros wii turit ir kaina?
Владелец|Andrius2020-06-08 19:18
Sveiki, 25€
Teja2020-06-26 19:54
Laba diena, noriu nebrangiai nusipirkti Mario kart 8 ir just dance 2015, ar turite?
Владелец|Sveiki,2020-06-26 19:55
Taip, turim. Mario 30€, just dance 25€,
Wii2020-07-18 23:22
Ar turite wii party master?
Martynas2021-04-22 14:12
Kokiu turite ant Ds Pokmon
Dominykas2022-04-15 19:16
Taip pogi domintų Pokemon DS žaidimai. Domintų Pokemon Perl, Diamond, Platinum, Black, White taip pat ir Black 2 ir White 2. Turite kažką iš šių žaidimų?
Владелец|Sveiki2022-04-15 19:29
Del info Parasykit arba paskambinkit 860105047
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt