tikrai patikimas pardavejas ir labia pigus zaidimai
mldc :)2013-10-23 17:42
pirkau is sio zmogaus, ir ne viena ir ne du zaidimus, tikrai palankios kainos piniginei, pigiau nlb ir buna :)
Dmitrij2013-11-21 10:59
Verta pirkti. Pirkau pas ji zaidima ir planuoju pratest pirkimus :) Neapgaudineja bei padeda jei reikia pagalbos
Pirkejas2013-12-03 19:27
Labai malonus ir patikimas pardavejas .rekomenduoju
Karolis2014-02-02 15:21
Labai patikimas ir geras pardavėjas rekomenduoju
Mantas2014-07-08 22:07
Labai malonus žmogus, paslaugas teikia greitai ir pigiai, visiem rekomenduoju ! :)
Arnas2014-10-21 19:20
TIkrai labai patikimas, o kainu tokiu niekur nesu mates :D
Veike2014-10-28 10:24
Viskas puikiai
Rytis2015-11-21 12:04
Laba, ar gta 5 yra online ?
Владелец|Ryti2015-11-21 12:05
Taip. yra viskas kas ir priklauso prie originalaus žaidimo :)
mama2015-12-05 21:09
Sveiki labai noreciau padovanoti vaikui kaledu proga GTA V zaidima su jumis tik paskambinus galima tartis nes as siuo metu uzsieni
Владелец|Mama2015-12-07 11:27
Puiku! Jeigu kils papildomų klausimų galime susisiekti skype sistemoje. Mano Skype: kidasfrostas
as2016-01-02 21:49
Laba diena, turit minecraft ? Kokia kaina? Dekui.
pirkejas2016-01-02 21:50
Kiek kainuoja csgo raktai?
Darka2016-01-06 22:05
Fifa 16 turit?
Владелец|Darka2016-01-07 11:07
Pardavinėju žaidimus, TIK Steam sistemoje. kadangi Fifa 16 nėra steam'e jos neturiu.
Tėvas2016-01-07 14:34
SVEIKAS, Gal nori CS:GO mainyti į mano steam acc su tavo priemoka yra 8 games kaip payday 2 wwe 2k15 nba2k14 csgo(rankas gn3) ir dar kiti games?
Владелец|Tėvas2016-01-07 14:35
Ne dėkui. Acc nereikia
Rytis 2016-01-16 10:57
Sveikas,ar dar turi euro truck simulator 2 ?
Владелец|Rytis2016-01-16 11:03
Labas, taip turiu
darius2016-02-02 21:11
Sveiki,gal turit farming simulator 2015 steam gifta ir kokia kaina butu ?
Владелец|Darius2016-02-03 01:15
Taip turiu. 19e
Rytis7452016-02-03 15:07
Sveikas ar dar turi euro truck simulator 2 jai turi tai kaip nusipirkti ? ar banku ar kaip?
Zygis2016-02-04 12:12
koks tavo skype? as del zaidimo H1Z1
Владелец|Zygis RYtis ir kiti!2016-02-04 13:17
Viskas parašyta skelbime, išmokite skaityti skelbimą.
pirkejas 2016-03-28 09:06
Division kaina 55 eurai tai kur tas 50 procentu pigiau
Владелец|pirkejas2016-03-28 10:42
didesnė nuolaida taikoma senesniems žaidimams daugumoje, o ne katik išleistiems :)
Mirek2016-04-05 20:26
svk turi rise of tomb ir kokia kaina?:)
vaidas2016-05-11 14:13
keik nfs?
Dėl dayz2016-05-12 02:41
Sveiki, ar turite dayz standalone? Jei taip, kokia kaina?
Sveiki2016-05-16 15:52
O kaip galima butu atsiust jum pinigus kad gaut cs ?
Владелец|Sveiki2016-05-16 16:00
Atsiskaitymo būdai nurodyti skelbime. Tinka banko pavedimas arba atsiskaitymas Maxima, paypost, paysera, lietuvos spauda ir t.t..
Marius2016-08-22 09:24
Labai draugiskas , malonus pardavejas. Iskart po apmokejimo gavau savo preke . rekomenduoju :)
shasha2016-09-21 09:30
Gaila nera cia zvaigzduciu, tai deciau visas kiek leistu. Labai draugiskas , malonus pardavejas. Viskas vyko labai sklandziai ir greitai. Rekomenduoju.
Artem_0552016-10-05 15:55
Patikimas, greitas ir malonus aptarnavimas :)
pirkau rust 2016-10-10 18:43
Viskas ore patikimas zmogus
Ale2016-10-17 15:29
Patikimas
Tonny2016-12-17 10:38
Ar turit zaidima: Miscreated,ir kokia kaina butu gift?
zmogus2017-01-02 17:52
labas, kaip suprst steam'e? tu man kazkaip suteiki teises parsisiust zaidima originalu online? ir galiu zaist?
Владелец|Zmogau2017-01-02 18:16
Labas, siūlau pasidomėti kaip realiai veikia steam sistema. Iš esmės taip, aš parduodamas žaidimą suteikiu tau teises jį parsisiūsti ir žaisti, turėti savo paskyroje.
Aurimas2017-01-27 14:15
Labai patikimas ir malonus žmogus,greitas aptarnavimas,REKOMENDUOJU !!!!!
vytautas2017-06-24 16:52
mxgp 3 gal turit?
Labas!2017-09-26 21:46
O kiek kainuoja Cs:Go?
Ir ar galima atsiskaityti per PayPal , nes tik ji turiu :(
cia nes as,o jis2017-10-12 18:50
kokie cs go kaina
Владелец|cia ne as, o jis2017-10-12 18:52
Cs:Go - 12e butu
call2017-11-04 14:19
Call of Duty: WWII?
sudomino2017-11-09 19:25
Sveiki gal turite diska plininis kumtis
sudomino2017-11-09 19:27
atleiskit plieninis kumštis
Reik prisimint vaikyste2017-11-09 19:29
Ar turi pati pirma stronghold'a ?
Владелец|Sudomina2017-11-09 20:33
Deja neprekiauju diskais ir tokio zaidimo net nezinau :/