dar neparduodu,tik vaikai pradejo ristis,tai kai bus konkreciai,tai ir kaina suderinsim,neaiku kokiu spalvu bus,ar zali,ar geltoni,ar margi.
veisejas2013-07-29 22:37
jo,turiu,keliu menesiu,vyresniu as neparduodu.sutarus yra galimybe atvest,bet yra tel,tai pasiskambinkit.
sudomino2013-08-07 11:49
uz kiek parduodate pyryru pora?
veisejas2013-08-07 13:03
pasiskambinkit,sutarsim,su rimtais zmonem viskas suderinama.
sudomino2013-08-11 10:39
tai parasykite pyruru poros kaina cia uz kiek galite atiduoti.
veisejas2013-08-20 21:18
rugpj.pakutini sekmadieni zadu vaziuot i Rietavo turgu,ka kas konkreciai domintu,rasykit,pasistenkciau atsivest.
.2013-09-25 23:09
Kiek norit uz kakariki?
laura2013-09-27 06:41
Uz nimfu porele kad nebutu giminingi kokia kaina butu?
veisejas2013-09-27 20:58
yra tel,pasiskambinkit,nejau sunku?juk paukstis pauksciui nelygu!
domina kakiriki2013-09-28 14:42
kokia kaina?
nimfa2013-09-29 17:38
Laba diena,ar turit apie 3mėn perlinį arba margą nimfos patinėlį?
veisejas2013-09-29 17:43
kakariki 120lt,o nimfuka viena dar neuzrezervuota turiu,kartu dar su tevais,bet manau jau greit bus galima atskirti,nes lesa jau patys,bet kol tevai vis dar juos priziuri,tol laikau kartu.
nimfa2013-09-29 18:38
o gal į vilnių važiuojat?
?2013-10-02 08:47
Sveiki,kokiu dar turite papugeliu,?ir ar paukstukai bent kiek priprate prie zmogaus?
veisejas2013-10-03 22:50
yra apie 10 rusiu papugu,kanareliu,manau tikrai rastumet miela sirdziai ir akiai paukstuka,o gal ir kelis:)jei jauna imsit,tai bet koks pripras prie zmogaus,tik laiko daugiau skirt reikes.
veisejas2013-10-06 22:25
p.s.pyruru poros nebeturiu.
Sky2013-10-12 20:14
Ar turite nimfu?
veisejas2013-10-12 21:59
turiu,visada as ju turiu,tik nevisada buna pasirinkimas,nes banguotukai ir nimfos pacios populiariausios papugos Lt.
siauliai2013-10-14 19:18
sveiki, sakykit gal krameriuku turit?
veisejas2013-10-14 19:33
pats krameriu nebelaikau,viena moteris neseniai pardave graziu porele,buciau zinojes,kad ieskot,buciau prirodes,o dabar zinau,tik kas Marijampolej juos veisia.
Lina2013-10-21 18:14
O kaune nebunat?
veisejas2013-10-21 18:22
pats lb retai,nebent vasarom..bet yra kas vaziuoja,bet reik islaukt momento,jei skubiai ko reik,tai jau sunkiau butu..
Lina2013-10-21 23:04
Tai vasara kai vaziuosit i kauna noreciau pirkti kakarikiu porele su narvu kaskur 70cm aukscio arba mazesnio ir kokia butu kaina?nors as labiau pavasari noreciau pirkti
To Lina2013-10-21 23:21
Yra kas Kaune irgi parduoda kakarikius
veisejas2013-10-22 09:49
jei kaip cia zmogus ir raso Kaune nerasit,tai drasiai galit atvaziuot,turiu ir dabar graziu,beto tikruju zaliu pora isigijau,tai gal pavasari ir jaunikliu bus,matysim..o siaip yra tel paskambinkit ar parasykit.iki
.2013-10-22 22:59
Is kur žalių kakariki pora isigijai? Nes parsivešt iš kitų šalių ne mutacijas kakariki draudžia LT įstatymai.
Владелец|veisejas2013-10-22 23:25
yra tel,jo girdejau ta,sovietiniais laikais nedrausdavo,jas net parduot vezdavo i Maskva,o ten juos tiesiog isgraibstydavo,dabar kita tvarka,kakariki nuostabios papugos,galetu ju padauget laikanciu,dabar apart banguotuku,nimfuku ir agaporiniu papugu,tai kitu rusiu papugu laikoma palyginus lb jau mazai.
Владелец|veisejas2013-11-04 23:10
siuo metu turiu jaunu,graziu nimfuku,banguotuku,likes vienas kakariki jauniklis,keli raudonskruosciai,yra kanareliu,zebriniu amadinuku pasirinkimas,o kitos retos suaugusios papugos parduodamos,tik porom,ka rimtai domins,skambinkit.
Susidomėjusi2013-11-05 13:03
Laba diena,
kada planuojate turėti vėl kakariki jauniklių? Man reikėtų porelės, norėčiau geltonos ir žalios.
veisejas2013-11-05 14:00
Sveiki,geltonu pora ir dabar peri,jau pradejo ristis maziukai,kaip tik snd ziurejau jau du yra mazyliai,o misriu ir zaliu poros neaisku kada prades sukt lizdus,kai tik bus,pranesiu cia.
s2013-11-09 09:53
Laba ar turite katarinos papūgėlių, jei turėsit maždaug kada, domintų negimininga porelė
Владелец|veisejas2013-11-09 22:30
pardavimui siuo metu ne,pavasari gal turesiu..jei kas ko ieskot,tai man parasykit i tel,uzsirasau kam ko reik,o kai tureciau tiesiogiai pranesciau.
idomu.2013-11-10 17:11
reiketu banguotoju patinielio subrendusio o tai mano pasimire, o patele ish jusu pries metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
veisejas2013-11-10 18:47
Dar turiu pora kaip tik graziu metu laiko,bet butumet pasiskambine,buciau idaves broliui,kaip tik pries gera valanda isvaziavo i Klp,o dabar laukit,bet dabar negarantuoju kas kada vaziuos i ta puse..
Владелец|veisejas2013-11-12 22:52
pradejo ristis banguotuku mazyliai,tai jei kas domesites,galit is anksto rezervuotis,turetu but lb idomiu spalvu.
Tatjana2013-11-13 10:33
Gal turit kanareliu ciulbanciu patineliu jaunu? Gal turite nuotrauku?
veisejas2013-11-13 17:15
turet turiu,tik tiksliai dar nezinau kurie patineliai,o kurios pateles,lb graziu syskiu geltonu spalvu,kai suzinosiu tiksliai cia pranesiu.
idomu2013-11-20 19:19
gal butu galima rezervuoti banguotuju papugeliu patineli ......
--2013-11-20 19:26
senegalu neturit?
veisejas2013-11-20 21:07
del rezervaciju,tik telefonu,uzsirasysiu i eile,o is vidutiniu papugu siuo metu pardavime,tik nimfukai,kitu nebeturiu.
--2013-11-20 21:25
o ar turesit kada?
veisejas2013-11-20 21:38
asmeniskai ne,bet galiu pasidomet kas is kolegu ar pazystamu juos laiko Lt,jei jau patys nerasit.
idomu2013-11-27 15:23
PAsikartoju bet ieskoma vis dar,reiketu banguotoju patinielio subrendusio o tai mano pasimire, o patele ish jusu pries
metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
--2013-11-27 17:54
kolkas nerandu...
veisejas2013-11-27 22:13
i Klp tai dabar be 2 geru savaiciu nebus kam vaziuot,brolis Anglijoj atostogauja...o del senegalu reik pasidomet,cia Siauliuose viena ponia augino,bet kad ji ne jaunikli,o jums kaip suprantu,tik jauniklis domina?
--2013-11-28 11:00
na 2-3m dar manau galetu buti,svarbu jei suauges,kad ne laukinis butu,o jaunikli taip ar taip pratintis reiktu
Владелец|veisejas2013-11-28 22:06
si sestadieni,lapkricio 30d.Siauliu Didzvario gimnazijos sporto saleje vyks tarptautine iv.dekoratyviniu pauksciu paroda,kam idomu ir leidzia galimybes,prasom atvaziuokit,gal ka ir idomaus isigysit,pradzia nuo 8h ryto.p.s.bus iv.balandziu,putpeliu,papugu ir kitu dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu,suvaziuos idomiu pausktininku ne tik is Lietuvos,bet zada ir kaimynai latviukai prisijungt.
pirkejas2013-11-30 13:18
gal turite geltonu kanareliu su kuodais porele
veisejas2013-11-30 17:33
jau nebeturiu,pardaviau kaunieciui.
Владелец|veisejas2013-12-04 23:32
mano kolega parduoda graziu suaugusiu zaliu krameriu porele,kaina 500lt arba domina keitimas i kitas didesnes papugas,pasiteiravimui tel.867117916,ka rimtai domins,pasiskambinkit tiesiogiai jam,sutarsit.
Milda2013-12-05 17:26
Pavasarį gal vėl Rietavo turgų aplankysit su gražuokiukais paukščiukais?
veisejas2013-12-05 18:42
matysim,reik perziemavot,o jei bus norinciu ir leis laikas,gal ir atvaziuosim,ka sekmingai darem pernai ir uzpernai,parasysiu cia kai atsils.
Milda 2013-12-05 20:29
Lauksim žinių :) Gero augimo iki pavasario :D
veisejas2013-12-05 21:26
dekui,dekui,gal ka idomaus uzauginsiu ir kitais metais:)o 2013m.visumoj buvo neblogi:)
Владелец|veisejas2013-12-15 16:29
siuo metu turiu lb graziu banguotuku jaunikliu is 4 lizdu,ryskiu superiniu spalvu.
...2014-01-04 15:26
Turiu banguotukų porelę iš Jūsų pirktą, mergytė sunkiau adaptavosi, bet jau viskas eina gėryn :D . Šiuo metu domina nimfos ir zebriniai amadinai. Tačiau turbūt teks atidėti vėlesniam laikui, gal atšilus orams Rietavo turgų aplankysit :D
veisejas2014-01-04 17:47
taip jau yra su tais paukstukais,vieni lb greit pripranta naujoj vietoj,net is laukinuku per savaite,kita jau ir rankiniai patampa,cia lb daug priklauso kaip su jom zmogus pats bendrauja,o su kitais buna sunkiau,bet svarbiausiai kad apsiprato ir dabar viskas gerai:)atsilus orams,net neabejoju,kad bus butent tokiu paukstuku,kuriu noresit ir siais metais,bent kelis kartus manau Rietave tikriausiai apsilankysiu,gal ir daugiau atsiras norinciu kokiu grazuoliuku isigyt:)sekmes:)
...2014-01-04 17:52
Būtinai praneškit komentaruose kada planuosit vykti į Rietavą :D Laukiame šiltų orų :) Sėkmės :)
amadinai2014-01-06 08:09
Kokia zebrinių amadinų kainą?
veisejas2014-01-06 08:58
nebeturiu,sau porele graziu pasilikau,kai bus pranesiu.
as2014-01-11 16:34
Sveiki o guldo amadinu neturit ?
veisejas 2014-01-11 19:20
sveiki,ne,ne ju nebelaikau,siaip su jais didele terlione,vieni lepiausiu pauskteliu kuriuos pats asmeniskai esu tik laikes...gal laikant vienoj patalpoj butent tik juos,su jais viskas gerai ir butu,bet pas mane kai daug kitokios egzotikos,nu jie neisgyvena,o nuo ko,kas ir kodel jie krenta,nu net specialistai man to negalejo pasakyt,kai veziau juos kritusius,kad istirtu,nes man paciam lb idomu buvo,bet taip ir likau nesuzinojes..taip kad isigyjant guldukus lb daug vertingos info susizinokit,nes ji lb reikalinga norint,kad jie sekmingai gyventu,nesirgtu,veistus ir t.t.sekmes.
Grafitas2014-01-22 15:00
Laba dieną, noriu paklausti, kada jau žinoti kada subrendo papūgėlės ? ir ar jos gali išsiperėti vaikų be tam skirto inkilo? Parašykit jei galit :) [email protected]
Irena2014-01-31 20:09
Gal turite nimfų. mano mergaitei draugo reikia.
Norėčiau geltono.
Владелец|veisejas2014-01-31 20:42
pasiskambinkit.
zilvinas2014-02-02 13:16
sveiki gal turite raudonuju rozelu pora?
veisejas2014-02-02 13:29
turiu tik raudonuju penantu pora,jei bus pavasari jaunikliu,pranesiu.dabar tikrai ganetinai rimtu papugu poru isigijau,tai gal pavasari ar vasara ir krameriu(geltonu,melynu),raudonsparniu,kakariki jaunikliu bus,o ateity gal ir senegaliuku,matysim.
zilvinas2014-02-02 13:45
sveiki dar o kokiu turite papugu poru dabar kurias galetu ateity veisti?
veisejas2014-02-02 13:59
banguotas,graziu nimfu porele,burko porele,gal dar kokiu viena kita retesne rusi.parasykit man i el.pasta arba parasykit i tel,konkreciau bus,kas rimtai ko nors iesko,visada pasiruoses padet.
vita2014-02-02 22:21
Norėciau porele papugėliu pigiu vaikam dažnai važuoju i rietavo turgu tai nusipirkciau nuo jusu
Владелец|veisejas2014-02-02 22:33
tai ok,vasara kai atsils,kada vaziuosiu i Rietava pasiskambinsit,atvesiu,jokiu problemu:)
Papugele2014-02-08 13:56
Turite Nimfu papugeliu? ar butu porele ir kokio amziaus?
Владелец|veisejas2014-02-08 15:29
sveiki,dar turiu,auga 3 jaunikliai,vyresniu kelios yra,jei domina,pasiskambinkit.
Sandra2014-02-13 14:47
Laba diena, ar nevaziuosite greitu laiku i Kauna? Domina agaporines papugeles, noretumem vienos. Is anksto aciu uz atsakyma.
veisejas2014-02-13 14:54
Sveiki,sunku dabar pasakyt,siaip i menesi karta tikrai vaziuoju,jei ne as,tai yra kas is kolegu ar draugu rato,del keliones maza cia beda,o del pauksciuku,tai dabar 4 mazyliai auga,tik dar nezinau kokiu spalvu bus.
Sandra2014-02-14 11:36
Tai dar turbut negreit dar galesite mazylius pardavineti?
Владелец|veisejas 2014-02-14 16:29
jo,tie mazyliai kito menesio vidury gales keliaut pas naujus seimininkus...beja,dar vienas kaunietis ju nori,parasykit ar paskambinkit man i tel,susitarsim.
domina2014-02-16 16:52
ar amadinų patelę turite ,kokia kaina?
veisejas2014-02-16 16:56
kokiu zebriuku ar japoniuku?parasykit i tel,sutarsim.
krameris2014-02-21 11:02
kiek žinau kramerių neturit, bet gal galit rekomenduot kas Kaune turi?
veisejas2014-02-21 13:38
is retesniu ir didesniu papugu turiu dvi poras suaugusiu krameriu,penantu,raudonsparniu,senegalu ir kt...vieno kramerio ir kokios lyties ieskot?man i tel.parasykit.
veisejas2014-02-24 23:36
siuo metu pardavime turiu kelias poras brilijantiniu karveliu,lb graziu spalvu.
korelos 2014-02-28 18:44
sveiki gal jaunu nimfu poroiuka turite???
veisejas2014-02-28 19:41
sveiki,kelios jaunos auga,bet kita men tegalesiu parduot,dabar tik vyresnes likusios.
korelos 2014-02-28 22:04
kiek toms viresnems amziaus ???gal dar ne pencijoj :-)
Владелец|veisejas2014-02-28 22:12
nu,beabejo,as tokiu senu ir neparduociau,ne is tu zmoniu esu,kad kate maise zmogui parduot..kazkur vienam apie 3m.,o kitam apie 5m.
korelos 2014-02-28 22:18
o jaunos butu is skirtingu lizdu???
korelos2014-03-01 00:09
kaip butu galima rezervuoti poriuka ???
veisejas2014-03-01 09:42
lb paprastai,pasiskambinkit ar parasykit man,uzsirasysiu i eile,kada turesiu,tada pranesiu.
augintojas2014-03-06 21:44
nu ir brangininkas.vienas is brangiausiu pardaveju.
veisejas2014-03-06 22:00
nepatinka,nepirk,eik i Kikas,ten pigiau gausi...lyg uz dyka man lesalai auksciausios klases,vitaminai,mineralai ir t.t...arba ieskokis kas dovanoja,nereiks visai moket!
veisejui2014-03-08 18:48
Nereikia kreipt dėmesio į tokius zmones, raso beleka ir viskas.
veisejas2014-03-08 19:51
siaip nelb as ir kreipiu..bet zinot,nebutu lietuviu bruozas,kad tik ikast,igelt,pavydet,tada tokiems mat geriau ant sirdies..juk visokiu yra,visokiu reikia..o kas protingi,zino ko nori,as tokiems visada pasiruoses padet,patart.
nimfa 2014-03-15 17:21
laba diena,ar turit nimfu jaunikliu? Noretume vieno grazuolio.
veisejas2014-03-15 17:29
jo,siuo metu lb graziu turiu.
pirkejas2014-03-16 12:45
augintojas nueik i kiki zoo pardotuve i posiziurek tenai kainas uz neaisku kokio amziaus paukcius
o cia jaunikliai i gerai preziureti
.2014-03-16 22:03
Kokia žvirblinių kaina?
veisejas2014-03-16 22:10
nebeturiu,po 100lt buvo iv.,graziu spalvu.
Veronika2014-03-19 22:09
Sveiki, ar turite bourke? jei taip kokia ju kaina ir amzius? :)
veisejas2014-03-19 22:13
Sveiki,siu papugeliu jau nebeturiu,lb retos jos Lt.
kolega2014-03-23 11:14
Sveiki,gal turite ,taip vadinamų katarinkų?
veisejas2014-03-23 13:23
sveiki,turet turiu,bet visi jau rezervuoti.
Vita2014-03-28 08:56
ar turite giedančios papūgos rūšies patinėli?
..2014-03-30 14:09
Kada planuojat turėt žvirblinių jauniklių?
Qwerty2014-03-30 15:01
Sveiki.Gal turėsite vasarą banguotukų jauniklių?
veisejas2014-03-30 17:20
giedancius du turiu,bet abu jau rezervuoti,o kitos poros deda kiausinius,tai kai bus jaunikliu,pranesiu,zvirbliniu turiu dvi poras,bet inkilas pakolkas ju nedomina,tai nezinau,o banguotuku jaunikliuku visada as ju daugiau maziau turiu...p.s.ka lb rimtai domina,tai paskambinkit,konkreciau bus,galeciau ir rezervuot kai kazka turesiu.
Klaustukas2014-04-13 15:44
O dar zebriniu amadinu turit?
veisejas2014-04-13 16:03
porele turiu,pasiskambinkit.
Bulkadavai2014-04-13 19:15
O iki kokios susitartos vietos negaletumet atvest tu zebriniu amadinu?
Kai kas2014-04-13 19:21
O galit rezervuot papugas jei galit tai iki kiek laiko?
Владелец|veisejas2014-04-15 11:10
kur cia jums vest?siaip tokie dalykai derinami tel.,jei ka...su rezervacijom rimtom galiu palaukt,bet kai puse zmoniu yra tokiu,tipo palik,imsim,poto pats jau paskambinu nebesulaukes,tai sako jau senai turim..tai blyn ar sunku duot zinia,kad jau nebereikia...nu,yra tokiu veikeju...tai dabar kazkoks uzstatas arba konkreciai atvaziuojat i namus ir susitariam..
:)2014-04-15 11:28
Koks griežtas :) :) :)
veisejas2014-04-15 11:47
ne grieztas,o teisingas.
Владелец|veisejas2014-04-27 11:55
Sveiki,su Atvelykiu:)Orai superiniai,tai nuo vakar paukščių mugės-turgaus atidariau paukščių sezoną...tai ne ateinantį sekmadienį,o gegužės 11d.planuoju važiuot i Rietavo turgų su paukščiukais,jei kam ko reikės,galit iš anksto man skambint ar rašyt,užrezervuočiau.iki pasimatymo:)
Владелец|veisejas2014-05-08 09:48
truputi keicias planai,kaip aistringas Siauliu krepsinio sirgalius,vakar laimejus Siauliu krepsinio komandai,lemiamos rungt.nusimato butent geguz.11d.Klaipedoj,tai ta diena ten ir vyksim,o i Rietava kelione atkeliu sekanciam sekmadieniui,kam ko greiciau reikes,skambinkit ar rasykit,kazka galvosim,tel duotas.
Sveiki,rytoj geguzes 18d.vaziuoju i Rietavo turgu,atsivesiu iv.amadinuku,kanareliu ir iv.mazu ir vidutinio dydzio papugu.
Владелец|veisejas2014-05-24 13:56
Birzelio 2d.vaziuosiu i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
Владелец|veisejas2014-06-03 14:23
Birzelio 6d.is ryto vel vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
idomu2014-06-14 13:32
koks paukstelis 9 nuotraukoje? kokia jo kaina? ar turite dar ji?
Владелец|veisejas2014-06-16 08:53
sveiki,kauketasis arba maskinis agaporinis,taip dar viena grazu patinuka turiu ir atskirai suaugusiu porele,butent kaip 9 foto...
p.s.si sekmadieni,jei aisku tik orai leis,reiks dar prognozes pasiziuret zadu i Rietava vaziuot...
atsivesiu ne tik papugiuku,kanariuku,bet ir graziu vistu,gal dar kokiu plunksniu,bus matyt..
veisejas2014-06-23 12:53
siuo metu turiu lb graziu,jaunu kanareliu iv.rusiu ir spalvu.
giena2014-06-23 21:34
gal ką nors turite iš tu didesniu papūgu? pvz aleksandra, ar ka nors panasaus.
gal rozelu turite2014-06-25 13:22
kokios rozelu kainos pas jus ,??
info2014-06-25 21:28
Sveiki, kokia kaina kramerio?
Владелец|veisejas2014-06-26 17:35
Sveiki,yra tu didesniu,bet pasiskambinkit,jei konkreciai norit,vasara reciau cia prisedu..
Aleksandru ir graziu turejo pazistamas kaunietis,ilgai pardavinejo,bet jau pardave..o as is didesniu turiu senegalu,penantu,raudonsparniu,krameriu,bet krameriukai dabar pas mane porose,tai skirt tikrai ju nenoreciau,tik rozelu neturiu,o daugiau papugu daugiau maziau iv.turiu.
Владелец|veisejas2014-06-28 11:36
sveiki,rytoj birž.29d.su kolega balandininku važiuosim į Rietavo turgų.Atsivešim įv.paukščių nuo vištų,balandžių iki įv.egzotinių papūgų.
aaa2014-06-30 22:55
valdai senegalu turi ir kaina kokia
Владелец|veisejas2014-06-30 23:05
Sveiki,sau pora turiu,ziuresiu gal ateity bus jaunikliu,visgi rimti pauksciai.
Владелец|veisejas2014-07-02 19:08
sveiki,liepos 12d.kvieciu visas seimas i Naisiu miestelio vasaros festivali,programos cia nerasysiu,galit internete pasiziuret.Musu Siauliu paukstininku kluba,gerb.Ramunas Karbauskis taip pat pakviete i ta grazia svente,tai as atsivesiu iv.egzotikos(papugu,kanareliu,amadinu),mano draugai vistu,anciu,balandziu,putpeliu ir kitu grozybiu,taip kad esat visi laukiami,gal kas ir patys susigundysit koki grozi ir sau isigyt:)grazaus reginio is anksto:)
susidomėjes2014-07-04 09:36
kokia papūga yra trečioje nuotraukoje ir kokia jos kaina ?
gal..2014-07-04 19:43
kada i rietava važiuosite
kaunas2014-07-05 00:07
nu jo kaip paskaitai tai tipo rimtas, kas kol nepabendravo. o is tiesu tai tikras aferistas ir melagis. GEDA TURETU BUTI IS PRIGIMTIES
Владелец|veisejas2014-07-05 09:58
nebevaryk,kaunieti,zinau kas cia toks varo,yra yra tokiu zmoniu grupe,sekmes toliau pilant purva,kas nores,tas atsirinks,kas yra kas!
aferistas,blyn kad prajuokino,tegul visi tokie buna aferistai,pasaulis bus daug grazesnis:)))
Владелец|veisejas2014-07-05 10:16
N.Zelandijos giedancioji papuga,o i Rietava,gal ryt planuoju,bet kai orai geri,mazai kas ten atvaziuoja,neapsimoka man toki kelia trenktis..plius ryt didele svente,visi sves,tai ten trenktis nematau tikslo,nebent konkreciai susitartumem,tel duotas,o ir iki vakaro pagalvot dar laiko yra.
veisejas2014-07-06 22:20
Sveiki,buvau snd Rietave(mirus prekyba pauksciais juodai),tai liepa tikrai ten nebevaziuosiu,o rugpjuti gal koki karta,bus dar matyt.
vaida2014-07-10 09:48
sveiki gal turi banguotasias papugeles kokia kaina ju?? i radviliski vezat??
Владелец|veisejas2014-07-10 22:51
banguotu turiu,pasiskambink,sutarsim.
Edvinas2014-07-11 15:42
Sveiki gal turite Amazones Papūga arba Kramerio ar Agaporniu kokios jų kainos pirkčiau tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
Edvinas2014-07-12 10:09
Sveiki gal turite Amazones Papūga arba Kramerio ar Agaporniu kokios jų kainos pirkčiau
tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
Владелец|veisejas2014-07-12 20:13
Sveiki,amazones neturiu,bet zinau kas skelbimuose parduoda,krameriu turiu ir porom,ir po viena galiu parduot,max 300lt,agaporiniu iv.turiu,nuo 100-120lt pagal rusi ir amziu,o siaip viskas derinama tel ar prie vietos.
Sveiki2014-07-24 10:55
Dar turite banguotasias papūgėles?
Владелец|veisejas2014-07-25 13:11
Taip,dar turiu ir graziu spalvu.
Sveiki2014-07-29 20:24
Turit didžiasias rozelas
veisejas2014-07-30 12:15
Turiu.Domina,pasiskambinkit.
Владелец|veisejas2014-07-30 17:07
Beja,siuo metu turiu pas mane pati namie uzaugintu giedanciu,zvirbliniu,nimfu,agaporiniu lb graziu,dailiu jaunikliuku,kainos mazdaug surasytos,ka rimtai domins,pasiskambinsit.sekmes.
Lina2014-07-30 17:14
Laba diena, noreciau isigyti papuga aratinga (canure panasi veisle jenday Canure). Ar turite ?
veisejas2014-07-31 00:21
Sveiki.Ne,aratingu nelaikau.Idekit skelbima kad ieskot,gal atsiras kas turi Lietuvoj ar zino iskur ju parvezti.
tomas2014-08-01 20:38
senegalu porele gal turit, ir kokia kaina butu
Владелец|veisejas2014-08-01 21:27
Turiu suaugusiu,bet vyresni,ismokinti,tai sau laikau.
Del katarinu2014-08-04 01:23
Kokia katarinu kaina?
Kristina2014-08-04 13:25
ar kanareliu pardavimui turite?
veisejas2014-08-04 14:24
turiu daug ir graziu,jaunu ir suaugusiu,pavieniu ir jau porose.rimtai domina,pasiskambinkit.
ramune2014-08-14 09:53
Laba ryta, kokios kainos geltonos banguotosios papugeles, ir zydros spalvytes, zalsvos? Noreciau isigyti porele.Aciu.Su pagarba
veisejas2014-08-14 15:00
Sveiki,turiu tokiu,po 40lt,o siuo metu kaip niekada turiu lb graziu banguotuku ir netik.Pasiskambinkit,jei rimtai domina. Pasirinkime turiu dailiu,graziu kanareliu,iv.amadinuku,suaugusiu ir jaunu,o daugiausiai,tai iv.papugu.
Austėja2014-08-15 10:26
Sveiki, domina katarinos, galbūt turite jauniklių?
Владелец|veisejas2014-08-15 21:31
oi,cia lb rimta retenybe,ypac Lt,turiu 3 pauksciukus buryje,matysiu ar susiporuos ar kaip cia su jais bus,is vyresniu patele krito,liko patinukas,tai pora jaunikliu is svetur parsiveziau,bet gali buti kad jie vieno lizdo,tai visus 3 kartu laikau,gal pavasari kas ir gausis,bus matyti,o uzsienyje lb jie brangus,kolega vaziavo si savaitgali i uzsieni,issigando kokios ju ten kainos,tai neparveze,nors ir buvau uzsiprases.
p.s.siaip pats mielu noru paimciau zalia patele.
ieskau2014-08-20 21:22
gal turite raudongurkles astrildos patele?
Владелец|veisejas2014-08-21 08:59
Sveiki,ka turiu is astrildu grynai,tai rausvauodege rubinine astrilda,gal apie tokia ir kalbi?pas mane kaip tik visi raudonveidziai ir yra,o buna ir geltonveidziu.
ramune2014-08-21 10:01
Labas rytas, gal I Klaipeda vaziuojate kartais
veisejas2014-08-21 13:12
As ne,yra kas is giminaiciu vazineja,pasiskambinkit,susitarsim.
ieskau2014-08-21 21:21
bisky sumaisiau, ne astrilda o amadinas... raudongurkle amadine (Amadina fasciata)
veisejas2014-08-22 12:28
ne,pakolkas neturiu tokiu,bet gal kazka is idomesniu amadinu turesiu rugsejo menesi,pasiskambinkit.
veisejas2014-08-28 21:43
Si sestad.rugpj.30d.atvyksim i Panevezio ukininku turgu sudalyvaut kasmetinej dekoratyviniu pauksciu mugej,atvyksiu as su savo egzotika(papugos,kanareles,amadinai) ir mano kolegos is Siauliu dekoratyviniu pauksciu augintoju klubo,jie atsives iv.vistu,anciu,graziausiu balandziu ir kitu grozybiu.Mielai visus prasom atvykti:)
Владелец|veisejas2014-09-18 15:45
Si sestadieni,tai yra rugsejo 20d.ivyks pauksciu muge-turgus Siauliuose prie prekybos centro Bruklinas,pauksciu veisejai atsives iv.vistu,anciu,fazanu,balandziu,papugu,kanareliu,amadinu ir kitokiu iv.pauksciu,maloniai kvieciame atvykti.
domina2014-10-05 20:55
sveiki mane domina amadinai ar butu galimybe atvesti i klaipeda?
Владелец|veisejas2014-10-06 12:32
Kokie?turiu ivairiu(zebriuku,japoniuku,nendrinuku,guldo) siuo metu,domina konkreciau kas,pasiskambinkit,tel duotas.o atvest gal ir butu galimybe,net ir siom dienom arba si savaitgali,viskas suderinama,tik pasiskambinkit.
Владелец|veisejas2014-10-06 23:26
spalio 8d.tiksliai vaziuosiu i Kauna po darbu,jei kas domina,turekit minty.
Владелец|veisejas2014-10-12 14:17
Spalio 20d.vel vaziuosiu i Kauna.
pirkeja2014-10-23 18:43
gal turit pardavime zako papugeliu
Владелец|veiusejas2014-10-23 22:28
sveiki,deja pats is didesniu,tik senegalus,raudonsparnes,kramerius,barabantus lankau,bet kas laiko didziasias(zako ir kitokias papugas) zinau.Jei rimtai domina parasykit ar paskambinkit.
aaa2014-10-27 06:27
valduk raudonskruosciu porele turetum
Владелец|veisejas2014-10-27 18:19
labas,tureciau.Atvaziuok kada.
Krameriai2014-10-28 17:27
Gal turite siuo metu krameriu?
Jeigu taip kiek mazdaug kainuotu vienos ar kitokios spalvos?
Владелец|veisejas2014-10-28 23:40
Siuo metu turiu suaugusiu,geltonu perinciu krameriu pora.
Владелец|veisejas2014-10-31 21:17
Sveiki,lapkricio 16d.vaziuosiu i Vilniu,jei kam ko reikes,skambinkit.
INGRID...2014-11-01 21:00
TURIT KAUKETA PATELE?IR KIEK LAIKO JEI?
Владелец|veisejas2014-11-02 22:56
Kauketuju nebeturiu visai.
Владелец|veisejas2014-11-14 00:35
lapkricio 16d.busiu Vilniuj,o lapkricio 21 diena vaziuosiu i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
Monika2014-11-21 17:34
Sveiki. Gal turetumete Kramerio mazyli? Kokia apytiksliai kaina butu?
ramunas2014-11-22 10:21
valdai ligi kaledu svedijoje busiu viskas gerai kaip grysiususitiksim
Владелец|veisejas2014-11-22 18:12
Ok,Ramunai,kai grisi susisieksim,sekmes tau ten:)
Sveiki,Monika,siuo metu is krameriu tik porele graziu suaugusiu geltonu turiu,galeciau be krameriu kazka kita idomaus pasiulyt,jei domina pasiskambinkit.
Svetlana2014-11-26 13:16
Labai dėkinga, Valdemarai. Raudonskruosčių porelė tikrai labai graži. Nusipirkau ir negaliu atsidžiaugti. Sėkmės Jums.
Veisejas2014-11-26 13:59
Sveiki,dekui,dekui,Svetlana:)
Sparnuociams jau nieko negailiu,sudarau kuo puikiausias salygas,uztat ir gimsta,sveiki,zvalus,dziuginantys zmoniu sirdis:)
Siuo metu tikrai turiu graziu pauksciuku,grynai parodiniu.Katik atskirtu nuo tevu turiu banguotuku,agaporiniu ir kitu pauksciuku,ka domina rasykit,skambinkit,kontaktai duoti,sekmes:)
Brigita2014-11-27 00:08
Labas vakaras, norėjau pasiklausti ar turite nimfų jauniklių? Ieškau 2-3 mėnesių patinėlio :)
Milda2014-11-27 08:20
Pritariu Svetlanai. Paukščiukai visi puikūs. Aš pirkau banguotukų porelę. Maloniai patarė kokius pirkti :)
Sakė, kad tai perinti pora ir tikrai neapgavo. Jie jau dvi vadas papūgiukų išperėjo :)
Владелец|veisejas2014-11-27 23:17
Dekui,Milda,smagu,kad jums puikiai sekas,taip ir toliau:)
Kas ieško nimfukų turiu,o visai jauniklių bus gruodžio pradžioj,norit rezervuotis,pasiskambinkit.
P.S.Šį šeštadienį,tai yra lapkričio 29d.įvyks dekoratyvinių paukščių paroda,kuri bus surengta Šiaulių Didžvario gimnazijos sporto salėje,pradžia nuo 9h ryto,mielai kviečiame visus neabejingus šiam nuostabiam renginiui.
diana2014-11-28 11:12
sveiki,
ar turit banguotuką apie 1 metų, patelę? gal kartais iki Klaipėdos būtų galimybė atvešti (jei turit)?
Владелец|veisejas2014-11-28 18:05
Sveiki,turiu ir ne viena,o galimybe bus atvest,tik jau gruodzio menesi.
susidomejusi2014-12-02 15:11
Sveiki ar turite senegalu siuo metu pardavime?
Владелец|veisejas2014-12-02 19:34
Sveiki,neturiu,sau pora laikaus,o pavasari jei domesis inkilu gal kas ir gausis,siais metais inkilas ju nedomino.
p.s.bet yra ir kitokiu idomiu papugu ir papugikiu.
Agnė2014-12-11 16:34
Sveiki, ar turit nimfų jauniklių? kokių spalvų? kada būtų galima atvažiuoti?
Владелец|veisejas2014-12-11 23:08
Sveiki,jo kita savaite,pasiskambinkit,susitarsim.
Svetlana2014-12-14 10:00
Sveiki, Valdemarai, kai buvote pas mane Vilniuje Žvėryne, sakiau kad prašysiu Jūsų atvežti agap. raudonskr. patinuką. Mano patelei maždaug 1 met ir 9 mėn., žalia su raudoną galvą. Norėčiau prašyti Jūsų parinkti jai labai gražu berniuką. Ačiū. Lauksiu informacijos.
Владелец|veisejas2014-12-14 12:29
Sveiki,Svetlana.Butinai surasiu jusu patelei grazu partneri:)Tik man i tel parasykit,sutarsim.
sigita2014-12-21 14:35
Sveiki. Gal turite amadinu?
Владелец|veisejas2014-12-21 16:20
Sveiki,pakolkas dar keleta turiu,pasiskambinkit.
p.s.siuo metu turiu dailiu jaunikliuku(giedanciu,agaporiniu,banguotuju ir kitu papugu).
aiste2014-12-22 20:35
sveiki gal kauketoju patele turite dekui
Владелец|veisejas2014-12-22 22:18
Ne,butent kauketuju neturiu,tik fiseriu,raudonskruosciu ir kitokiu spalvu agaporiniu,o kauketuju mano vienintele pora dabar tupi ant kiausinuku,o kas ir kiek issiris paaiskes jau kitu metu pradzioj.
grazina2014-12-23 09:37
Ar turit dainuojancia papuga patele?Ir kokia kaina?Kaunas.
Владелец|veisejas2014-12-23 18:55
Turiu,jaunu po 80lt.
iveta2014-12-26 20:02
Senegalo papuga turit
Владелец|veisejas2014-12-26 20:54
Turiu sau suaugusiu pora,neparduodamos.
.2014-12-27 16:35
ar turite kakariki jauniklių ir kokia kaina ?
Владелец|veisejas2014-12-29 14:07
turiu,siaip ka rimtai domina,nesunku ir pasiskambint,nes ta kaina vienu vienokia,kitu kitokia,kaip as sakau paukstis pauksciui nelygu.
klaipedietis2015-01-30 22:33
lutino agaporiniu porele gal turite ir kokia kaina butu
Владелец|veisejas2015-01-31 00:14
lutino neturiu,turiu tik zaliu,pilku ir kitokiu atspalviu poru ir pavieniu pauksciuku.
p.s.jei domina tokios spalvos,pasiskambinkit,nes si savaitgali sutarus,butu kas ir atveztu.
klaipedietis2015-01-31 00:25
gal kauketoju tada turite porele ir gal imanoma butu i kl. pristatyti
Владелец|veisejas2015-01-31 10:32
kauketieji isvis retenybe,siuo metu turiu sau tik perinciu pora,jei mano isvardinti netinka,dar galeciau fiseriu porele graziu pasiulyt,bet viskas tel derinama,o i Klp pristatytu.
Audrius2015-02-06 18:25
Sveiki, gal šiuo metu turite, ar artimiausiu metu planuojate turėti Kramerio jauniklių? Kokios maždaug kainos?
Audrius2015-02-06 18:26
Arba Rozelų
di2015-02-06 23:27
Ieskau kakariki jaunikliu, noreciau patineli, gal turite?
veisejas2015-02-08 22:26
labas,krameriuku tikrai nebeturiu,o kitu turiu ir graziu ir kakariki,ir rozelu,ir giedanciu,agaporiniu,banguotuku,zvirbliniu ir t.t.
domina2015-02-09 12:54
Laba diena,gal turite padavimui pyrrhuru?
Владелец|veisejas2015-02-09 15:05
Sveiki,o kokiu butent ieskot,nes ju n rusiu yra,tai ir kaina atitinkama..siaip sau porele pasilikes turiu,bandysiu pavasari kabint inkila,matysiu kas gausis..
kajus2015-02-11 14:15
Ar turite nimfa patineli ???
Владелец|veisejas2015-02-11 14:52
siuo metu kelias jaunas baltagalves nimfas beturiu,bet greiciausiai abi pateles..
p.s.rytoj,tai yra vasaraio 12d.po darbu vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikia,susiskambinkit.
amadinai2015-02-12 23:11
Ar turite porele amadinu? Kokia kaina butu uz pora?
Владелец|veisejas2015-02-13 14:11
Sveiki,zebriuku nebeturiu,turiu tik is retesniu amadinu rusiu.
gulaime2015-02-15 23:47
Kada artimiausiu laiku zadate tureti nimfu?mes noretume poreles!
Владелец|veisejas2015-02-16 11:32
konkretus pasiulymai,tik tel.
p.s.graziu nimfu pora tupi ant kiausiniu,tai pavasri turetu but jaunikliuku tikrai.
Владелец|veisejas2015-02-19 09:58
Sveiki,si savaitgali gal vaziuosiu i Kauno puse..
p.s.siuo metu turiu auganciu prie tevu banguotuku,agaporinuku,giedanciuju papugiuku,kiti jau atskirti nuo tevu,savarankiski,kiti tik pradejo ristis,tai jei kam ko reikes is anksto uzsirezervuokit siu groziu.
Kajus2015-02-19 17:31
Sveiki, ar turite jauna nimfute (patele) ???
Владелец|veisejas2015-02-19 18:26
Sveiki,baltagalve taip.
susidomejau2015-02-21 23:57
O kokios veisles papugeliai atskirti jau nuo tevu?
Владелец|veisejas2015-02-22 19:11
Sveiki,agaporiniai,giedanciu jaunikliukai,banguotukai ir kiti,kiti uz savaites ar kita menesi jau galetu keliaut pas naujus seimininkus,pasiskambinkit ir uzsirezervuokit kas ko konkreciai ieskot,galeciau patart,jei sunkiau apsispresti.
klausimas2015-02-24 08:23
Ar laikant vieną kanarėlę ji sukels daug nepatogumo giedodama? ta prasme jei viena kambaryje bus ar giedos nuo 6- iu ryto? :)
Владелец|veisejas2015-02-24 14:11
Tai kad tyliai jos ciulba,juk ne gaidys kambary bus:)
O antra,jei norit kad visai netriuksmautu,tai ieskokit pateles,trecia norit ilgiau pailset ryte,tai uzdenkit su kokiu audeklu,bet siaip tai viena pauksteli laikant,juolab kanarele ar taip kokia is tylesniu papugiuku,tai jokiu keblumu tikrai nesudarys.
...2015-02-24 22:26
O kokie papugiukai skaitosi tylus? :)
Владелец|veisejas2015-02-24 22:51
Vienos tyliausiu burko,gliancines,lazurines,trumpai kalbant dauguma zoliniu papugeliu,kitos siek paciulba,bet proto ribose tarkim zvirblines,katarinos ar giedancios,nu yra tu papugiuku rusiu ir nemazai.
p.s.rimtai domites,pasiskambinkit,mielai patarsiu.
Augė2015-02-26 14:17
Sveiki, gal turite nimfos jauniklį? Mes iš Kauno
Владелец|veisejas2015-02-26 20:04
labas,jei kur diena cia kalbejom,tai is nimfuku sakau teturesiu pardavimui uz geru poros menesiu taip plius minus,nes tik nuo praeito savaitgalio pradejo ristis mazyliai..bet kas galetu jau siuo metu keliaut i naujus namus,tai turiu ir is kitu rusiu pauksciuku,rimtai domina,uzsirezervuokit is anksto.
:) 2015-02-27 11:59
gal turite jauniklį Senegala ?
Владелец|veisejas2015-02-27 13:08
Sveiki,neturiu,juos isperint yra reikalu.
vile2015-02-28 13:01
gal turite nimfos patele kiek kainuoja aciu
Владелец|veisejas2015-02-28 13:50
Baltagalve,domina,pasiskambinkit.
,,2015-03-03 10:47
Gal turite agaporini arba kremeri patineli ir kokia kaina?
Владелец|veisejas2015-03-03 17:02
Kramerio nei vieno nebeturiu,o agaporiniu turiu,ir porom ir vienas lb grazus jaunikliukas auga,praktotiskai jau galima ir atskirti nuo tevu,tik lyties dar nezinau.
nebijokit pasiskambint,juk tel duotas:)
as2015-03-05 15:26
Sveiki. Kiek kainuotų katarinų porelė?
r2015-03-05 16:31
Sveiki, kokia kaina rozelu?
pirkeja2015-03-05 16:38
Norečiau paklaust ar turite katarinu? Kokia kaina?
Владелец|veisejas2015-03-05 20:50
labas,dar turiu visu..
jei lb reikia,siaip tel duotas skambinkites ir kalbesim.
simona2015-03-05 20:58
ar turite banguotuju papugeliu
simona2015-03-05 21:04
kokia kaina banguotoju papugeliu,gal kartais vezate i naujaja akmene
Владелец|veisejas 2015-03-06 12:18
Turiu,12 euru.
simona2015-03-06 13:44
gal kartais vezate i naujaja akmene
Владелец|veisejas2015-03-06 14:19
seskit i autobusa ir atvaziuokit patys,nuo stoties galiu pasitikt,nera brangus juk tie bilietai,o i Akmene gal kas is draugu rato vaziuos,paklausinesiu.
simona2015-03-06 15:34
o banguotosios papugeles jau suporuotos ar galima rinktis is visu spalvu
Владелец|veisejas2015-03-06 15:37
visokiu turiu,jaunu ir suaugusiu suporuotu,yra tel,rasykit,prie pc nevisada turiu laiko prisest.
simona 2015-03-06 15:41
matot ar noriu vaikui dovanu tai norisi spalvotesniu
simona2015-03-06 15:44
gal nuleistumete biski jai porele paimciau
.2015-03-15 16:12
Aš nesuprantu, kas per žmonių mada dovanot VAIKUI gyvūnus, vėliau būna išmesti į gatvę ar pardavinėjami. Gyvūnas ne žaislas ir vaikui pirkt yra nesąmoninga, dabar jis nori tų papūgų, vėliau nebenorės ir kas tada?
Владелец|veisejas2015-03-16 15:27
Mazai kas ir dovanoja vaikams,vistiek patys tevai priziuri,bet nuo mazens vaikiukas mokomas atsokomybes jausma turet,pilna draugu,kurie taip vaikus augina,aukleja,tai poto ir zmones uzauga,o ne laukiniai,o ten kas dar tik galvoja ar pilnai neapsisprende,tai ir patari gerai viska apmastyt visus uz ir pries,apgalvot ar tikrai jiems reikia paukstelio ar tai kito gyvuniuko ir tik 100% isitikinus,kad taip,tada tik isigyt.
Visada taip sakiau ir sakysiu,gyvunas(paukstelis) ne zaislas,kuris turi ir jausmus,ir daug demesio,bendravimo reikalaujantis ir t.t.
ieskau2015-03-17 15:13
ar turite senegalo suaugusi patina?jei turite koke butu kaina?
Владелец|veisejas2015-03-17 18:44
Turiu as senegalu pora,bet sau juos laikaus,tai maciau buvo skelbimas 4m.parduoda senegalo patina,gal dar turi zmogus,pasiziurekit.
as2015-03-22 17:46
Ar turite banguotosios papugeles patele?
Владелец|veisejas2015-03-22 17:49
Dar turiu banguotuku nemazai,ivairaus amziaus ir spalvu,pasiskambinkit,tel duotas.
Владелец|veisejas2015-04-06 14:14
Sveiki,visus pauksciuku myletojus ir ne tik su graziausia pavasario svente SV.Velykom:)
p.s.siuo metu pardavime turiu jaunu banguotuku,nimfuku,agaporiniu,giedanciuju,kakariki,katarinu ir kai kuriu rusiu amadinu jaunikliuku.
klausimas2015-04-06 19:22
o kada muge prie Bruklino?
Владелец|veisejas2015-04-06 19:59
labas,kai atsils,greiciausiai geguzes menesi,jei aisku bus organizuojama vel ta muge,pakolkas niekas man dar neskambino.
sveiki2015-04-07 22:21
kada galima tiketis kanareliu?
Владелец|veisejas2015-04-07 23:23
labas,sunkus varijantas,siuo metu lb ryskiu spalvu keleta turiu(zvirblio spalvos nebelaikau),deda kiausinukus,o kas is ju bus,pamatysim.
tel pasiskambinkit,jei konkreciai rezervuotis norit,nes cia jokiu konkretumu nera,puse is cia parasiusiu,tik pasiteirauja ir pradingsta.
Vava 2015-04-08 16:25
Sveiki ar turite pardavime japonu amadinu
Владелец|veisejas2015-04-08 19:22
Neturiu.
Ieva ir kakariki2015-04-12 23:10
Siandien isigijau labai saunu paukstuka kakariki is Jusu. Labai jaukus paukstukas, geltonos spalvos, patinelis. Mano kakariki patele ji puikiai prieme. Kartu lese, jau buciavosi ir dabar ruosiasi miegui vienas salia kito. Esu labai patenkinta. Aciu (:
Aurelija2015-04-20 22:57
Labai saziningas veisejas. Kuo nuosirdziausiai pataria ir neapgauna. Kad tokiu papugu veiseju Lietuvoje! Sekmingo veisimo! O kas norit paukstuko, tai patariu geriau skambinti, nes si zmogus tikrai buna daznai uzsiemes, bet visiems susidomejusiems tikrai laiko skirs! :)
Aurelija2015-04-20 22:58
Beje, jau antra nimfuka is sio zmogaus nusipirkau. Tikrai nesigailiu. Yra kuom dziaugtis :)
Владелец|veisejas2015-04-21 21:13
Dekui,dekui,manau pagaliau zmones pradejo atsirinkti kas yra kas...dekui ir sekmes visiems auginant sparnuotus draugus:)
Rita2015-04-23 09:05
Sveiki, noreciau isigyti kanarele ciulbanti patinuka. Kokiu spalvu turite, isskyrus margas ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
Rita2015-04-23 09:05
Sveiki, noreciau isigyti kanarele ciulbanti patinuka. Kokiu spalvu turite, isskyrus margas ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
Brigita2015-04-28 10:11
gal turite kanarėlės patinuką vienspalvį citrininį?
Владелец|veisejas2015-04-28 11:00
Siuo metu neturiu,rimti rezervavimai,tiktai tel.
pasiskambina zmogus,jei konkreciai ima,rezervuojas,kada turiu,iskart paskambinu,viskas daugiau nei paprasta.
Milda2015-05-16 22:26
Gal i Rietavo turgų važiuosite?
Владелец|veisejas2015-05-17 15:37
Labas,kai bus orai palankus ir jei bus norinciu bent keletas zmoniu,o taip toki kelia vargint paukstukus,nelb yra reikalo.
p.s.kas ko noresit,rasykit ar skambinkites tel,kalbesimes,tarsimes,o grozybiu siuo metu visokiausiu turiu.
adele2015-06-01 20:01
sveiki, gal turite guldo amadinu? Ir jeigu turite tai gal butu imanoma butu padaryti nuolaida jeigu pirkciau kokius 6?
Владелец|veisejas2015-06-01 21:30
Labas,nelaikau as tu gulduku,vieni lepesniu is pauksciu,paprasciausiai neapsimoka,siaip jau buvau rases senesniuose komentaruose placiau apie juos,bet yra kas laiko juos Kaune,Vilniuj ar Prienuose beroc.
Владелец|veisejas2015-06-12 12:52
parduodamas didelis stacionarus narvas didelem papugom,ka domina,pasiskambinkit.
Džaneta2015-06-12 16:47
Laba diena,noriu Jūsų paklausti,ar turite pardavime mėlynos spalvos kramerį?
veisejas2015-06-12 17:11
sveiki,beturiu tik pilka,tokio idomaus atspalvio suaugusi patina,jei domina,pasiskambinkit,pakalbesim.
kramerio patelei2015-07-15 12:32
Jei turite kramerio patina, gal galite parasyti kokia kaina?
siuo metu visus 5 zvirblinius papugiukus pardaviau.gal rudeni vel turesiu.
Silva2015-07-18 19:26
Sveiki norėjom paklausti kokia kaina būtu Krameriu ir gal dabar turite jaunu agaporniu.Gal važiuotumet į Rietavo turgu ? iškarto labai dėkoju už atsakyma :)
Silva2015-07-18 19:30
O gal dar ir į Klaipėda važiuosit greitu metu ? jei taip tai į kuria vieta atvažiuojat ? :)
Владелец|veisejas2015-07-19 11:47
Labas,krameriu neturiu,o agaporiniu turiu ir graziu,i KLP bus kas vazineja,detalesne informacija duotu tel.
Владелец|veisejas2015-07-21 14:51
Liepos 28d.planuoju kelione i Vilniu,turekit minty,gal kam ko reikes is groziu,atvesciau.
Iš Vilniaus2015-07-21 18:18
O gal baltagalvę nimfą turit :) ? Lytis nesvarbu.
Klausimėlis 2015-07-22 02:07
gal galite parašyti barabanto papuga lotyniškai ,nes kai taip rašau nerandu jokios informacijos.Ačiū
Владелец|veisejas2015-07-22 11:42
labas,lb graziu baltagalviu nimfu porele dar turiu,kazkur apie 1m.amziaus....o barabanto papugos tikslus lotyniskas pavadinimas-polytelis swainsonii.
Klausimėlis2015-07-22 12:01
Labai jums ačiū
Rasa2015-07-29 19:42
Laba diena. Ar rozelų turite?
JURGITA2015-07-29 22:49
Labas vakara kada vaziuotumet y kauna pirktume ryskios spalvos banguotaja papugele patele kada galima jum paskambinti
JURGITA2015-07-29 22:49
Labas vakara kada vaziuotumet y kauna pirktume ryskios spalvos banguotaja papugele patele kada galima jum paskambinti
Владелец|veisejas2015-07-30 09:36
labas,Rasa ir Jurgita,del rozelu butu konkreciau pasiskambint(aiksu geriausia man po 21h skambint vakarais),ko butent ieskot jaunikles ar suaugusios?is mazuju,vidutiniu ar didziuju(penantu) rusies?O i Kauna dabar vasara pats planu kaip ir neturiu,bet tikrai rugpj.men zmogus vaziuos pas mane,tai galetumet susitart ir atvestu,viskas suderinama.Geros dienos:)
Danguolė2015-07-30 11:17
Vakar pas mus atkeliavo antras ( bet tikrai ne paskutinis ;) ) šio veisėjo paukštelis - giedančioji papūgėlė. Negaliu pasakyti, kad gražus, nes tiesiog - tobulai gražus, prižiūrėtas paukštukas :). Labai džiaugiuos, kad mano gimtasis kraštas užaugino puikų žmogų ir tikrą gamtininką Valdemarą :). Sėkmės Jums ir entuziazmo dar keliems dešimtmečiams į priekį :) !
Владелец|veisejas2015-07-30 21:19
Dekui,dekui uz lb grazius zodzius,gerb.Danguole:)
Stengiuos,tobuleju,bandysiu ateityje ir dar kazka idomesnio isveist,o ko jau ko,bet entuziazmo man uztenka,svarbiausiai kad butu visada sveikatos ir netruktu finansu visus savo planus igyvendint:)
Jurgita2015-07-31 11:13
Laba diena as jum vakare paskambinsiu ir susitarsim.
Владелец|veisejas2015-07-31 12:16
Galit snd ir diena skambint,busiu laisvesnis,o nuo 19-22h negalesiu atsiliepti.
Papuga2015-08-01 23:54
Labas vakaras gal siuo metu turite kramerio ar senegalo papuga iki 1 metu jei neturite tai gal mazdaug iki rugsejo vidurio zadat tureti.Gal galite pasakyti kiek bent senegalo kainos svyruoja.Didelis dekui jums :)
Владелец|veisejas2015-08-02 09:21
Labas,turiu abieju rusiu ir tik vyresnes siuo metu,bet abi porose,pavieniu pauksciu as stengiuos nelaikyt,nebent yra kas is jaunikliuku,bet cia jau kita kalba,o kainos ir lb skirias,jei tarkim vestiniai pauksciai,antra paukstis pauksciui nelygu,kaip ir buvo mineta eile jau kartu nesikartojant...p.s.pagrindine info tel,taip pat ir rezervacija,domina kas nors rimtai,pasiskambinkit,tel virsuj parasytas:)
del nimfos2015-08-10 08:47
Labas rytas , ar jus turite parele nimfu , ir kiek laiko jams , ir dar kokia kaina uz dvi . Didelis dekui jums :)
Владелец|veisejas2015-08-10 08:53
labas,labas,pasiskambinkit.
irena2015-08-16 22:27
Laba vakara ar turit banguotaja papugele patele ir mes is jonavos galetumem kaune paimti ar vaziuotumet .
Владелец|veisejas2015-08-16 22:33
labas,turiu banguotuku ir graziu,bet i Kauna zadu vaziuoti rugsejo men vidury arba po 20d.
irena2015-08-16 22:46
Oi ilgu jei per ta laika nerasim paskambisim jum reikia skubiai nes patinelis labai liudi nes neteko drauges aciu uz komentara
Владелец|veisejas2015-08-17 13:38
Tai as ju turiu,tik kad nevaziuoju i Kauna,o siaip tu banguotuku tai visuose miestuose yra,cia ne kokios retos papugikes,kurias mazai kas laiko.
irena2015-08-17 22:11
Is parduotuviu kika nenoriu nes trumpai gyvena jau pasimokiau noriu sveiku ir jaunu is veiseju o rasti tikrai sunku gal ka rekomenduotumet
Владелец|veisejas2015-08-17 22:23
Protingi su Kikom senai pasimoke,bet cia atskira tema,jau cia sneketa persneketa visur ta tema,pilni forumai apie tai raso...rytoj man pasiskambinkit ir pakalbesim.
Владелец|veisejas2015-08-23 12:15
Sveiki,nuo rugsejo 1d.iki 10d.nebusiu LT,kas noresit pauksciuku iki vasaros galo susitarkit arba po rugsejo 10d.
Vilma2015-09-09 12:09
Noretume jauno mazo banguotuko (1men).
Irasykite i eile
Владелец|veisejas2015-09-09 17:02
Bus ir yra,kada jus norit,pasiskambinkit,jau esu Lt.
Vilma2015-09-09 18:33
Noretume prisijaukinimui labai jauno ryskiu spalvu banguotuko. Gaila mes Vilniuje, bet gal kaip nors pavyktu, galim ir kiek palaukti. Paskambinsiu
Владелец|veisejas2015-09-09 18:51
Vilniuj esat,tai juk ten daug kas juos augina,populiariausios papugos,simta kartu jums butu paprasciau vietoj susirast,nes kas is mano puses vaziuotu,tikrai negaliu pasakyti,nebent is jusu kas vaziuotu,tada kita kalba.
Edita2015-09-10 09:03
Sveiki, ar dar turite baltagalves nimfas?
Владелец|veisejas2015-09-10 10:11
labas,gal bus jaunikliu,tevai tupi ant kiausiniu,pranesiu.
edita2015-09-10 10:20
o kanareliu turit patineliu , o nimfu turit taip jaunikliu . nes siandian vaziuoju as i siaulius tai tuo paciu nusipirkciau is jusu pauksteliu.
Edita2015-09-10 10:23
As negaliu su jumis susisiekti telefonu. man neleidzia jums paskambinti.
Monika2015-09-10 10:30
Ar turit jauna zvirbilini papugiuka?
Владелец|veisejas2015-09-10 14:19
Dabar jau rysio zonoj esu,tikrai susiskambinsit,o zvirbliniu papugeliu siuo metu nebelaikau,visos parduotos.
Владелец|veisejas2015-09-11 15:48
Sveiki,rugsejo 12d.vaziuoju i Ukmerge,gal kam ko reikes.
ma 2015-09-14 23:33
kokiu retu spalvu turite banguotukiu ir zinoma nimfu ir ar turite melynas rozelas.Aciu uz atsakyma
ma 2015-09-14 23:35
jei imciau is jusu daugiau papugeliu ar butu taikomos nuolaidos.Aciu
Владелец|veisejas2015-09-15 08:34
beabejo,visko as turiu daugiau maziau,atvaziuokit i namus ir susitarsim,nes dabar tai cia tas pats kas burimas is tirsciu..tel duotas,pasiskambinat,susitariat ir atvaziuojat,o tada kalbesimes.
Elena2015-09-15 11:02
Kokiu turite agaprniu?
labas2015-09-16 18:03
gal kartais zinote kur galima didesniu kiekiu ir pigiau nei parduotuveje nusipirkti lesalo nes turiu 30 papugeliu o ju tikrai nenoriu mazinti
Владелец|veisejas2015-09-16 22:44
Tai zinau,pats perku,pasiskambinkit..as kaip suprantu kas rimtai kazko nori ar iesko,tai skambinas,o kas siaip tik rasineja,tai tam tiek ir tereikia.
Владелец|veisejas2015-10-02 23:42
pigiai ir skubiai parduodu barabanto patele,ka domina,pasiskambinkit.
?2015-10-08 23:31
gal galit ydeti nendriniu amadinu foto?
Владелец|veisejas2015-10-09 07:53
neturiu nendriniu amadinu,tik zebriukai,japoniukai,keli smailiauodegiai ir pora sidabriasnapiu siuo metu,ateityje gal turesiu,bus matyti,pas mane pagrinde papugos mazos ir vidutines.
?2015-10-11 16:30
smailiauodegiu patele turit, koks amzius ir kaina?
Владелец|veisejas2015-10-11 17:44
turiu,tik porele,o laisva patinuka,siaip yra tel duotas,ko jus visi bijot bendraut?ar jums cia geriau patinka rasinet ir laukt kita kart atsakymo savaite...as tai nevisada prie pc prisedu,neturiu tiek laiko!
Del banguotos2015-10-22 18:25
Ar turite visiskai balta juodomis akytemis banguota papugeles patineli?
Владелец|veisejas2015-10-22 20:31
Visiskai baltu juodom nebuna,kazkokia matyt plunksnike buna isimaisius,kai juodos akikes..turiu visiskai baltu jaunikliuku ir ne viena,bet raudonom visi akikem,o jums cia lb didelis skirtumas?p.s.man butu svarbiausiai,kad tik sveiki pauksciukai.
Del banguotos2015-10-22 21:21
Jeigu ieskau balto juodom akytemis, tai ir taip jau aisku kad tikrai nepirkciau sergancio. Cia vaikisko klausimo ir nerasau ar sveikas, savaime suprantama kad sergancio paukscio neieskau, balti raudonomis akimir tai yra albinosas ir tokiu yra tikrai nemazai, as turejau labai senei balta juodom akim ir neturejo jokios kitokios plunksnos, tai dabar tikiuosi vel toki rasti, nes pagal skelbima maniau kad gal turesite.
Владелец|veisejas2015-10-22 21:31
Ne,neturiu,kitokiu ivairiausiu turiu,su juodom neturiu..pats esu turejes seniau baltu,bet kai isiziuredavau geriau,ju krutines i melsvuma tokie buvo keli,bet kazkaip nelb as tu atspalviu sureiksminau.
Klaipediete2015-10-31 20:46
Esame be galo patenkinti balgalvem nimfom, pirkome is Valdemaro (rugsejo men.), pauksciukai dziugina mus kiekviena diena, grazus, linksmi, judrus, dainuoja, zaidzia... Jau po biski valgo is rankos!
Turim dar minciu, svajoniu i ateiti:))) Gal tai bus dar viena nimfa, o gal kazkas didesnis:)) bet pirksim tik is Valdemaro!
Visiems rekomenduojam butent si veiseja.
Sekmes Jums, Valdemarai, graziu ir sveiku paukstuku linkime.
Владелец|veisejas2015-11-03 08:53
Sveiki,didelis dekui,kad patenkinti naujais groziais,o as ir toliau stengsiuos jusu neapvilti:)pagarbiai,gamtininkas,Valdemaras.
Владелец|veisejas2015-11-08 11:26
p.s.laikinai mano tel duotas nr neveiks,tai skambinkit i 861970052.
Владелец|veisejas2015-11-09 23:32
vel mane surasit pagrindiniu duotu tel,buvo iskilusiu bedu su turima kortele,bet viskas susitvarke.
Danguole2015-11-16 14:22
ar dar turit senegalo papuga ?
Владелец|veisejas2015-11-16 14:28
Pardavime neturiu.
Greta2015-11-19 13:09
Gal vaziuosit kada i kauna?noretume arba nimfu poreles(ar baltagalves galima maisyti su kitomis poroje?)arba kakariki gal?kokis kainos butu poreles?dekui
Владелец|veisejas2015-11-19 14:41
gal iki svenciu ir vaziuosiu,bus dar matyti,pakolkas neplanuoju,o papugu ir tokiu,ir tokiu dar turiu,bet daugiau visa info tel.
sv2015-11-20 15:39
kokios papugos mažiause triukšmo kelia ?
Papūga2015-11-20 17:54
Mažiausiai triukšmauja žaislinė papūga.
Владелец|veisejas2015-11-20 19:48
atsiminkit viena,kurios maziau triuksmauja,tos maziau ir su zmonem bendrauja..o is ramesniu yra burko,gliancines,lazurines,yra tu rusiu,tik ziurint kokiu jus ieskot..mazu ar vidutiniu,bendraujanciu ar labiau del grozio ir ciulbesio..cia kiekviena papuga su savo pliusais ir minusais.
sv2015-11-20 21:07
reikia tokios kuri bendrautu su manim gal žinote kuri papuga bendrauja tik aišku nebrangios?
Владелец|veisejas2015-11-20 21:36
tai skambink,kalbesimes,jei rimtai apsisprendus esi.
sv2015-11-20 21:56
tai o kokiu turite kurie derai su žmonėmis sugyvena gerai?
Владелец|veisejas2015-11-20 22:04
tai pasiskaityk pradzioj ko pati nori,lb gera papugistu ir ne tik svetaine yra:www.paukstis.lt,ten rasi visa tave dominancia informacija,o as turiu ivairiausiu papugu,kurios foto yra,tas ir turiu,bet is pigesniu pradzioj tau patarciau banguota,agaporini ar nimfuka.
sv2015-11-20 22:22
o koke iš tu jusu siulitu yra mažiuasiai garsiai čiulbanti? esu augines banguotaja
Владелец|veisejas2015-11-20 22:26
parasyk savo tel,paskambinsiu,jei neturi saskaitoj.
sv2015-11-20 23:04
neatsaket i klausima
To sv2015-11-23 13:32
Neturit ką veikt? Nueik į Kiką ir išsiaiškink, rimtas pirkėjas ras kaip susisiekt be paistalų komentarų srity.
Владелец|veisejas2015-11-27 23:28
Kanareliu pardavime nebeturiu ir nezinau kada ju beturesiu...liko amadinai(zebriniai ir japoniniai) ir ivairios papugos(mazos ir vidutines).
imant daugiau banguotukus parduociau pigiau,turiu lb graziu ir dideli pasirinkima,galima isankstine rezervacija.
Aa2015-11-30 21:20
Kokia japoniuku kaina?
.2015-12-05 12:36
Dekui uz kakariki rimtas veisejas galiu drasiai rekomenduoti
SV matyt pliusine banguotaja auginai jei dristi zmogu smeizti. Labai idomus zmogus, geras patarejas ir augintojas! Visada patars ka kaip daryti! Sekmes veisime, auginime ir pardavime Valdemarai!:) butinai apsilankysime kaip busime tame kraste:)
???2015-12-12 16:02
sveiki senegalu turite pardavime?
Владелец|veisejas2015-12-12 17:16
Del retesniu pauksciu visa kalba vyksta atvaziavus pas mane i namus ar bent jau tel,rimtai domina skambinates,atvaziuojat,kalbames,tariames,o taip cia jau ne vienas zadejo atvaziuoti,bet taip ir lieka viskas pazadu,kalbu lygyje,o cia gaisti savo brangu laika,neturiu as kada!
p.s.gruodzio 17d.vaziuosiu i Kauna,kam ko reikes,susitarus galesiu atvezti.
Владелец|veisejas2015-12-15 17:00
Rytoj,tai yra gruodzio 15d.is ryto zmogus vaziuoja i Palanga,17d.kaip ir minejau i vakaro puse po darbu vaziuosiu i Kauna,o 18d.is ryto vaziuosiu i Radviliski,turekit minty,gal dar i Pakruoji sia savaite uzsuksiu.
Владелец|veisejas2015-12-15 17:01
p.s.16d.vaziuoja i Palanga!
Владелец|veisejas2015-12-19 18:01
gruodzio 22d.kolega vaziuos i KLP.
Aelita2015-12-22 11:25
Pirkau jau nepirmą kartą ir dar kartą likau labai patenkinta. Nuostabūs paukštukai su meilę prižiūrimi, o be to ir konsultuotis dtąsiai galima - kalba tikras specialistas, duodamas vertingus patarimus
Toma2015-12-22 21:24
Pirkom jauną nimfos patinėlį,labai džiaugiamės nauju šeimos nariu. Prašėm truputėlį ramesnio,tokį mums ir atsiuntė. Matosi kad,žmogus tikras specialistas. Ačiu.
Владелец|veisejas2015-12-22 22:39
Prasau,kad tik pauksciukai dziugintu naujuosius seimininkus,o man nuo to,tik dvigubas dziaugsmas:)
p.s.rytoj(gruodzio 23d,po pietu zmones atvaziuoja is Kauno pas mane),gal kam ko reikes,turekit minty.
Владелец|veisejas2015-12-25 13:43
Visus pauksciuku myletojus su graziausiom metu sventem,bukit laimingi,o pauksciukai tegul kiekviena diena jus dziugina kasdiena:)
p.s.siuo metu auga lb graziu ir rankiniu tevu nimfu jaunikliukai,vienoj vadoj 3,kitoj ir sia sav pradejo ristis,galima rezervuotis is anksto.
Владелец|veisejas2015-12-26 16:12
Ryt(sekmadieni) pas mane zmones atvaziuoja is Vilniaus ir Alytaus,o brolis vaziuoja i Palanga,tai turekit minti.
Ausra2015-12-28 19:11
labai esu dekinga siam zmogui kuris pardave du grazius priziuretus paukstukus mielieji jeigu jus ieskote isigiti giesmininku draugu tai kreipkites i si pauksteliu miletoje
Artur2015-12-29 10:09
Ar dar turit kanareliu?
Владелец|veisejas2015-12-30 22:35
Sveiki,siai dienai kanareliu pardavime neturiu.
Владелец|veisejas2016-01-02 16:43
Su Naujais raudonosios ugnines bezdziones metais visus pauksciuku ir kitos egzotikos myletojus!Tegul sie metai buna permainu metais,pilni kurybingumo ir beabejo kad neapleistu mus visus sekme!
ddd2016-01-06 19:01
sveiki kokiu turit vidutiniu papugeliu poreliu ir po viena.
Владелец|veisejas2016-01-06 19:37
Dar turiu,turiu ivairiu ir graziu,pasiskambinkit,cia isvardinsiu,vel klausit kokios kainos ir t.t...bus paprasciau tel viska pasikalbet.
Владелец|veisejas2016-01-07 00:53
Tai kam ko reikia skambinkit ,rasykit galu gale ar taip visi bijot pakalbeti?nesu as jau toks baisus:)galu gale jai jau taupot tel saskaita,parasykit ar meskit vadinama majaka,as jums pats perskambinsiu,aisku ka cia rimtai domina,jei norit tik siaip pasizaist,tai cia kita kalba!
Jurgita2016-01-07 22:54
Labas. Ar is didesniu papugu kanors turite?
Владелец|veisejas2016-01-07 23:30
Labas,turiu rozelos patina jauna ir senegalu graziu pora(patinas kaip ir rankinis,mokantis keleta zodziu,pamegzdzioja kitu garsus,tikrai lb idomus paukstis),o daugiau info tel,pasiskambinkit.
a2016-01-08 15:44
O kokios ju kainos , rozelos ir senegalu?
...2016-01-08 20:52
Ar turite glencinių burko papūgielių ?
Владелец|veisejas2016-01-08 21:12
sveiki,kazkiek dar turiu!
Владелец|veisejas2016-01-09 22:26
p.s.pirmadieni brolis vaziuoja i Palanga.
susidomejas2016-01-10 22:16
Sveiki, gal krameri turit?
Владелец|veisejas2016-01-10 22:28
Sveiki,siuo metu is didziuju,tik kaip ir minejau pries tai komentare protingu senegalu pora beturiu,o kitu didesniu nebeturiu nei vienos poros.
... banguota....2016-01-11 10:38
Sveiki, gal artiausiu metu kazkaip rekalu su Kaunu turesit ? Pirkciau banguota papuga
Владелец|veisejas2016-01-11 20:13
Nezinau,matot patys dabar kokie orai Lt..tai nesinori net kazko ir vesti,kad poto bedu neapsituret...o plius banguotuku geru ir graziu mnau ir paciam Kaune jau surasit,cia ne koks krameris,rozela ar senegalas..o pas mane siuo metu banguotuku ir lb graziu,dailiu ir ryskiu yra,bet va,kas nori,patys atvaziuokit,vest iki kol atsils ar be planu tikrai pats nezadu,o jei kada kur ir vaziuosiu,visada cia parasau.
aaa2016-01-11 21:09
Ateity gal turesit krameri? Ar neveiset ju?
Владелец|veisejas2016-01-11 21:13
Gal ir bus,pasiskambinkit pavasari bus matyt ka turesiu is jaunikliuku,uzsirezervuokit,jei aisku cia rimtai kazko ieskot,cia zinot klausti kas bus po pusmecio,tai nera prasmes..nes kai kazka turiu,tada dazniausiai nereikia,o kai nebeturiu,tada prasideda paieskos,taip jau yra..
saulius2016-01-12 21:55
Turim krameri, noretumem rozelos. O kartu juos galima augimti viename narve ? Dekui.
Владелец|veisejas2016-01-12 22:05
sveiki,narve nelb patarciau daryt toki eksperimenta,nes krameriai galingais snapais,buna kad net pateles patinus uzmusa,tai rozelai gali baigtis lb liudnai...bet zinau kolegu,kur laiko dideliuose voljeruose ir ne po viena pora iv.dideliu,tai sugyvena,bet velgi kol poros nesiporuoja,tol sutaria,prasides pavasari poravimasis,tada nei vienas net igudes pausktininkas nuo rimtu suzalojimu,pestyniu ar net mirciu nera garantuotas..juolab kad net mazi pauksteliai buna kad uzsimusa,o cia dideles papugos,galingais snapais,as asmeniskai nepatarciau..va,rozelas su kokiom nimfom,giedanciom ar kakariki,tai drasiai patarciau,pats taip esu laikes,o krameriai,senegalai ar aleksandrai ne is tu papugu,kurios lb draugiskai priimtu svetimas papugas..dar nuo mazens jaunikliukus suleidus,dar dar,bet taip suleidus suaugusius paukscius,rizika islieka lb didele.
Jurgita2016-01-14 20:22
Atvezem jums narveli rozelos. Aciu jums labai. Lauksim pavasario gal patele turesit :)
Владелец|veisejas2016-01-14 23:06
Dekui.Prasau,o jums geru emociju su naujuoju drauguziu,o pavasari stengsimes itaisyt jam grazia dama:)
Algimantas2016-01-18 09:14
Nuostabus žmogus mylintis paukščius, gamtą ir žmones. Laimės Jums gyvenime.
Šiluva.
Владелец|veisejas2016-01-19 23:22
Dekui,Algimantai uz siltus zodzius,toks jau esu:)
p.s.gal kam bus idomu,tai siulau si sesatadieni apsilankyti neeilinej pauksciu parodoje,daugiau info www.balandininkas.lt
Povlan2016-01-20 08:43
I think the last few days ago by email. This is a bit. I think it was not the intended for use in the Netherlands. This is It is intended for the use the information contained in a few weeks ago, and a few minutes to any third parties, and a with you. You can find the way that the new one. The only problem is the most popular with your own home. This will include the the the UK and Ireland, the only one in w the Netherlands with you, I am not working at a I
Владелец|veisejas2016-01-23 00:20
Primenu siandien Siauliuose,Vilaniaus g.212,Dvaro centrinej turgavietej vyks neeiline tarptautine dekoratyviniu pauksciu paroda,dalyvaus visi Lt klubai ir braliukai is Lv,pradzia 8h,visi esat maloniai laukiami,parodos uzdarymas 13h.
Sveiki, gal kada važiuosite link Kauno? Noriu poros kanarėlių. Rausvos ir dar kokios grazuolės.
....2016-02-09 17:27
O , pionetų būna , kad turit?
Владелец|veisejas2016-02-10 22:49
Sveiki,visko buna,tik konkretus uzsakymai tel...o i Kauna siuo metu neplanuoju,gal pavasari,turiu minty kovo men...cia parasysiu,jei vaziuosiu.
Владелец|veisejas2016-02-14 22:09
Su meiles diena visus pauksciuku myletojus ir myletojas:)
Владелец|veisejas2016-02-16 18:45
imetu video is nesenai vykusios balandziu ir kitokiu dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu parodos Siauliuose,as ir ten savo keleta groziu buvau atsivezes,gal kam bus idomu pamatyt,paziuret.
https://www.youtube.com/watch?v=9uQCYs17ONM&list=PLsKBrBQNCUr7UzeZrlvmzfcAh4bJ0xGFV
Audra2016-02-16 21:36
Siandien isigijau is gerb.Valdemaro pauksciuka -Nimfa.Malonus zmogus. Pauksciuku ir labai patenkinti,grazuolis ir jaukus.Sekmes jums:)
Владелец|veisejas2016-02-16 22:04
Dekui,dekui,smagu ir malonu visada girdeti,kai zmones ivertina visa mano ideta idirbi ir padekoja uz gerus rezultatus(tiksliau uz sveikus ir gerai priziuretus grozius),sekmes ir jums,mielieji.
Povilas 2016-02-16 23:08
Laba vakara, norėjau pasiteirauti gal turite Nimfos patinėlį ?
Владелец|veisejas2016-02-17 09:24
sveiki,siuo metu auga keliu lizdu jaunikliukai su tevais,bet del lyties dar nesu garantuotas.
:)2016-02-17 16:05
Norejau paklausti ar turite ryškiaspalviu patineliu? :)
Владелец|veisejas2016-02-17 17:53
Konkreciau klauskit,cia apie banguotas kalbat?visada as ju turiu ir ivairiausiu,but paprasciau,jei pasiskambintumet ar galu gale parasytumet i el.pasta ar tel.
Владелец|Veisejas2016-02-19 14:52
Auga mazyliai agaporinukai,giedanciu jaunikliukai ir bus keletas lb graziu margiuku baltagalviuku nimfuku,kas norit is anskto galit uzsirezervuoti siu jaunu groziu.
Владелец|veisejas2016-02-21 18:58
Sveiki,mano draugai parduoda savo raudonuodegi pyrhuriuka keliu metu,gal kas domesis,skambinkit man,nukreipsiu pas juos.
Žvirbliukas2016-02-22 20:25
Sveiki. Ar turit pardavimui japoninių amadinų patelių ? Gavom dovanų du, abu čirškia nesustodami. Reikia dviejų mergelių :). Japoniukai - tikras deficitas, o jei dar įdomesnės spalvos , išvis neįmanoma rasti...
Владелец|veisejas2016-02-22 22:51
Nezinot kur ieskot,tai gerai kad mane susiradot:)
Ryt man pasiskambinkit,susitarsim,yra tu japoniuku ir ne tik japoniuku:)
mazeikiai2016-02-23 21:32
labai esu dekinga siam zmogui kuris pardave du grazius priziuretus paukstukus ,raudoudeges prituras
Владелец|veisejas2016-02-23 23:58
Dekui,dekui,i visus plunksnius tikrai investuoju gana nemazai,bet uztai ir rezultatai geri.
p.s.pataisysiu raudonuodeges pyrrhuras:)
O jums sekmes toliau priziurint siuos grozius:)
pirkeja2016-02-24 15:57
Sveiki, gal turi subrendusiu kanareliu pateliu, turim du patinelius, mes Kretingiskiai, aciu
Владелец|veisejas2016-02-24 16:03
Sveiki,deja siuo laisvu pateliu nebeturiu,pavasariop tikrai bus.
Владелец|veisejas2016-02-24 16:07
p.s.ryt vaziuoju i Telsius apie 15h,gal kam ko reikes.
papuga2016-03-01 19:46
gal kada vaziuosit i vilniu, ar kur nors arciau anyksciu?
Владелец|veisejas2016-03-01 21:16
Kita savaitgali mano dede atvaziuoja is Vilniaus i Siaulius,tai jei kam ko reikes,galeciau iduoti,o as pats jei viskas gerai planuoju si savaitgali vaziuot i Kauna su reikalais,jei kam ko reikes konkreciai,tai pasiskambinkit,susiderinsim detales.
Evelina2016-03-05 15:49
Sveiki dar turite kokiu papugu?
Владелец|veisejas2016-03-05 18:30
Sveiki,turiu,kas domina?pasiskambinkit.
:)2016-03-05 21:19
Tas " kitas" savaitgalis tai kovo 12 - 13 d.? Jeigu taip, gal nendrinių astrildų turit, ar kokių retesnių " žvirbliukų"? Zebriniai amadinai ir tradicinės spalvos joponiški nedomina.
Evelina2016-03-05 21:40
papugeles arba zebrinius amadinai
klp2016-03-06 14:16
Sveiki.gal artimiausiu metu I Klaipėdą važiuosite ir ar turit nimfų?
Dėkui
Владелец|veisejas2016-03-06 15:31
Sveiki,i Kauna tiksliai vaziuosiu kovo 11d.po pietu,jei kam ko reikes,skambinkites.
Dabar is zebriuku,siuo metu tik auga jaunimas,astrildiniu neturiu jokiu,turiu tik tamsiu japoniu ir margu ir dar is amadinu retesniu,tai smailiauodegiu graziu,o banguotuku ir jaunu ir vyresniu visada turiu.
p.s.i Klp siuo metu tikrai neplanuoju,gal men gale,parasysiu cia,o nimfuku jaunimas auga.
Agne2016-03-10 01:45
Gal planuojate uzsukti i Vilniu?
fsd2016-03-10 17:07
ką turite parduoti iš amadinu, ir kokios kainos?
Владелец|veisejas2016-03-11 14:35
Sveiki,i Kauna tuoj pajudesiu,o i Vilniu ir Klp siuo metu neplanuoju bent pats vaziuoti..is amadinuku kita savaite duosiu zinot ka turiu pardavimui,bet siaip ka rimtai domina,skambinkit.
Dhf2016-03-12 20:22
Turite kanarėliu?
.2016-03-15 22:47
Kada i Kauna judesi?
Владелец|veisejas2016-03-15 23:22
Buvau praeita penkt.,dabar net nezinau,nera artimiausiu metu planuose.
marijampole2016-03-17 14:39
sveiki, noriu paklausti, mano amadinukai padejo kiausinuka, bet patele ji sulese? ar cia normalu? kaip geriau ar nupirkti lizdeli ant zemes ar inkileli? aciu
Владелец|veisejas2016-03-17 22:35
Sveiki,matyt dar jauni ar kazko truksta,siaip jei viskas gerai,patys savo kiausinuku nelesa,sudauzyt gali,o kur ji padejo ant zemes?jei ant zemes,tai jo visko gali buti..amadinukai pagrinde tupi pintuose pakabintuose namukuose arba maziukuose inkiliukuose,tik ne ant zemes juos reikia padeti,o kuo auksciau ir tvirtai prikabinti.
marijampole2016-03-18 13:57
taip ant zeme padejo kiausinuka. Mes is jusu pirkom gruodzio menesi kartu su dainuojancia papuga:) , amadinukai vasarinukai:)
Ne,siuo metu pas mane visi tik porom,o is agaporiniu auga lb grazus 3 jaunikliukai!
Kanarele2016-03-24 20:22
Ar turite kaanareliu noretumeme poreles ir kokia butu kaina?
Владелец|veisejas2016-03-26 10:20
Sveiki,ne kanareliu pardavime siuo metu neturiu,pats perejimas prasidejo,suka lizdus ir t.t.,kai turesiu parasysiu cia..
p.s.visus ta proga noriu pasveikinti is anksto su artejancia graziausia pavasario svente Sv.Velykom:)
baltagalve nimfa2016-03-27 20:27
Noreciau sužinoti ar turite dar baltagalve nimfa? Kiek jai menesiu/metu ir kada galetumete atvežti i Vilniu?
Владелец|veisejas2016-03-27 21:04
Dar turiu baltagalvikiu nimfu,yra kokie 6,plius dar auga keli grazus mazyliai,o del atvezimo i Vilniu,snd tikrai nepasakysiu,bus matyt,susiskambinam po svenciu,gerai:)
Владелец|veisejas2016-03-29 23:23
Sveiki,ka cia domino baltagalves nimfos?ryt pussesere vaziuoja is Siauliu i Vilniu,tai galetu atvezti,jei rimtai domina,susiskambinkit,o daugiau bus matyt kada pats vaziuosiu ar is giminiu kas nors,bet orams atsilus,bus tikrai kas vaziuos i ta puse.
Neringa2016-03-31 12:53
Lb lb patiko papugeles kurias nusipirkau lb geras pardavejas supratingas tikrai ismano apie papugas gavau sveikas banguotuku porele lb dziaugiuosi patariu isigyti dar karta aciu aciu
Lina2016-04-02 14:53
Kiek kainuoja pore kanareliu?
Владелец|veisejas2016-04-02 19:07
Labas,kanareliu pardavime siuo metu neturiu,o kaina paukscio kainai nelygi(jaunikliukai viena kaina,pateles kita,patinai dar kita,plius paprastos zvirblines kanareles daug pigiau kainuoja,nei kanareles su pavadinimu).
Julius2016-04-03 14:10
Sveiki,
Kaip jūs jas atvežtumėte į Vilnių?
Agaporniai2016-04-03 16:46
Ar agaporniai su trumpom uodegytem?
Владелец|veisejas2016-04-03 19:21
Tai yra kas vaziuoja is pusbroliu ar dedziu,ar galu gale pats,cia ne beda,tik skambinkites,tarsimes..
jo,agaporiniai trumpom,skaitos mazos papugeles.
Julius2016-04-03 19:27
O ar galima užsukti kokį savaitgali pas jūs?(Prieš tai paskambinus).O ar galima juos pirkti po viena?Jei taip ka geriau patele ar patineli?Dėkui už atsakyma.Gero vakaro
Владелец|veisejas2016-04-03 22:41
Tai visada prasom:)
Galima laikyt po viena,bet smagiau zinoma kad poroje ar bent du tos pacios lyties pauksciukus..
juk kaip ir pas zmones,taip ir gyvunu(pauksciu) pasaulyje lygiai tas pats..
ar geriau vienisam but ar dviese..
tai va,lauksiu atvykstant ir labos:)
Julius2016-04-04 07:12
Mum tikrai vienos pakaktu:). Dvi per daug .Nesusitvarkysime
Владелец|veisejas2016-04-04 13:52
Sveiki,tai tvarkele,isigykit viena drauga ar drauge,lauksiu sveciuose:-)
Владелец|veisejas2016-04-04 21:46
Sveiki,balandzio 7d.planuoju vaziuoti vel i Kauna,kam ko reikes sakykit,susitarus,galeciau atvezti.
Sveiki :)Būtu malonu jei atrašyt2016-04-08 18:36
AR ATVEŽTUMET IKI TELŠIŲ RAJ.??
Владелец|veisejas2016-04-08 21:26
Iki Telsiu yra galimybe atvezti,bet tai skambinkites,kalbesimes,tik nepazadu kada vaziuosiu i ta puse.
Julius2016-04-08 21:36
Sveiki dar karta.Pas jus atvažiuot nepavyks.Gal yra galymybė pamatyti agaporniu nuotraukas per el.pašta?Tada išsirinktumėme paskambintume,susitartume ir jūs gal atvežtumete į Vilniu.Gero vakaro
Neringa2016-04-09 09:29
Na va vel isigyjau jauna grazu nimfuka superinio grozio jau po 7 dienu galejau paglostiti pakausi lb lb patiko sis grozis nemaniau kad bus ant tiek meilus ir net nesikandzioja patariu isigyti papugeliu lb geras veisejas jau tikrai nuostabe papugele pardave
Владелец|veisejas2016-04-10 17:13
Dekui,Neringa,ka pasakau,ta padarau,isitikinai pati kokius grozius uzauginu:)
p.s.Juliui prie progos imesiu,tik su atvezimu kebliau,as visiems sakau,atvaziuokit pas mane i namus,o su atvezimais nieko prizadet negaliu..nes kai laikau,laikau(uzrezervuotus),kai ateina tas laikas jau vaziuoti,pradedi skambinet,pasirodo jau niekam ir nebereikia..tai be garantiju,kazkaip laikyt nebesinori..pasimokiau jau ne is vieno.
Eurur2016-04-12 17:37
Kokia kaina paprastu nimfu NEbaltagalves
Laura2016-04-12 19:23
At turite katarinu jaunikliu? Jei neturite tai kada turet? Kokia butu kaina?
Владелец|veisejas2016-04-12 21:41
Ivairiai nuo 25 iki 35 euru,o katarinos mano dar tik peret ruosias,o jei siai dienai norit jaunikliuku,tai pas mano viena pazistama klaipediete issiperino keli jaunikliukai,kaina 45-50 euru,tos jau nera is pigesniu,bet lb mieli paukstukai.
Laura2016-04-13 06:10
Tai mums zinokit neskubu kai issiris tada paimsim, o iki klaipedos tai tolokai mums
Владелец|veisejas2016-04-13 14:59
Tai gerai,kada bus pranesiu,pasiskambinsit ar patys uzsirezervuosit(jei jau rimtai noresit),o siaip siuo metu iv.grazaus jaunimo turiu ir turesiu,auga tikrai nerealaus grozio plunksniuku:)
Telsiai2016-04-14 11:31
i telsius galetumet atvezti
Julius2016-04-14 15:09
Kada i vilniu planuojate vaziuoti? :)
Владелец|veisejas2016-04-14 22:41
Galeciau i Telsius atvesti,bet ka konkreciai?ar jus bijot skambinti ar kas jums yra?Sestad.jei planai nepasikeis zadu vaziuoti i Telsiu puse,ryt man pasiskambinkit!
o i Vilniu pakolkas nera planuose kelioniu,bet turiu zmogu kas vazineja is Vilniaus i Siaulius,paprasyciau atvestu.
Julius2016-04-15 06:59
Sveiki pasakykite savo emaila ir aš jum parašysiu.Ir jūs atsiusite visu agaporniu nuotraukas o mes išsirinksime:)Ir paskambinsime
Sandra 2016-04-16 13:50
Sveiki, gal galite patarti kurie pauksciukai yra draugiskiausi? Greitai prisirIsantys prie zmogaus?
Владелец|veisejas2016-04-16 23:15
Labas,el.pastas [email protected],bet kad ne kazka ir turiu pardavime is agaporiniu,dabar pats perejimo sezonas mano paukstyne..
o Sandrai galiu daug ka patarti nuo populiariausiu banguotuku arba nimfuku iki retesniu agaporiniu,katarinu ar is vidutiniu krameriuku,senegaliuku,pyrhuriuku,pioniuku ir taip toliau..tikrai gana didelis pasirinkimas..tik kad kita kart man daugiau skambinkit(geriau vakare darbo dienom arba savaitg.),bus konkreciau,nes cia nera kada daznai lankytis,veiklos ir darbu pavasari pas mane n..
tai nuotrauku,el.pastu ar komentaru nelb yra kada ir siuntinet,kurie nori kazko konkreciai,tuos kaip ir minejau jau ne vienam komentare visada kvieciu pas save i svecius,tikrai kazka grazaus issirinksit,pakalbesim,patarsiu ir kitiems dar parekomenduosit:)
auguste2016-04-19 19:06
ar dar yra ta balta papuga su melynais taskiukais
Владелец|veisejas2016-04-19 19:43
senai nebera,Auguste,bet yra daug ir kitokiu graziu,bei ryskiu spalvu.
Valdas2016-04-21 20:39
Gal jau turite kanareliu?
veisejas2016-04-21 20:57
Turiu ir graziu,ir retesniu.
Valdas2016-04-22 06:15
I Kauna atveztute?
Владелец|veisejas2016-04-22 07:42
Prie progos taip,dabar artimiausiu metu bus kas is Vilniaus atvaziuoja.
Viska tel derinkit.
Kanarele2016-04-23 18:41
Laba diena at turite kanareliu ir kokia kaina butu poreles?
Владелец|veisejas2016-04-23 19:56
Turiu,pasiskambinkit jei jau lb domina,kai konkreciai su manim bendraujama,tai konkreciai ir as.
Владелец|veisejas2016-05-01 21:52
Sveiki,visu pirma visus mamukus su Jusu dienele,bukit laimingos ir mylimos:)
O antra geguzes 3d.vaziuosiu i Klp,gal kam ko reikes,tai turekit minti,galeciau atvesti,viskas derinama tel.
reikėtu2016-05-03 21:01
Gal turit kakariiki patele jei turit tai kokios spalvos.
Владелец|veisejs2016-05-03 22:16
taip turiu,zalia.
..
As2016-05-04 15:05
Gal turit kakariki patiną? Kokios spalvos ir kokia kaina?
Gdhd2016-05-04 20:39
Kokia kakariki kaina?
Владелец|veisejas2016-05-04 21:52
Labas,dar kelis turiu po 45 eurus zali kakariki.
Владелец|veisejas2016-05-09 00:55
Sveiki,turiu graziu jaunu nimfuku,giedanciu N.Zelandijos papugiuku,ir is retesniu amadinu turiu graziu parodiniu,kas konkreciai domites,pasiskambinkit man po 21h.
Domiuosi2016-05-09 13:12
Kokiu retesniu amadinu turite? Zebriniu turite? Ir kokiu dar? Nenoriu dabar trugdyti
Владелец|veisejas2016-05-10 08:45
Labas,po savaitgalio bus aisku ka dar turesiu pardavime,yra keli zmones uzsirezervave retesnius,o is zebriniu amadinuku,tai siai dienai graziu lb turiu ir nemaza pasirinkima,kaip ir kanareliu graziu turiu.
domina2016-05-10 23:27
kada važiuosite i Klaipėdos puse domina KAKARIKI patelė
Владелец|veisejas2016-05-10 23:40
Sunku pasakyt,pats buvau lygiai pries savaite,o dabar neisivaizduoju..
gal taip kas vaziuos is tos puses papugiuku,tada galeciau iduoti tuo paciu vaziavimu,reik susiskambint!
Владелец|veisejas2016-05-15 20:37
Sveiki,siai dienai turiu lb graziu jaunu nimfuku ir suaugusiu nimfu,giedanciu papugeliu jaunikliuku ir zebriniu amadinuku ivairiausiu atspalviu.
Владелец|veisejas Valdemaras2016-05-18 17:28
Sveiki,greitu metu planuoju stipriai susimazinti savo grazuji uky del susidariusiu aplinkybiu.
Tai parduodu savo grazias sudarytu perinciu papugu poras,ka rimtai domins,tik skambuciai.
Vita2016-05-18 23:01
Labas vakaras gal koki sekmadieni i Rietavo turgu vaziuosit?
Владелец|veisejas2016-05-19 06:53
Sveiki,koki birzelio sekmadieni,tai tikrai jei nelis.
Владелец|veisejas2016-05-23 10:06
Sveiki,sios savaites vidury zadu vaziuoti i Telsiu puse.
Anonimas2016-05-27 16:48
Nepirkit melagis gyvunai is jo pirkti mirsta po keliu savaiciu!!
Mantas2016-05-27 17:04
Gyvunai pas Valdemara sveiki, guvūs, bei judrūs, gali pasitaikyti pas bet ka kad neišgyvena niekas nuo to neapsaugotas. Daug pirkot kad rašot kad gyvūnai?
Владелец|veisejas2016-05-27 17:43
As gyvunu nelaikau,neskleiskit nesamoniu!
O antra jei toks mandras esi,tai skambink man tiesiogiai,o ne per cia "lok"!
Simtai zmoniu isigijo,nusiskundimu nera,o jei ir krenta koks,kalbames,tariames,kita i to vieta itaisom,taip kad cia anonimas geriau nejuodinkit ir nebelokit nesamoniu!
uz tokius dalykus greit supakuojama,istatymus pasiskaityk pries rasydamas!
Mantai,kiti ne po viena o po kelis isigijo,jokiu nusiskundimu,o cia mat uzprasytas garantuotai kazkieno uzstumt parase ir kas nuo to?jei tau lengviau ant dusios stumk!!!bet nepamirsk lazda turi du galus!!!sekmes:-)
Aurimas2016-05-28 11:13
Šitą veisėją pažįstu labai senai. Žinant jo meilę ir aistrą paukščiams taip šmeižt labai negražu, žmogus visą laisvą savo laiką, pajamas skiria gyvūnų gerbūviui. O kritimų pasitaiko visur.
Danguolė2016-05-28 11:40
Anonimas, jau tik nesistenkit, kur nereikia! Pirkau pas šį žmogų paukštelius, puikiai iki Vilniaus atkeliavo, o ir iš kitų atsiliepimų daug gerų girdėjau. Paukštukai sveiki ir prižiūrėti, o jei kažkas ir miršta - visi nesam amžini, kam kažką dėl to kaltint. Dar reikia pažiūrėt, kokias pats sąlygas naujuose namuose suteikėt!
Gintaras2016-05-28 23:03
Tikrai Valdemaras išmano apie papūgas, pats neseniai pirkau vieną paukštuka. Jei kuo nepatenkintas tai paskambink ir jam tiesiai pasakyk o anonimai dažniausiai būna melagiai arba konkurentai. Tai tiek.
Anonimas2016-05-29 15:14
Gerbiamas Valdemarai labai jūsų norėčiau atsiprašyti už tai ką parašiau nes sumaišiau skelbimus, tas kitas skelbimas yra Klaipėdos mieste ir yra nuotraukoje įdėtos panašios papūgėlės or ten parduoda gyvunėlius ir aš iš to žmogaus kiek pirkau ir visi gyvunėliai mirė :( todėl norėjau parašyt kad nepirktu nes miršta visi gyvunėliai ir sumaišiau su jūsų skelbimu, labai atsiprašau. Atleidžiat?
Labai ačiū kad atleidote ir visiems pirkėjams sakau kad Valdemaras pats geriausias paukščių augintojas ir beje aš turiu 1 banguotukių porą neseniai įsigijęs, gal galėtum patart kaip prižiūrėt mano draugus ir ar galima juos išmokint kalbėt
Владелец|veisejas2016-05-29 23:02
Geriausias ne geriausias,cia jau ne man spresti,bet paukscius,gamta myliu nuo pat mazumes,o egzot.pauksteliams jauciu silpnybe nuo pat pirmos klases,kai tevukai man visai krupiui nupirko pirmaja banguotuku porele..nu,ir nuo to viskas prasidejo,jau daugiau nei 25m.ta "liga" jau segu:)priklausau ir savo miesto klubui,kur visi prijauciantys fanatai iv.pauksciams susibure,dalyvaujam parodose,mugese ir t.t..
o banguotukus priziuret,didelio mokslo nereikia,ismokint vatgu ar tu beismokinsi,geriausia mokint apie 1men.laiko jaunikliuka ir tik patinuka,bet rankinukus paukstelius daug laiko jiems skirdamas tikrai pasidarysi,tik reik idet daug meiles,kantrybes ir laiko ir rezultatai ateis patys savaime,svarbiausia kad tik pauksciukai butu sveiki ir zvalus ir nieko jiems netruktu,o apie viska gali pasiskaityti nuo a iki z yra lb geras paukstininku puslapis www.paukstis.lt,tai ten viska rasi ko paciam reikia.
Kanarele2016-06-09 07:20
Sveiki, ar turite šiuo metu kanarėlių? Domina raudonos spalvos paukščiai. Gal pažįstate veisėjų Klaipėdoje arba planuojate čia atvykti?
Iš anksto ačiū, laimingai!
Владелец|veisejas2016-06-09 09:47
Labas,turet dar turiu grynai kelias poreles ir viena bortini kanariuka,bet raudonu nebelaikau nei vieno,kelias koleges pazistu Klp gyvenancias,bet pagrinde laiko amadinas,o su raudonom kanarelem isvis sunkus atvejis.
Del papugu2016-06-28 00:24
Sveiki norejau paklaust kada banguotukes pradeda peret kokiu laiku
Владелец|veisejas2016-06-28 02:02
Sveiki,laikas nera lb svarbu,svarbu ju amzius,as jas sekmingai esu veises visais metu laikais,bet turi jos sulaukti tinkamo amziaus,bent jau metu laiko,gali but 1,5m.,jaunesniu nepatarciau.
Del papugu2016-06-28 09:43
Pas mane banguotuosios papugeles 2,5m. bet Jos neperi inkilas yra bet Jos vistiek neperi gal zinot kodel taip yra?
Владелец|veisejas2016-06-28 13:04
sveiki,skambinkit man vakare po 21h ir kalbesimes,neturiu as kada darbo metu rasyt ilgu litaniju.ok
Del papugu 2016-06-28 23:41
As tik suzinoti noriu kodel man jos neperi
Владелец|veisejas2016-06-29 00:03
pora turint nereiskia kad ji turi ir peret visada..juk ir ne visos zmoniu poros gali vaiku susilaukt,pas paukscius lygiai tas pats,kazkas reiskias blogai,o i juos neilysi,as juk ir ne Dievas,nepasakysiu kas butent joms blogai net nemates pauksciu,gal serga kuom,gal dar kas,cia niuansu gali but daug..
Domina2016-07-04 17:47
Gal agaporiniu neišskiriami porelė turit ir kokia kaina būtų
Donina2016-07-04 17:50
Spalva nesvarbi svarbu jog būtų porele
Владелец|veisejas2016-07-04 19:19
praeita savaite pradejo pas vienus ristis jaunimas,tai apie spalvas dar nieko nepasakysiu,tevai lb grazus(tevas pilkas,o motina geltona),o pas kitus zalius nezinau ar kas dabar bus,savaitg.paskutini jaunikliuka pardaviau..rimtai domins,rezervuokites tel i eile.
Sveiki,viena jaunikliuka dar beturiu,tik negaliu 100% pasakyt kokios lyties.Daugiau baltagalviuku jaunikliuku siai dienai neturiu ir nezinau kada turesiu.
Владелец|veisejas2016-07-13 15:55
Sveiki,si sestadieni,tai yra liepos 16d.vaziuoju svarbiais reikalais i Kauna,jei kam ko reikes is pauksciuku,skambinkit,atvesciau.
Владелец|veisejas2016-07-31 19:31
Sveiki,siuo metu turiu graziu jaunu banguotuku,nimfuku,giedanciu papugeliu dailaus jaunimelio,giesmininku kanariuku,is retesniu pauksciuku turiu nendrinukes patele,raudongurkli amadinu patinuka,bei keleta smailiauodegiu amadinu.
vili2016-08-01 19:15
sveiki. gal turit kramerio patele? jei yra - kaina?
Владелец|Veisejas2016-08-01 19:39
Sveiki,neturiu.Turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su nandaja.
Sveiki,turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su nandajuku.
MD2016-08-18 17:13
Sveiki, gal turite baltapilvę papūgą?
Владелец|Veisejas2016-08-18 20:51
Sveiki,ne tokiu nelaikau.
Владелец|veisejas2016-08-22 23:49
Sveiki,siuo metu turiu lb dailiu jaunu nimfuku,banguotuku,giedanciu ir kakariki jaunimo,auga grazus isskirtiniu spalvu agaporinukai,taip pat turiu retu musu krastuose burko papugiuku,turiu dailiu kanareliu,bei iv.amadinuku,taip pat turiu graziu nauju ir devetu narvu.
P.S.butu smagu,jei man paskambintu vilnietis Valentas,nebeturiu jo kontaktu,pagarbiai gamtininkas Valdemaras.
Владелец|veisejas2016-08-27 02:19
Sveiki,gal koki rugsejo sekmadieni ir vaziuoisiu i Rietavo turgu,jei tik bus norinciu pauksciuku,viskas suderinama duotu tel.
Mathias2016-09-03 13:23
Ar jus turite jaunu juodu ir baltu cockatiel papugu kaip yra nuotraukoje?
Владелец|veisejas2016-09-03 15:13
sveiki,jo tu tai turiu ir lb graziu,ir pasirinkimas yra.
Pirkėjai2016-09-04 17:14
Iš Valdemaro nusipirkome Rozelų porelę.Čia-tikras Gamtininkas(iš didžiosios raidės)!Nuostabus žmogus,geraširdis,paukštelių ir gyvūnėlių mylėtojas!Iš visos širdies dėkojam už paukščiukus,už konsultacijas,už kainos derinimą!Rekomenduojame!Atvažiuokite,parsivešite iš Valdemaro ne tik sparnuotą draugą,bet ir žinias,kaip auginti,prižiūrėti!
Владелец|veisejas2016-09-05 22:23
Dekui,dekui uz grazius zodzius,kuo didziausios sekmes ir jums bei kuo daugiau geru emociju su naujaisiais sparnuociais:)
Владелец|veisejas2016-09-18 00:20
Sveiki,turiu pardavime graziu nimfuku,agaporiniu,giedanciu jaunimelio,taip pat is retesniu papugiuku burko,lazuriniu papugeliu,dailiu ir ryskiu kanareliu ir iv.retu amadinuku,ka domina,pasiskambinkit,jei negalesiu atsiliept,perskambinsiu pats.
Domina2016-09-19 22:32
Ar turite jaunų kakariki ar rozelų porelių?
Владелец|veisejas2016-09-19 23:20
Rozelu tikrai ne,o kakariki manau sudaryciau porele,gal net kelias,pasiskambinkit.
Sveiki, ačiū Valdemarui už naujuosius augintinius. Prieš savaitėlę įsigijome porelę Senegalo papugu. Malonus pardavėjas - gamtininkas, duoda patarimus, suteikia daug reikiamos informacijos ir konsultuoja telefonu :) Jei kas galvojate įsigyti paukštelių, kreipkitės padės išsirinkti, patars.
Vienuolės2016-09-29 21:21
Sveiki,gal turit vienuolių papūgų?
Владелец|veisejas2016-09-29 22:37
Sveiki,pats nelaikau,bet reikes paklausti gal kolegos turi pardavime.
Kanarele2016-09-30 10:33
Sveiki, noriu įsigyti raudoną kanarelę-patelę. O gal žinote kas augina Kaune.
vienuolės 2016-09-30 11:16
Sveiki,gal turit papūgų vienuolių?
Владелец|veisejas2016-09-30 19:55
Sveiki,parasiau kad vienuoliu nelaikau pats,reksnes ir reik joms daug erdves..o kanareliu ryskiu raudonu pats dar kelias turiu,o kaip kas ar Kaune laiko,to negaliu pasakyt,o jei maniskes domins,kontaktas duotas,pasiskambinkit.
kanarele2016-10-01 16:03
Sveiki, gal kada vaziuosit i Kauna ir atvesit raudona kanarele, butinai paimsiu.
Владелец|veisejas2016-10-01 17:46
Sveiki,gal net kita savaite,jei ne tai spalio menesi 100% vaziuosiu,parasykit ar paskambinkit man,issisaugosiu kontaktus.
irena2016-10-07 14:27
Sveiki noriu paklausti ar galima kartu narvelyje laikyti banguotaja su nimfa.banguotoji yra seimininke.aciu
lina2016-10-07 18:22
sveiki.ar turite agaporiniu?noretume poreles.
Владелец|veisejas2016-10-07 21:32
Sveiki,Irena ir Lina,pirmai atsakau,laikyt galima kartu,tik geriau reiketu erdvesnio narvo ir dazniau paleidinet paskraidyt po kambary,bet siaip ir pas mane jos gyvena po kelias,tiek vienos tiek kitos,tikrai tos rusys,kurios gali sutarty ir sugyventi tarpusavyje.O kas del agaporiniu,tai dar turiu keleta,kokie konkreciai domina?
irena2016-10-07 21:53
Aciu jums uz patarima.Raset kad vaziuosit i kauna spali o konkreciau data galima.nimfos norecia.
Владелец|veisejas2016-10-07 23:46
Prasau,jei viskas gerai,tai kita savaite ketv.arba penkt.,tik dar nezinau kuria diena.Parasykit man sms i tel,kad tureciau kontaktus kam pasiskambint.
Yra raudonais snapais dvi rusys,tai maskiniai arba kauketieji(juodgalviai) arba tikrieji fiseriai.Rimtai domins,pasiskambinkit,Lina.
lina2016-10-08 21:25
aciu uz informacija.butinai pasiskambinsime.
Владелец|veisejas2016-10-08 22:28
Prasau ir iki malonaus.
Владелец|veisejas2016-10-13 19:41
Sveiki,spalio 14d.is ryto vaziuoju i Kauna,gal kam ko reikes,atvesciau.
Владелец|veisejas2016-10-15 13:33
Sveiki,sivakar kolegos vaziuoja i Vilniu,jei kam ko reikes,kreipkites.
Владелец|veisejas2016-10-21 22:47
Sveiki,pardavime turiu keleta graziu penantu poru,gal ka domins,o pats sau ieskau zvirbliniu papugeliu 2 patineliu ar bent vieno,galimas ir keitimas patele i patina.
sveiki2016-10-24 18:17
.
Elija2016-10-29 18:53
Sveiki o turite krameriu veisles patineli, ir jai taip tai kokia butu jo kaina
Владелец|veisejas2016-10-29 19:47
Sveiki,ne,krameriu nebelaikau.
Gvidukas2016-10-31 17:14
Sveiki,ar turyte nimfu jaunikliu ir kokiu spalvu?
Владелец|veisejas2016-10-31 21:40
Sveikas,Gviduk,yra ivairiu ir ivairaus amziaus.
Greta2016-11-06 17:06
Sveiki Valdemarai atsimenat gal, aš iš jusu pirkti 3 banguotuses papugeles norėjau paklausti? Gal turyte parduoti melynos spalvos papugeles?
Владелец|veisejas2016-11-06 21:47
Labas,nebelb atsimenu,bet kazka gal is retesniu spalvu dar ir tureciau(pasiskambinkit man rytoj),siaip palengva banguotuku stengiuos atsisakyt,dabar pereinu prie retesniu pauksciuku.
Владелец|veisejas2016-11-17 22:46
Sveiki,lapkricio 22d.is ryto vaziuoju i Kauna.
Saulius2016-11-21 09:12
Sveiki, turit rozelu, jeigu taip tai kokiu spalvu (rusiu)? Aciu.
Владелец|veisejas2016-11-21 13:22
Sveiki,jo dar turiu,pasiskambinkit tel,pakalbesim konkreciau,jei rimtai domina butent rozelos.
Kai a2016-11-23 14:15
O narveliu neturite
Владелец|Veisejas2016-11-23 15:51
Yra nauju ir dėvėtų,nuo 8eu mažiukai nauji iki 50eu dideli.Pasiskambinkit.
Jurga2016-11-25 10:04
Labai kompetetingas,atsizvelgia i poreikius.Visada pataria ir paaiskina.pauksciukai visada buna sveiki ir guvus.Pati pirkau ir labai likau patenkinta.
Laura2016-11-26 14:12
Sveiki gal turite katarinu jaunikliu?
Владелец|Veisejas2016-11-29 23:22
Labas,ne,siai dienai neturiu,bet turiu kitu grožiu Agaporiniu,giedanciu,kakariki,nimfu,žvirblinių,rozelu,penantu,kanareliu,iv.amadinuku ir kitu grožiu,ka rimtai domina,pasiskambinkit.
P.s.dekui Jurgai uz komplimentus,visada stengiuos padet zmonems ištikus bedai ar ieškant nauju augintiniu.
Sveiki, labai noreciau isigyti zvirbliniu papugeliu jaunikliu, tik galbut turite ismaitintu rankomis? Arba galite ismaitinti? Kaina nesvarbu.
Владелец|Veisejas2016-12-02 20:37
Labas,papugeliu turet turiu,bet tokiems žaidimams maitint rankom,tikrai nemeluojant laiko visai siuo metu neturiu.
Lina2016-12-02 20:42
Kiek esu turejusi tai rankomis neismaitintas papugeles labai sunku prisijaukinti o as taip pat daug laiko tokiems dalykams skirti negaliu :)) galvojau pabandyt rankine žvirblinę isigyt tik kad nieks nepardavineja...
Владелец|Veisejas2016-12-02 20:59
Nu,nezinau,kam jaunikliukus esu įtaisęs,tie nesiskunde,o antra jei zadat daug laiko neskirti(tiksliau neturint),tikrai nepatarciau vienos įsigyti,ziauriai liūdi paukščiukai,as kaliau ir kalu i galva visiems zmonems ta pati,pilnaverčio gyvenimo vienam paukščiukui ir nebus..aisku,kas lb daug laiko skiria ar praleidžia namie,tada taip,bet jei palikt ji viena liudet,nepatariu.
Lina2016-12-03 10:28
Aš ir nežadu vieno laikyti turiu banguotasias papugeles ir amadinus :). Gal tuomet zinote kas maitina rankomis paukscius arba kas galetu ismaitinti uz papildoma mokesti?
Владелец|Veisejas2016-12-03 11:04
Supratau,tada kita kalba,bet kas rankom maitina tikrai nežinau būtent žvirblinių ir aplamai čia tik keli žmonės jas veisia Lietuvoj,o rankom išmaitinti pagrinde užsienį mėgėjai,Lt yra vienas kitas,bet tikrai lb mažai kiek aš bent zinau.
Lina2016-12-03 13:49
O jus jauniklius zvirbliniu turite? Kokio amziaus?
Владелец|Veisejas2016-12-03 14:06
Turiu,Lina,pasiskambink,bus paprasčiau ir konkrečiau.
?2016-12-03 22:28
kokia burko poreles kaina? kokia spalva: raudona ar gamtine?
Владелец|Veisejas2016-12-03 22:50
Šiuo metu turiu raudonų,o kaina suderinama vietoj atvažiavus,kaip aš sakau nerimtai viena kaina,rimtai kalbant(Tel) kita.Kazkaip keistai žmonės kurie konkrečiai kažko nori,tai skambina man ir kalbame,o kas tik pasirašinėti nori,tai manau tiek jiems ir tereikia..
Владелец|veisejas2016-12-12 23:51
Sveiki,jei viskas gerai,tai gruodzio 15d.po darbu vaziuosiu i Kauna paskutini kart siais metais,jei kam ko reikes,kreipkites.
Владелец|veisejas2017-01-01 23:08
Su naujais metais visus egzotikos myletojus:)
Aiste2017-01-01 23:46
Sveiki. Ar turite Žako papūgą? Kokia kaina?
Владелец|veisejas2017-01-02 00:13
Labas,oi ne as didziuju nelaikau ir kitiems nelb patariu,visgi toks paukstis ne metams ir ne vienam desimtmeciui,taip kad pries ji isigyjant lb gerai reikia susidelioti visus prioritetus,o kas bus jei isvyksiu i uzsieni,ar tarkim ji nusibos(kaip kad lb net daznai buna ir su mazesnem),bet jei jau tvirtai nuspresit butent didziaja isigyt,tada skambinkit,galesiu nukreipt kas augina ar parvest gali.
Aiste2017-01-10 14:43
Sakykit, o kokio amziaus zako geriausiai isigyti?
Владелец|Veisejas2017-01-10 15:30
Kuo jaunesni,kokių 4-5men.
Inesa2017-01-13 10:03
Ar turite Kanareles patineli?
Владелец|Veisejas2017-01-13 10:56
Turiu kelis.
As2017-01-13 21:13
Labas vakaras,ar turite nimfu jaunikliu? Jei taip,kokio jie amziaus?
Egidijus2017-01-16 21:37
Sveikas Valdemarai, domina senegalai. Ar turetumet kokios kainos.
Beja,maciau skelbimuka,kad Kaune parduoda ir dar rankom ismaitinta,tai skambinkites,kalbekit su seimininku,beja sakyciau ir kaina lb padori,toki isigijus jau bus konkreciai rankinis.
ele2017-01-17 10:37
Sveiki,noreciau jusu patarimo,turiu nimfu porele,sveiki energinki paukstukai,labai dziugina,tik nerimauju,jau nuo rudens padejo apie40 kiausiniu,ar tai normalu,perinti nenoriu,bijau del pateles,patarkit?
Владелец|veisejas2017-01-17 15:08
Labas,Ele,buk gera paskambinkik man kokia 21h tel pakalbesim,lb uzimtas zmogus esu,nera kada litaniju man ilgu rasinet,dekui uz supratinguma.
As2017-01-18 20:43
Nimfa padejo du kiausinius,bet ju neperi..
Владелец|veisejas2017-01-18 23:20
Tai kas kad padejo,ne tik nimfos juos deda ir netupi..siaip ir metas ne is geriausiu dabar tupet,o siaip jei ir tupi,dar nevisada yra 100% garantija,kad issiris,visko buna ir bus.
Pirkėją2017-01-22 19:30
Turit kalbančių papūgų
Владелец|Veisejas2017-01-22 20:01
Kalbėt galit ir ta pati banguotuka ar nimfuka jauna issimokint,o jau ismokintu šiuo metu nebeturiu,bet esu turėjęs ir ne vieną.
Владелец|veisejas2017-01-29 13:23
sveiki,siuo metu auga grazus pulkelis jaunu banguotuku,pradejo ristis ir mazi zvirblinukai,is amadinuku bus zebriuku ir japoniuku mazyliu.
laba diena2017-02-04 13:40
ar turite parduoti banguotu papūgėlių šiomis dienomis?
Владелец|Veisejas2017-02-04 13:58
Sveiki,jaunimelio tai bus ir gražaus iš 4 lizdų,tik kitiems dar reik savaitės gal dviejų kol islys iš inkilo,si mėnesį tai tikrai bus iš ko pasirinkti,galit rezervuotis pasiskambine.
Владелец|veisejas2017-02-12 12:11
Sveiki,gal kas bus idomu aplankyti ir kazka idomaus isigyti.
PARODA - MUGĖ. Šiauliai, Dvaro turgus Vilniaus 212, Vasario 18 d. nuo 7 iki 16 val.
11.00 val. pasirodymas: MAGIJA SU BALANDŽIAIS
Parodoje bus demonstruojami: balandžiai, vištos, triušiai ir kita.
Kviečiame dalyvauti. Į mugę galite atvežti parduoti kokius tik laikote gyvūnėlius: balandžius, vištas, papūgas, triušius, katinėlius ir t.t.
Šiaulių dekoratyviniu pauksciu augintoju klubas.
Marija2017-02-12 18:30
Sveiki, ar planuojate vaziuoti i Vilniu artimiausiu metu?
Владелец|veisejas2017-02-12 19:25
sveiki,as asmeniskai ne,gal kas is giminiu,bet neprizadu.
Sveiki2017-02-14 20:18
Gal turėtumėte parduoti žvirbliniu papūgėliu porele (virš metu kad butu geriausia)?
Владелец|veisejas2017-02-14 23:30
Sveiki,pasiskambinkit,rytoj tel pakalbesim,ka turiu siai dienai,ka galiu pasiulyti.
?2017-02-24 19:23
Gal turite geltona krameri patina ir kokia kaina?aciu
Владелец|Veisejas2017-02-24 19:32
Neturiu.
Владелец|veisejas2017-02-25 22:48
Sveiki,auga du lb grazus zvirbliniu papugeliu jaunikliukai(jau baigia apsiplunksnuoti),ka rimtai domina,turekit minty,greitu laiku bus ir kitu pauksciuku grazaus jaunimo pas mane issiritusiu.
susidomejusi.2017-03-01 20:16
Sweiki norejau paklausti gal turite parduoti apgaporni kitaip neiskiriamieji jie vadina patinuka ar patele ir kiek kainuotu?
Владелец|Veisejas2017-03-01 21:25
Labas,turiu vieną laisvą,o ateityje bus jauniklių gražių,bent jau yra dedanciu porų kiaušinius,tai manau kažkas tikrai issiris..
O dėl konkretumo, pasiskambinkit.
Klausimukas2017-03-02 12:50
Norim patarimo.
Norim paukštuką laikyti, bet neapsisprendžiam kokį. Namuose yra vaikų. Ką patartumėte?
Labai dėkoju už atsakymą :)
Владелец|Veisejas2017-03-02 13:10
Labas,mielai patarsiu ir pakonsultuosiu,tik būkit geri pasiskambinkit man,čia nesinori ir rašinėti ilgu litaniju,o antra lb neturiu ir laiko,o variantų yra nemažai,bent iš tų ką aš galėčiau pasiūlyti.
Владелец|veisejas2017-03-03 23:59
Sveiki,ateinanti ketvirtadieni(tai yra kovo 9d.) planuoju vaziuoti i Kauna,jei kam ko reikes kreipkites,atvesciau.
P.S.Pardavime turiu retu ir isskirtiniu spalvu(dominuoja melyna,violetine,zydra ar elekrine spalva) jaunikliuku banguotuku gera savaite kaip atskirti nuo tevu,ka rimtai domins,kreipkites.
Valentina2017-03-04 20:29
Gal turite žvirbliniu perinciabporele pardavimui (kad skirtingu spalvu butu)?
Valentina2017-03-04 20:29
Perinčia porelę*
Владелец|Veisejas2017-03-04 21:51
Pardavime ne,mano visos peri,turiu tik du jaunikliukus ir viena laisva mėlyna patele,arba ją galėčiau mainyti į žalią arba mėlyna patinuka.
Valentina 2017-03-05 11:50
Gal žinote tada kas turi parduoti žvirbliniu porelę..? Nes tikrai labai ieškome, bet niekas beveik neaugina.
Владелец|Veisejas2017-03-05 13:26
Kad mažai kas jas ir veisia,aš asmeniškai tik 3 rimtus veisėjus Lt žinau būtent jų,bet ir tai suaugusias poras sau laiko perinimui,man pačiam 2 suaugusiu patinuku reikia,didžiausia problema gauti.
Aš2017-03-05 20:07
Labas vakaras, ar turite šiuo metu pardavime banguotuju papugeliu poreliu (perinciu geriausia)?
Владелец|veisejas2017-03-05 22:43
Labas,viena gal ir parduociau,bet jei rimtai jau reikia,tam yra tel duotas,ryt pasiskambinkit.
Antoni.2017-03-13 15:26
KokiKokia kaina butu agaponiu porele
Владелец|veisejas2017-03-15 00:52
Neturiu pardavime,kazkada bus,dabar prasides pats perejimo sezonas.
Aidas2017-03-18 12:00
Laba diena kokio amžiaus būtu berniukas nimfa? Ir ar nuo mažens rankomis maitinta?
Владелец|Veisejas2017-03-18 15:16
Labas,Aidai,nimfuku jaunų turiu 3-6men amžiaus,bet tikrai nemeluosiu,tikrai ne rankomis maitinti,yra tam nimfuku geri,rūpestingi tėvai,o aš neturiu laiko tokiais dalykais užsiimti,čia gal kas kokia pora augina,sėdi namie,tada kita kalba.
Deimantė2017-03-18 15:28
Laba diena turit krakatu berniuka? Jei taip kokia maždaug kaina?
Deimatė2017-03-18 15:29
Oi sumaišiau ne krakatu o kakariki :)
Владелец|Veisejas2017-03-18 16:47
Labas,patelių turiu,o su patinukais sunkiau,bet ateityje bus,šiai dienai dailių jaunų nimfuku,banguotuku turiu,zvirbliniu papūgėlių jaunimo turiu,taip pat Kanareliu pasirinkimą iv.turiu.
domina2017-03-18 17:56
gal pardavime turyte aleksandru ar senegalu papugu?
Владелец|Veisejas2017-03-18 19:08
Labas,ne tokių nelaikau,bet žinau kas laiko,ką konkrečiai domina,skambinkit,konkreciai pakalbesim.
.2017-03-18 22:07
Kokia žvirbliniu papugeliu kaina?
Владелец|veisejas2017-03-18 22:43
40euru.
Deimantė2017-03-19 19:34
O tai kokia kaina maždaug mergaitės kakariki būtu? Ir amžius koks?
Kovo 21d.antradieni vaziuoju i Kauna vakare,jei kam ko reikes is jaunikliuku,skambinkit,galeciau atvesti susitarus.
Galina 2017-03-20 19:33
Gal turite pardavime zvirbliniu papugeliu patina suaugusi?
Владелец|Veisejas2017-03-20 19:59
Turiu gražu mėlyna.
?2017-03-23 10:11
turyte senegalu ?
Владелец|Veisejas2017-03-23 11:04
Neturiu,Kaune mačiau įdeda vis skelbimų,pasiskambinkit.
Del amadinuku2017-03-24 22:09
Sveiki, labai noriu paprašyti patarimo. Turime porą zebrinių amadinų, deda kiaušinius, tupi, peri, bet kiaušinukai tušti. Matosi, kad viduj tik trynys ir jokių gyvybės požymių. Ar gali būti, kad patinėlis nevaisingas? Ką daryti, keisti "vyrą"? Iš anksto labai labai ačiū!
Владелец|Veisejas2017-03-24 23:11
Labas,daug niuansų čia su jais,gal pati pora jauna,gal ir patinukas,gera porelė sudaryti yra menas,plius reikia tinkamų sąlygų, ramybės,drėgmės gal per mažai ir t.t.
Владелец|veisejas2017-03-26 23:07
Sveiki,kovo paskutine diena,tai yra 31d.penktadieni vaziuoju per Panevezi,i Kauna,kam ko reikes kreipkites,gera proga yra atvezimui.
Jurgita2017-03-28 11:29
Sveiki ar turit nimfos patineli?per kur i kauna vaziuojat?
Jurgita2017-03-28 11:30
Ir kokia kaina?
Jurgita2017-03-28 11:34
Taip pat domina narvas šitokiai papūgėliai
Владелец|Veisejas2017-03-28 12:11
Labas,viskas tel derinama.
J.2017-03-30 22:32
reikia balto patino (banguotuko)
Владелец|veisejas2017-03-30 23:24
neturiu,tokie karta per kelis metus tegimsta..cia loterija..esu turejes seniau ir kelis,bet deja siai dienai nezinau..auga mazyliai,bet spalvos pasimatys po keliu savaiciu,bet ar baltu bus,lb maza tikimybe,gal tik 1%..
Владелец|veisejas2017-03-31 01:07
Siandien apie 17-18h tame tarpe bunam Panevezyje,sekanti stotele Kaunas akropolis apie 19h,jei dar kam ko reikia,iki 16h pasiskambinkit,poto nezinau kada bevaziuosiu pats asmeniskai i Kauna.
Rita 8684199372017-04-03 00:22
Sveiki auginu kelias poras nimfu agaporines nimfu patinėliui trūksta patelės gal turite kiek kainuotu esu iš klaipedos raj Ir dar norėčiau paklausti gal pas jus galima nusipirkti Parabanto papugėliui jei ymanoma kiek kainuotu ačiu
Владелец|Veisejas2017-04-03 07:37
Labas,nimfų tai turiu paprastų ir baltagalviu,pasiskambinkit,o barabantu reksniuku nebelaikau,mačiau skelbimą Telšių rajone pora parduoda.
Simona2017-04-05 18:40
Sveiki.Jus is paciu Siailiu?Mano nimfa serga,nerandu kas pagelbetu,kojas grauztis pradejo,nebepaina.visi sako del vitaminu trukumo,kreidos turi,bet beveik negriauzia :(ka daryti???
Владелец|Veisejas2017-04-05 18:59
Skambink man Simona!Aš nesedziu prie pc,duosiu vitaminų, gliukozės.
Владелец|veisejas2017-04-07 00:32
Sveiki,siai dienai auga lb graziu jaunikliuku vados,retu spalvu,kaip as sakau parodiniu banguotuku,toliau issirito kakariki keli jaunikliukai,auga keli grazus agaporiniu jaunikliukai,zvirblinuku bus lb graziu jaunimelio,auga ir amadinuku vaikiukai,zodziu jaunimo bus siai dienai,ka kazkas rimtai domins,skambinkit drasiai,kalbesimes,tarsimes.
Simona2017-04-12 21:33
Prieš 3 sav. įsigijome banguotąją papūgėlę, tai, patikėkit, kasdien minime pardavėją geriausiais žodžiais. Mes iš Vilniaus, papūga iš Šiaulių- po skambučio sulogistino mums jau kitai dienai papūgiuką! Kuris yra be galo smalsus, drąsus, draugiškas ir be galo gražus. Džiaugiamės iki ašarų :) gyvena galima sakyti palaidas (kol esame namie) tupia ant peties, galvos, rankos ištiestos, skraidydamas nesibraško. Sunku suvokti kaip gali būti toks puikus augintinis. Jeigu kas renkatės sparnuotą šeimos narį, tikrai paskambinkite pauštelių šeimininkui, nors ir gyvenate kitame mieste.
Laba diena. Ar turite baltave2017-04-14 15:16
?
Владелец|Veisejas2017-04-16 21:54
Sveiki,dėkui,Simona už gražius žodžius,malonu kad lb greitai susidraugavot:-)
Kaip aš sakau kas rodo daug noro ir skiria sparnuotam draugeliui daug laiko,tai rezultatai ateina savaime:-)
Ir ta proga jus ir visus paukščiuku mylėtojus noriu pasveikinti su Sv.Velykom:-)
Raimonda2017-04-17 20:30
Sveiki, gal galite pasakyti kokio dydžio narvelio reikia dviom nimfoms? Ar vietoje turite didelių gražių narvų? Ačiū
Владелец|Veisejas2017-04-17 21:00
Sveiki,kuo didesnis tuo geriau,nėra konkrečių matmenų, svarbiausia kad patogiai papūgos jaustųsi..keleta naujų,didelių turiu,pasiskambinkit, pakalbesim.
Владелец|veisejas2017-04-18 10:05
Sveiki,auga puikaus jaunimo burys,banguotuku,zvirbliniu papugeliu jaunikliuku,kakariki keletas issirito,agaporinuku graziu bus,giedanciu jaunimo keli,is amadinuku keletas zebriuku ir japoniuku,yra kanareliu jaunimo,ka rimtai domina,pasiskambinkit rezervacijai.
Regina2017-04-23 18:12
Turite gal perincia zvirbliniu porele parduoti?
Владелец|Veisejas2017-04-23 18:27
Tik jaunimas gražus ir suaugęs patinukas
Matas2017-04-23 20:25
Labas vakaras kiek kainuotu jauni geltoni kakariki.
Владелец|Veisejas 2017-04-23 20:52
Labas,Matai, pasiskambinkit,jei konkrečiai domina,tai tikrai sutarsim.
Amadinas2017-04-28 09:56
Sveiki. Gal turit baltą ( arba kone baltą ) japoninį amadiną? Lytis nesvarbu, bet jeigu susidarytų tokia porelė, būtų išvis idealu ☺.
Владелец|Veisejas2017-04-28 10:43
Labas,baltų ne,tik tamsus,margiukai arba kakaviniai,turiu ir su kuodais.
Violeta2017-04-30 22:57
Kokia kaina kakariku?
:)2017-05-10 20:36
Ar turite kanarėlių porelę.
Владелец|Veisejas2017-05-10 20:50
Viena rezervuota,o kitų gal dar ir susidarytu iš jaunimo,o trecia sėdi ant kiaušiniu,tai kažkas turėtų išsiristi.
Dovilė2017-05-12 13:08
Laba diena,
Ar dar turite agapornių porelę? Arba banguotojų papūgėlių porelę?
Владелец|Veisejas2017-05-12 14:20
Labas,Dovile,turiu ir Agaporiniu,ir Banguotuku,jaunikliuku dviejų mėnesių ir metinių porelių.
Jei konkrečiai domina,pasiskambinkit.
Владелец|veisejas2017-05-13 22:39
Kviečiame į pavasarinę
dekoratyvinių paukščių mugę
Gegužės 20 d., šeštadienį, Panevėžio automobilių turguje (Pramonės g. 12) vyks pavasarinė dekoratyvinių paukščių mugė. Dalyvaus vištų, balandžių, papūgėlių, triušių augintojai ir mylėtojai,as taip pat zadu atsivesti nemazai egzotiniu pauksteliu,tai iki pasimatymo Panevezyje.
Владелец|veisejas2017-05-25 00:03
sveiki,siuo metu turiu iv.grazaus mazu ir vidutiniu papugu jaunimo,tai yra banguotuku,agaporinuku,N.Zelandijos giedanciuju jaunimo is keliu poru ir kakariki vaiku,kanareliu jaunu ir iv.amadinuku jaunikliuku,is suaugusiu pardavime turiu kelis kramerius zalius ir zydra,penantu pora,pavienes kelias rozelas pateles ir kitu graziu papugu,bei kitu mazu paukstuku.
Įdomu 2017-05-27 00:16
Ar pats išauginai ar supirkai iš veisėju.
Владелец|veisejas2017-05-27 00:41
Aisku pats,atvaziuok ir pamatysi,kitaip nesiskelbciau veiseju,jei buciau supirkinetojas kaip kiti tokie dedasi ir aplamai cia tu tikru Lt veiseju vienos rankos pirstu per akis.
Simona2017-06-04 20:40
Sveiki visi :)
Prieš 1,5 mėn džiaugiausi įsigyta papūgėle, tai šiandien noriu pasigirti, jog šiandien jau ir kalba mūsų papūgėlė!
Kaip ankščiau minėjau, kitas miestas paukštelių savininkui nėra kliūtis, tad jei renkatės, būtinai pasiskambinkite, turėsite geriausius paukščius :)
S.
Владелец|veisejas2017-06-06 23:23
Sveiki,dekui,Simona uz grazius zodzius,pamalonina tikrai sirdi:)Ka as visada ir sakau,kas su pauksciukais uzsiima,skiria jiems daug demesio,bendrauja,tai ir augintiniai atsidekoja tuo paciu:)ir nera jokio skirtumo ka zmogus laiko katina,suni ar kokia papuga,visi nori bendravimo,buti mylimi,gerai priziurimi.
Владелец|veisejas2017-06-15 00:50
sveiki,turiu ivairiu papugu,amadinuku,kanareliu pasirinkima,ka domina,skambinkit...taip pat yra galimybe atvesti i Rietavo turgu.
Владелец|veisejas2017-06-18 01:28
Sveiki,jei butu norinciu isigyti egzotiniu pauksciuku,tai liepos koki sekmadieni atvaziuociau i Rietavo turgu sutarus,o pasirinkima tikrai turiu is ko,nuo mazuju iki vidutiniu papugeliu iki kanareliu ir iv.amadinu rusiu.
:)2017-06-26 12:07
Vis dar ieškau baltojo japoninio amadino :).
Владелец|Veisejas2017-06-26 13:22
Sveiki,neturiu baltų japoniuku,margus arba tamsius šiai dienai,bet pagrinde auginu papūgas,bet itariu gal greitu metu teks ir ju atsisakyti..
Владелец|veisejas2017-06-29 23:38
Sveiki,siai dienai turiu si menesi atskirtu nuo tevu kanariuku,reto grozio banguotuku mazyliu 1,5-3men amziaus dideli pasirinkima,agaporinuku keliu rusiu,kakariki keleta mazyliu,giedanciu papugeliu skirtingu seimu kelias poreles sudarytas,zvirblinuku is keliu seimu ir kitu,turiu ir suaugusiu poru,taip pat turiu ir iv.papugu ir ne tik inventoriaus(narvu,inkilu,zaislu ir kitu reikmenu).
Владелец|Veisejas2017-07-07 16:58
Sveiki,rytoj vaziuoju į Telšius,jei kam ko reikia iš pauksteliu, kreipkites, atvesciau,kita savaite jei planai nesikeis,tai vaziuosiu į Žagare.
Sima2017-07-07 21:43
Sveiki, gal galima zvirbliniu pauksteliu foto? tu kuriuos siai dienai turit.
Владелец|Veisejas2017-07-07 22:01
Labas,Sima,parašyk savo el.pasta,atsiusiu,turiu žalių jaunimo ir mėlynu,sveiki,dailus, gražus.
Kristė2017-07-12 00:15
Gal turite šviesių sidabrasnapių amadinukų?
Владелец|Veisejas2017-07-12 00:23
Sidabriasnapiu nebeturiu nei vieno,pagrinde japoniukai įvairių spalvų,poto smailiaudegiu dar turiu, brilijantiniu porele,keletą papuginiu amadinu ir kt.
Aira2017-07-25 20:23
Sveiki, ar turite šiuo metu Nimfų?
Владелец|Veisejas2017-07-25 22:10
Labas,paprastų nebeturiu,tik baltagalves.
įdomu2017-07-27 12:56
Baltagalviu nimfu pateliu gal turite ir kokia maždaug kaina ir papugu amžius.
Владелец|Veisejas2017-07-27 13:40
Viena tikrai turiu,bet parduodu poroje,o keli laisvi patinukai.
Aišku 2017-07-27 15:05
Supratau, pats turiu du patinus , pirkau kaip pora o gavosi kaip visada.
Владелец|Veisejas2017-07-27 16:27
Dėkite skelbimą,gal kas pamainys,arba paprasta patele itaisykit jam,esu tokia pora auginęs,tai super sutardavo ir vaikai gražus buvo.
Agapornis2017-07-30 11:45
Mūsų papugėlė padėjo kiaušini(ar tai normalu?nes jis namuose yra vienintėlis paukštis)Nežinom ar vyriškos gyminės ar moteriškos. Nors kai pirkom jūs minėjote kad vyriškos.
Владелец|Veisejas2017-07-30 13:35
Jei padėjo,tai be kalbų patele,vienišos patelės ir deda,kaip ir vištos..
O su lytimi jaunų,ypač agaporiniu sunkiau nustatyti,bet viena laikant nėra didelio skirtumo ką laikyti,patelės šiaip dar jaukesnes yra.
Nore
Agapornis2017-07-30 13:38
Kaip elgtis su ja?
Agapornis2017-07-30 13:49
Ar iš kiaušinio gali kažkas išsiristi?
Владелец|Veisejas2017-07-30 14:05
Niekas neissiris,tušti kiaušiniai bus.
Po 18h man paskambink, pakonsultuosiu,bus paprasčiau.
Tel juk duotas.
:)2017-08-07 10:04
Sveiki. Kokių rūšių amadinų turite parduoti ? Ar turite porų ?
Владелец|Veisejas2017-08-07 11:39
Labas,turiu brilijantiniu pora,smailiauodegiu,japoniniu, zebriniu,gal ir papuginiu dar parduociau..
Žodžiu,pasirinkti yra iš ko,bet jei rimtai kažko norite,tik skambučiai.
..2017-08-16 21:54
sveiki gal turite lazūriniu papugeliu patinėli geltona
Владелец|Veisejas2017-08-16 22:27
Sveiki,nebelaikau visai aš jų.
Владелец|veisejas2017-08-19 00:27
sveiki,siuo metu turiu reto grozio jaunu banguotuku jaunimelio,sudarau poreles is skirtingu lizdu,taip pat yra jaunimo kakariki,zvirbliniu papugeliu,kanareliu ir kai kuriu rusiu amadinuku,isankstine rezervacija tel.
foto2017-08-22 15:09
o galima foto pamatyti tų reto grožio banguotukų
Владелец|Veisejas2017-08-22 15:47
Tai atsiuskit el.pasta ar man parašykit asmeniškai,imesiu,turiu ir video padaręs.
foto2017-08-24 17:53
parašiau jau aną dieną el. paštu Jums, bet taip ir nesulaukiau ats..... o kaip dėl atvežimo į Vilnių? nevykstat artimiausiu metu?
Владелец|Veisejas2017-08-24 19:37
Atsiusiu, šįvakar arba rytoj foto.
Владелец|veisejas2017-09-11 22:24
sveiki,rugsejo 16d.vaziuosiu i Ukmerge,jei kam ko reikes is to krasto,skambinkit,atvesiu.
Klausimas2017-09-16 16:30
Ar turite banguotuju papugeliu mazu? Kokio amziaus tiksliai?
Владелец|Veisejas2017-09-16 19:41
Sveiki,jo turiu mėnesio,2-3men.
Domina 2017-09-17 11:44
Sveiki, ar turit Kramerio papūgėlių jaunu ?
sveiki2017-09-17 17:27
kokiu amadinu turite siuo metu?
Владелец|Veisejas2017-09-17 19:06
Sveiki,jauniklių krameriu neturiu,tik suauge.
Norėčiau2017-09-17 19:59
Ar turit barabantu , jei turit tai , kiek kainuotu.
Владелец|Veisejas2017-09-17 21:02
Ne,tu nebelaikau,perdaug saukiantys ir stresuojancios papūgos,dabar tylesnes laikau.
Įdomu2017-09-20 20:41
Kokių spalvų turite kanarėlių ?
Владелец|Veisejas2017-09-20 21:56
Pilkų,samaniniu,ir tamsiai bordo kažkas tokio.
.2017-10-04 22:58
Gal turit rankini ar prijaukinta krameri? Kokia būtų kaina?
Владелец|Veisejas2017-10-04 23:19
Ne,tik suaugusius du patinus turiu.
.2017-10-05 11:26
Koks ju amžius?
vytas2017-10-05 12:29
ar turite burko papugeliu ir kokia butu kaina
Владелец|Veisejas2017-10-05 13:27
Kam kas aktualu ir rimtai kažko ieškote,tai asmeniškai rasykite el.pastas [email protected]
P.s.dar kelias burko turiu.
Владелец|Veisejas2017-10-05 16:41
EGZOTINIŲ GYVŪNŲ PARODA I 40 rūšių egzotinių gyvūnų
AKROPOLYJE raudonuoju kilimu žengs džiunglių FAUNA
Renginio laikas spalio 13-14 d. nuo 11 val. iki 20 val.
Vieta - prie CAN CAN PIZZA
Parodoje išvysite įvairiausius Lietuvos klimatui nebūdingus gyvūnus - apie 40 rūšių egzotinių gyvūnų:
krokodilinis kaimanas
papūgos
leopardinis gekonas
iguana
mėlynaliežuvis scinku
ilgaūsiai tarakonai
varlės
degu
stepiniai vėžliai
šinšilos ir daug kitų.
P.s.atsivesiu ir savo keliolika grožiu,visi maloniai esate laukiami,bet pats planuoju dalyvauti,tik 13d.
Владелец|Veisejas2017-10-05 16:43
P.s.veiksmas Siauliu Akropolyje.
Vilma2017-10-15 07:38
Sveiki, gal turite rozelos patina?
Владелец|Veisejas2017-10-15 08:53
Labas, viena turiu,po 12h paskambinkit, pakalbesim.
Aura2017-10-19 14:58
Bangotuku papugu turit?
Владелец|Veisejas2017-10-19 16:46
Labas,jo nuo mėnesio iki pusės metų.
Aura 2017-10-19 17:16
Kain;)
Aura2017-10-19 17:16
Kaina
Владелец|Veisejas2017-10-19 17:20
12eu
Aurelija2017-10-19 17:22
O snd iseitu atvykti nupirkti?
Владелец|Veisejas2017-10-19 17:35
Taip,20h, pasiskambinkit man tel.867784873.
Aura2017-10-19 17:37
Gerai aciu paskambinsiu
?2017-10-23 20:22
Ar turite baltagalvių nimfų? Kokio amžiaus?
Владелец|Veisejas2017-10-23 22:20
Turiu šių metų ir praeitų.
Ramunė2017-10-24 20:12
Pardavėjas, labai atsakingas žmogus, jo visi paukštukai sveiki, gražūs ir tinkamai prižiūrėti, pardavinėja įvairiú rūšiú sveikus ir begalo gražius paukštelius..visada pataria jei kas neaišku ypač svarbu žmonėms kurie neturi įgūdžiú auginant paukštelius, aš nuolat trugdau savo klausimais, o Valdemaras kantriai ir atsakingai viskà paaiškina ir negaili patarimú
t2017-10-27 19:19
sveiki, at turit zebriniu amadinu pateliu ir patineliu? ir gal butu baltu?
Владелец|Veisejas2017-10-27 20:42
Sveiki,jo zebriniu turiu,ir japoniniu turiu,ir jaunimo,ir suaugusių,gal dar būtų ir baltų, pažiūrėsiu rytoj, pasiskambinkit rytoj dieną,tel duotas.
Juste2017-10-27 22:08
Sveiki, gal turit melynaja zvirbline papugele, mire. Liko vienas zaliukas;(
Владелец|Veisejas2017-10-27 22:15
Labas,mėlynos gal laisvos ir nebeturiu,bet zaliuku yra,o tai kokios spalvos yra skirtumas? pasiskambinkit rytoj,būsiu paukstyne,galėsite atvaziuoti.
Владелец|Veisejas2017-10-28 09:05
P.s.Dėkui, Ramune už gražius žodžius:-) Stengsiuosi kiekvienam padėti,kas tik kreipiasi.
Domina2017-11-01 13:09
Sveiki Valdemarai norėjau paklausti gal pardavinėjat kramerio jauniklius?
Владелец|Veisejas2017-11-01 13:17
Sveiki,kad ne žinokite,du patinus tik suaugusius turiu šiuo metu,bet kitu papūgų gražaus jaunimo turiu.
Domina2017-11-02 13:10
Norėjau paklausti ar būtų galima pas jus atvykti ir pažiurėti papūgu gal net ir išsiribksiu čia būtų šiandien?
Владелец|Veisejas2017-11-02 16:14
Labas,žiūrint kada norite, pasiskambinkit tel yra.
Asta2017-11-03 08:55
Sveiki,norėčiau KANARĖLES auginti, kokia temperatūra žemiause patalpos gali būti ?
Владелец|Veisejas2017-11-03 09:06
Labas,Asta,jei apie temperatūru žemuma,tai tikrai kanarėlės ne iš tų egz.pauksciuku kur mėgsta vėsiau,šiaip +20 turėtų visada būti,vienas kitas laipsnis aišku nieko nesudarys,bet ko jos nemėgsta,tai temper.pasikeitimu,kaip ir visi paukščiukai.
inga2017-11-10 11:36
laba diena,ar turit jaunu banguotu papugeliu.
Владелец|Veisejas2017-11-10 11:39
Labas,Inga,jo yra kelios,o kitos dar su tėvais,bet ši mėnesį jau turėtų pradėti landziot iš inkiliuko.
sveiki2017-11-11 14:57
kokiu amadinu turite? ar galima butu atvezti i vilniu?
Владелец|Veisejas2017-11-11 15:03
Labas,pagrinde japoniukai,zebriukai retesni,pora guldo dailių patelių,gal ir iš retesnių kažką parduociau(tai yra smailiauodegiu,papuginiu),jei daugiau imsit, galėčiau organizuoti atvezima mėn bėgyje,bet yra tel pasiskambink vakare,pakalbesim.
Vidmantas2017-11-18 00:30
Ar papugos pratintos nuo mazens prie ranku.
Владелец|Veisejas2017-11-18 10:18
Banguotukai taip.
Владелец|veisejas2017-11-20 13:52
Sveiki,lapkricio 29d.vaziuosiu i Klp,o gruodzio 7d.i Kauna,jei kam ko reikes is pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
Владелец|Veisejas2017-11-25 10:17
Sveiki, gruodžio 5d.kolega is ryto važiuos į Vilnių.
sveiki2017-11-25 20:08
mes is vilniaus. rytoj paskambinsiu del amadinu atvezimo
Владелец|Veisejas2017-11-25 20:32
Sveiki,gerai,tik kokia 12h arba į vakarą.
?2017-12-04 19:23
Sveiki, kokių spalvų turite smailiauodegių pievinių amadinų? Ir gal turite papūgų vienuolių?
Владелец|veisejas2017-12-04 22:47
sveiki,ne papugu vienuoliu nelaikiau,nors siule man seniau kolegos,reksnes baisios..as dabar tylesnes visas laikau..o pieviniu nebeturiu.
Sveiki,Asta,turiu dar du žalius kramerius,jei domina,vakare kokia 21h man pasiskambinkit.
Vaidas2017-12-20 23:23
Sveiki gal kokiu kanareliu turite kokios kainos aciu.
Владелец|Veisejas2017-12-20 23:39
Sveiki,dar keletą turiu,yra keletas metinių patelių,yra ir kelių mėnesių jaunimelio,kainos 20-25eu.
s2017-12-28 16:58
Sveiki kurios papugeles yra pigiausios ir kokios jos?
Владелец|Veisejas2017-12-29 22:19
Sveiki,pigiausios banguotos,bet jų bus sausio mėnesį,auga dailus,gražus jaunimas.Nimfuku nebeturiu,nei vieno.
Turiu Kanareliu,amadinuku.
P.s.visiems gerų,naujų metų!
j2018-01-02 20:17
sveiki ar dar yra banguotu labai sunus nori
Владелец|Veisejas2018-01-02 20:52
Sveiki,bus jaunu ši mėnesį,auga jaunimas.
Laura2018-01-06 21:30
Sveiki, kokiu turite japobiniu amadinu siuo metu? Kokio amziaus, ar butu galima sudaryti pora?
Владелец|Veisejas2018-01-06 21:53
Sveiki,gal dar kokia pora ir būtų,tamsus pagrinde ir keli smėliavi, pernykščiai.
Sveiki,pardavime turiu iv.spalvu,ryskiu,jaunu
banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu kelias poras,kakariki,zvirbliniu,burko papugeliu,kanareliu ir
iv.amadinuku,turiu ir narvu nauju ir naudotu.
rena2018-03-09 11:20
ar turite banguotu papugeliu patinu ir kokia ju kaina amzius noreciau gal kokiu metu papugele
Владелец|veisejas2018-03-09 11:30
labas,turiu banguotuku ir dailiu,ryskiu lb spalvu,bet visi jauni kazkur 2men laiko,suaugusias poras pardaviau,o pavieniu suaugusiu nei patinu,nei pateliu siuo metu nebeturiu.
Владелец|veisejas2018-03-09 15:43
Sveiki,rytoj net 2 parodos Siauliuose bus,tai Saules mieste
egzotiniu ivairiu gyvunu,o Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu
pauksciu,mielai kvieciame visus atvykti.
rena2018-03-09 17:24
mielai rytoi atvaziosime ar juos gales nusipirkti
.2018-04-01 15:16
norėjau paklaust ar turite papugeliu išmaitintu zmogaus kad būtų visiškai rankines?
Владелец|Veisejas2018-04-01 21:57
Neuzsiimineju tokiais dalykais, nesąmonė čia..
Jauna paukščiuka įsigijus,bet kas pasidarys ji rankinį,tik reikia skirti daug dėmesio,o mano apjaukinti,tai problemų nebus.
Dija2018-04-03 20:10
Labas, gal zinote kur galeciau gauti amazones papugele, dekui
Владелец|Veisejas2018-04-03 21:05
Labas,tik pagal skelbimus gal kas parduoda arba reikėtų pasižiūrėti gal kas iš veisėjų laiko.
Raimis2018-05-13 21:47
Sveiki norėjau paklausti , gal turite nimfu
Владелец|Veisejas2018-05-13 22:17
Labas,Raimi,ne nimfuku nuo praeitų metų nebelaikau,kitas rūšis,retesnes pasilikau,o nimfų ir taip vos ne kas antras aplinkui ar tolėliau turi,pilni skelbimai.
m2018-05-14 17:27
ar turit banguotoju papugeliu?
Владелец|Veisejas 2018-05-14 18:46
Turiu jaunimo.
.2018-05-23 22:07
Gal turite kramerio papuga?
Владелец|Veisejas2018-05-23 22:20
Ne,šiais metais pardaviau paskutinius.
Matas2018-06-22 14:29
Kokia ketvirtos papūgėles nuotraukos rūšis
Владелец|Veisejas2018-06-22 14:49
N.Zelandijos giedancioji papūga.
Matas2018-06-22 18:10
Ačiū. Kokia kaina jauniklių.
Владелец|Veisejas2018-06-22 18:44
Pirmą reikia,kad užaugtu,šiuo metu 3 jaunikliukai auga,jei konkrečiai domins,tel duotas,galesit rezervuotis.
Matas2018-06-22 22:53
Kokios lytis?
Владелец|Veisejas2018-06-22 23:01
Matai,sakau dar neaišku,vaikai dar jie,kai islys iš inkilo,tada bus aišku,plunksnuojasi dar,jei domins papugiukai,tel yra, paskambink.
Matas2018-06-22 23:14
Gerai. Ačiū
Matas2018-06-25 15:51
Laba diena. Ar turite katarinų (juostuotojų papūgų)?
As2018-06-25 18:19
Sveiki gal parduodate inkilus, kur yra nuortauka?
Владелец|Sveiki2018-06-26 08:58
Labas,Katarinu neturiu pardavime,o inkilų dar turiu,jei domina,vakare paskambinkit.
Domina2018-07-06 12:06
Sveiki, ar turite rozoelų (pinantų)?
Владелец|Veisejas2018-07-06 12:30
Labas,ne rozelu nei vienos nebeturiu,pas mane dabar pagrinde giedancios, kakariki, Agaporiniai kelių porūšių, žvirblines,aišku ryškiu,dailių spalvų banguotuku jaunimas,ir amadinai pagrinde zebriukai ir japoniukai.
Kiek žinau patiną penanta kolega turi,gal jis parduotų.
Ligita2018-08-09 07:08
Sveiki, kokių paukštelių turit dabar pardavimui? Domina amadinukai ir papūgos, bet ne banguotosios. Domintų agaporiniai. Kokia kaina būtų?
Владелец|Veisejas2018-08-09 09:39
Labas,Ligita.Amadinuku turiu 3 rūšių,papugiuku ir dar turiu kokių 5 rūšių,iš Agaporiniu 2 porūšių,viena reta suaugusiųjų porike ir pora dar pakolkas neuzrezervuotu jaunikliuku, pasiskambinkit man į pavakarę,pakalbesim.
G2018-08-12 15:16
Sveiki, o kokios spalvos,amziaus,lyties turite kakariki papugeles?
Владелец|Veisejas2018-08-12 16:09
Sveiki,siuo metu tik dvi poreles beturiu suaugusiųjų,gal net 1 bebus,viena vakare atvažiuos paimti,o jaunikliuku nebeturiu.
Владелец|Veisejas2018-08-22 07:16
Sveiki,23d.vaziuoju į Panevezi,jei kam ko reikės,skambinkit.
Rūta2018-09-22 23:41
Sveiki, ar turite Rozelų ar Kakariki papūgėlių jauniklį?
Taip pat gal patartumėte kokią kitą rūšį. Mes su vyru dirbame įprastu grafiku, todėl dieną paukštelis būtų vienas. Norėtume netriukšmaujančio, bet meilius ir nebijančio žmonių (gali būti bet kokio dydžio tik ne itin mažytis paukštelis).
Ačiū Jums už pagalbą.
Владелец|Veisejas2018-09-23 18:07
Labas, Rūta.Kazka pasiūlyti tikrai galėčiau, pasiskambinkit man šįvakar ar rytoj ir pakalbesim,ką turiu ir galiu pasiūlyti šiai dienai.
Владелец|Veisejas2018-09-27 16:16
Sveiki,šiuo metu turiu giedanciu, kakariki, nimfu,banguotuku gražių jaunikliuku,taip pat kanariuku,iv.amadinuku.
Aš.2018-10-01 08:54
Sveiki. Kokios spalvos kanarėlės ?
Владелец|Veisejas2018-10-01 09:23
Sveiki,ryškiai rožinės.
Nojus2018-10-21 18:49
Gal turite Agaporinių? Labai domimės ryškesnėm kaip persikaveidėmis ar geltonojomis.
Владелец|Veisejas2018-10-21 20:12
Labas,yra šiai dienai 4 įvairių spalvų,jei domina,paskambink rytoj, pakalbesim.
Miglė2018-10-27 13:56
Laba diena! Ar turėtumėte laiko siomis dienomis susiskambinti? :)
Владелец|Veisejas2018-11-07 22:41
https://akropolis.lt/lt/siauliai/akcija/tropiniu-pauksciu-ir-egzotiniu-gyvunu-paroda#@page=1
Ši savaitgalį Šiaulių Akropolyje bus įdomu, kviečiame visus apsilankyti.
Daina2018-11-18 21:13
Sveiki,gal turit pardavimui rozelu porele?
Владелец|Veisejas2018-11-18 21:50
Labas, nebeturiu rozelu porų pardavimui,pernai dar tris poras turėjau,šiuo metu iš vidutinių nimfos, giedancios ir kakariki.
Daina2018-11-19 12:06
Oo gaila,jus saziningas veisejas,tik is jusu noretuos isigyt pauksteliu..
Владелец|Veisejas2018-11-19 12:50
Ačiū,ką jau laikau ir veisiu,tau tikrai užauginu sveikus ir gražius paukstukus+ pakonsultuoju.
Ponas komentaras2018-11-25 14:55
Sveiki, ar atvažiuotumėt į kauną
Владелец|Veisejas2018-11-25 15:07
Sveiki,būna kad vaziuoju,prie progos,gruodį yra planuose.
Владелец|Veisejas2018-11-27 23:33
Sveiki, gruodžio 6d.vakare vaziuosiu į Kauną.
Владелец|Veisejas2018-12-02 13:27
Sveiki,turiu gražių giedanciu, Agaporiniu,banguotuku jaunimo,auga mažyliai kakariki jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
Matas2018-12-30 23:11
Sveiki, ar turite raudonuodegių papūgų?
Владелец|Veisejas2018-12-30 23:35
Labas,apie pyrhuras kalba eina?jei taip,tai nelaikau,iš vidutinio dydžio ką šiai dienai turiu pardavime,tai pora jaunų penantu,poto giedanciu jaunimo ir kakariki,o iš mažųjų banguotuku retų spalvų jaunimo, Agaporiniu kelias porikes,o daugiau amadinuku kelias rūšis,tu turiu gražių pasirinkima,kas daugiau imtu,pigiau parduociau(viskas derinama telefonu).
Matas2018-12-31 15:17
Kokia giedančių jaunimo kaina?
Владелец|Veisejas2018-12-31 15:27
40-45eu/vnt.
Monika2019-01-05 14:08
Labai ačiū už banguotukų porelę! Puikiai pritapo pas mumis, kasdien darosi vis jaukesnės. Džiaugiamės jomis. Valdemaras puikus veisėjas ir gamtininkas. Išpasakojo kaip prižiūrėti ir patarimų davė ir paukštukų gražus, didelis pasirinkimas. Rekomenduoju!
Владелец|Veisejas2019-01-06 10:44
Ačiū, Monika už gražius žodžius,malonu kad žmonės įvertina,pamato, išsirenka ir turi mielus,sveikus šeimos draugus,sėkmės ir jums:-)
Sėkmingų ir prasmingų Naujų metų visiems.
.2019-01-13 21:44
Ar jūsų papūgos išmaitintos rankomis?
Владелец|Veisejas2019-01-13 21:50
Ne,rašiau jau ne kartą tą,neužsiimu aš tokiais dalykais ir neturiu tam laiko,patys tėvai stiprius paukstukus užaugina,o jauniklį ir taip stiprų galima pasidaryti lengvai jaukiu pauksciuku,tik reikia daug dėmesio jam skirti.
Владелец|Veisejas2019-02-06 12:31
Sveiki,auga kakariki gražus jaunimas, Agaporiniu jaunimas auga kelių spalvų, banguotuku ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių jaunimo,ką domina kreipkitės.
Darius2019-03-12 12:57
Laba diena. mane domina fiserio agapornio patinelis, ar turite ?
Владелец|Veisejas2019-03-12 13:20
Labas,Dariau,nebeturiu nei vieno pardavime Agaporinio,o ir aplamai gal paukščių greitu metu nebelaikysiu.
Janina2019-03-17 06:39
Gal nimfu turite?
Владелец|Veisejas2019-03-17 10:09
Nimfų senai nebelaikau, įdomesnes ir retesnes šiuo metu auginu,o nimfų tikrai daug kas turi.
Janina2019-03-20 23:40
O sakykit sokancios su nimfom sutaria?
Владелец|Veisejas2019-03-20 23:59
Dideliame narve taip,bet jokių būdu neperinti,šiaip laikyti galima nors ir 4 rūšių taikias papūgas,bet tai kuo didesniam narve,kad jaustųsi gerai,mano kitos tai voljere gyvena.
Владелец|Veisejas2019-05-20 23:27
Sveiki,auga puikus banguotuku jaunimas,turiu Kakariki atskirų lizdų jaunimo,giedancia jauna patele,taip pat parduodu penantu perinčia porą.
?2019-07-08 02:28
Labas vakaras. Ar yra pardavimui baltaveides nimfos patineliai? Jieškau suaugusio.
Владелец|Veisejas2019-07-29 22:19
Sveiki,šiuo metu turiu jaunų,ryškių spalvų banguotuku jaunimo, maskiniu (kauketuju) Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų krameriuku.
Ką rimtai domina skambinkit.
Sveiki,Spalio 29d.vaziuoju iš Šiaulių į Kauną jei kas ko ieško, kreipkitės, galėčiau atvesti.
Mindaugas2019-12-08 11:48
turit fiseriuku
Domina2020-01-28 21:35
Ar turit kakariki ir kokia kaina butu
Владелец|Valdemaras2020-01-28 22:28
Sveiki,turiu dar kelis,o daugiau bus jaunimo pavasarį.
Jei kas domina su kainomis ar konkrečiai,tel duotas rytoj pasiskambinkit.ok
Andrus2020-01-30 20:08
Ar turit nimfu? jeigu taip kokia kaina?
Владелец|Valdemaras2020-01-30 21:12
Sveiki,turiu.Paprastos jaunos,gražios viena kaina, baltagalviu kita kaina,tel duotas, nepatingėkite pasiskambinti,jei aišku rimtai domina.
P.s.turiu ir katik išsiritusiu nimfuku šią savaitę.
Владелец|Valdemaras2020-02-12 21:53
https://www.akropolis.lt/lt/renginys/paroda-egzotiniu-gyvunu-pasaulis/19693
Kas turite galimybę, būtinai atvykite su šeimomis,ypač su mažyliais.
Jo2020-02-14 18:58
Norėjau paklausti ar Rozelu margaspalviu ar geltonžandžiu ar neturit.
Владелец|Valdemaras2020-02-14 19:10
Pardavime šiuo metu ne,laukiu jaunimo,pavasarį turėtų būti.
lina.2020-02-18 16:33
ar turite ninfu patele.mano tel.860626002.
lina.2020-02-18 20:32
labas.o i inkubatoriu nenorite mainitis infos patikes inkubatorius automatiskas.mano tel 860626002.
Владелец|Valdemaras2020-02-18 20:53
Labas,Lina,rytoj paskambinsiu, pakalbesime.ok
lina.2020-02-20 21:05
labas.o noriu pasiteirauti.koke kaina pas jumi ninfos mergytes.
Panevėžys2020-02-23 21:40
Gal kaip nors važuotumet į/pro Panevėžį??
Ieškau pirkti nimfos patelės.
Владелец|Valdemaras2020-02-24 22:58
Labas,rytoj man paskambinkit, apsitarsime.
Egle2020-04-03 17:28
Sveiki ar turite pyryru?
Владелец|Valdemaras2020-04-03 17:37
Labas,nebelaikau jų,tik kitokias rūšis,kad jos man tokios stresuojancios(nevisos,bet nuo jų rūšies daug kad priklauso) ir rėksnės palyginti su kitomis papūgų rūšimis.
Greta2020-04-05 17:35
Sveiki, ar turite nimfa patinėlį?
A. A.2020-05-16 13:55
Sveiji, ar turite žalios spalvos kramerio patinėlį? Kokia kaina?
Владелец|Valdemaras2020-05-16 15:00
Labas,krameriu pardavime neturiu, ateityje gal bus jaunimo (tikiuosi).
O2020-05-24 10:42
Sveki, gal ar turite Venuoliu-kvakeriu jaunu, ir kokia kaina?
Владелец|Valdemaras2020-05-24 10:57
Labas,nelaikau tokių,labai jau šaukia, rėkia,man netinka tokios.
Labas,Ieva,yra keli variantai,bet mėgstu kai man skambina žmonės,tada pasimato visas konkretumas.
Au2020-08-25 18:29
Sveiki, sakykit, kuri papūgėlė geresnė: agaporinis ar nimfa?
Владелец|Valdemaras2020-08-25 19:42
Labas,abi geros,kam konkrečiai kas aktuaku, skambinkit.
Sveiki2020-09-03 16:43
Sveiki, gal turite agapornių jauniklių?
Владелец|Valdemaras2020-09-03 16:55
Sveiki,šiai dienai atskirtų nebeturiu,bet ateityje bus.
Kitos poros inkiluose.
Oo2020-09-03 19:41
O po kiek laiko būtų?
Владелец|Valdemaras2020-09-03 20:09
Kam kas aktualu ar norite rezervuotis, asmeniškai rasykite ar skambinkite.
Rudenį bus,kada tiksliai nepasakysiu.
Sveiki2020-09-03 21:42
gal artimiausiu metu bus (o gal turite) kakariki jaunikliukas?
Dėkui
Sata2020-09-06 20:27
Sveiki, sakykit, kokią papūgą rinktis pirmiems augintojams, be banguotukų?
Владелец|Valdemaras2020-09-06 20:42
Sveiki,Sata.
Būk gera,visų pirma paskambinkit duotu tel,turėsiu ką patarti,čia nesinori litanijų rašyti.
Daiva2020-09-07 12:25
Sveiki, ar šiuo metu turite pardavimui agaporiniu?
Nojus2020-09-07 13:43
Laba, ar turite Guldo amadinu?
Владелец|Valdemaras2020-09-07 14:09
Sveiki, ateityje bus.
Simas2020-09-16 21:58
Sveiki, ar pas jus agaporniai su žiedukais?
Владелец|Valdemaras2020-09-16 22:50
Labas,Simai,neturiu šiai dienai Agaporiniu.
Ateityje man paskambinkit,tel duotas.
Владелец|Valdemaras2020-09-19 20:46
Sveiki,auga dailių,gražių banguotuku jaunimas,turiu jauna kanariuka pardavime ir pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu rūšių poromis ir pavienių.
Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
Herkus2020-09-21 14:02
Sveiki, kokių spalvų pas Jus agaporniai?
Владелец|Valdemaras2020-09-21 15:29
Labas, žali.
Владелец|Valdemaras2020-10-02 21:26
Sveiki,turiu šiai dienai reto grožio nesenai atskirtų banguotuku jaunimo,kitų rūšių retesnių jaunimo papugiuku ir ne tik.
Jurga2020-10-03 12:40
Sveiki ar turit aleksandriju
Владелец|Valdemaras2020-10-03 12:47
Labas,ne.kitokias rūšis laikau šiai dienai.
vaidas2020-11-10 15:14
ka Valdai is banguotu turi siai dienai pardavimui
Владелец|Valdemaras2020-11-10 20:25
Sveikas.Siai dienai nelabai kažką,tik pradeda kiti ristis,tu kokių ieškai iš jaunimo ar suaugusiu, Vaidai? paskambink kokia diena, pakalbesime.
Justinas2020-12-02 20:43
Ar turite jaunų krameriuku ir už kiek būtu porelė?
Владелец|Valdemaras2020-12-02 21:01
Sveikas,jaunų kur tu viduržiemį rasi,niekas jų neturi.va,suaugusią viena pora galiu parduoti,kas norės,patinas mėlynas, patelė žalia,poros kaina 200eu.Ka konkrečiai domina,tel duotas, skambinkite, kalbėsimes, patarsiu išsirinkti geriausią variantą.
Justinas2020-12-08 16:43
O kiek metu suaugusiems krameriams ir ar galite pasakyti tikslai?
Nerijus2020-12-08 16:45
Krameriu turit?kokia kaina?
Владелец|Valdemaras2020-12-08 18:24
Labas,kam aktualu dėl krameriu,yra tel skambinkite.
Gintare2021-01-15 12:54
Labai rekomenduoju si veiseja. Pauksteliai mylimi ir ispuoseleti.pirkom dvi poreles papugeliu, derinom viska telefonu,paskui nuvykom pasiimti. Likom labai patenkinti! Ypac rekomenduojam si veiseja,jei tai pirmi jusu pauksciukai. Visada mielai atsako i iskilusius klausimus ir siaip malonus zmogus!
Jurga2021-01-29 09:39
Sveiki, ar turite kauketuju agaporiniu?
Владелец|Valdemaras2021-01-29 10:35
Sveiki,ne,tokių būtent nebelaikau.
Владелец|Valdemaras2021-02-07 12:18
Ačiū, Gintare už gražų žodį,visada malonu,kai žmonės lieka patenkinti ir paukščiukai gerose rankose,man tada dvigubas džiaugsmas.
L2021-02-10 13:37
Sveiki domintu banguotų papūgėlių pora ,bet aš iš Telšių raj
Владелец|Valdemaras2021-02-10 14:10
Labas,turiu gražių, paskambinkit šiandien man,sutarsime.
Daiva2021-03-07 10:06
Sveiki.
Ar turėsite artimiausiu laiku kramerių jauniklių?
Владелец|Valdemaras2021-03-07 13:52
Sveiki, Daiva,kaip ir minėjau pačiai asmeniškai auga jaunimas,bet visi šios poros jau uzrezervuoti, jeigu bus,tai kitos poros, pranesiu.
Vir2021-03-20 15:08
Sveiki, gal turite barabantu patele apie du metus ir lazurini patinėli
Владелец|Valdemaras2021-03-20 16:13
Sveiki,deja barabantu nebelaikau.
Vir2021-03-20 17:30
Lazurini patinėli gal turit?
Владелец|Valdemaras2021-03-20 18:13
Ne,patele tik poroje su eleganto patinuku.
Jeigu neklystu Kaune jų dažniausiai ir daugiausiai būna,ten pasiieskokite.
David2021-04-16 14:12
Laba diena, gal turite pyrrhurų?
Владелец|Valdemaras2021-04-16 14:42
Labas,šiuo metu ne,kitokia laikau,vakare paskambinkit, pakalbesime.
Diana2021-05-03 10:15
Sveika, gal turite kramerio papūga, arba agaporni ?
Jeigu turit tai kokia jų kaina?
Владелец|Valdemaras2021-05-03 10:32
Labas,turiu visokiu,dėl kainų ir kitos info, konkrečiai tel skambinkite,kol turiu.
Sima2021-05-04 21:36
Labas vakaras.
Gal turite pyrhurra jauną pauktuka?
Владелец|Valdemaras2021-05-05 11:56
Sveiki,Sima,ne šiai dienai tos rūšies nelaikau,kitokių turiu ir turėsiu, pasiskambinkit vakare.
Владелец|Valdemaras2021-08-17 17:32
Sveiki, rugpjūčio 20d.vaziuoju po pietų į Klaipėdą,jeigu kas domina, kreipkitės,atvesiu.
Laura2021-08-28 11:10
Sveiki ar turite nimfuku? Kokio amžiaus, kokios kainos, ir ar prijaukinti prie rankų?
Владелец|Valdemaras2021-08-28 11:22
Labas,Laura,yra tel,būkite gera, pasiskambinkite,bus daug paprasčiau
Владелец|Valdemaras2021-08-28 15:24
P.s.nimfuku dar keletas yra jaunų ir suaugusių,kiti auga,ką rimtai, konkrečiai domina, skambinkite.
Владелец|Valdemaras2021-11-07 09:35
Sveiki, lapkričio 12d.(penktadienį) planuoju vykti į Kauną.
Daina2022-01-27 11:38
Sveiki, ar turite šokliųjų (kakariki) papųgelių?
Владелец|Valdemaras2022-01-27 15:49
Sveiki,Diana,dar yra kelios patelės,jeigu domina, pasiskambinkite vakare.
Владелец|Valdemaras2022-03-03 07:24
Sveiki, šeštadienį kovo 5d.vyksiu į Vilnių,jeigu kam ko reikės, kreipkitės,atvesiu.
Владелец|Savininkas2022-04-05 22:46
Sveiki,rytoj 04.06d.is ryto važiuoju į Panevėžį,jeigu kam ko reikia, rašykite.
Aidas2022-04-11 15:55
Sveiki, domina geltonos spalvos agaporinis.
Владелец|Valdemaras2022-04-11 19:18
Sveikas,Aidai,turiu,parašyk asmeniškai,iš toli esate?
Владелец|Valdemaras2022-08-11 18:17
Sveiki,rytoj po pietų vyksiu į Klaipėdą, Palanga.jeigu kam ko reikia, kreipkitės,galėčiau atvesti.
Indre2022-10-07 07:27
Prisidedu prie visų teigiamų atsiliepimų. Ir dėkoju, Valdemarai už išsamią ir profesionalią konsultaciją Nimfų mitybos, papildų klausimais. Esu tikra, kad Jūsų visi paukštukai atsakingai prižiūrėti. Rekomenduoju visiems pirkėjams! Sėkmės pardavimuose!
Jurgita2022-10-17 23:14
Rekomenduojam 200% rinktis paukštuką iš šio paukštininko. Net praėjus keleriems metams po to kai pirkome savo paukštelį, nutikus bėdai, vidury nakties šis žmogus mums padėjo išgelbėti paukštuką. Nuostabūs paukštukai pas nuostabų žmogų! Ačiū !
Владелец|Valdemaras2023-01-28 22:59
Ačiū uz gražius ir šiltus žodžius indrei ir Jurgitai,tikrai širdis džiaugiasi, kad idetas darbas ir sugaištas brangus laikas(kurio šiai dienai labai man trūksta),duoda žmonėms ir ne vienam geras emocijas ir džiaugsmą laikant šiuos įvairius grožius. aplamai galvojau jau jų visai atsisakyti,bet dar šiemet kažkiek turėsiu,o daugiau kaip Dievas duos.
Sim2023-01-28 23:02
Labas Valdemarai. Noriu paklausti gal pardavimui turite krameriu patelę suaugusia?
Bet tik ne žalia :)
Владелец|Valdemaras2023-01-28 23:15
Labas,kad neturiu,pats suaugusios krameriu patelės kaip tik ieškau,kad ir žalios.
Eglė2023-02-26 20:56
Labai fainas, rūpestingas pardavėjas. Pirkom papūgėlę, viską paaiškino, o pats paukštukas labai jaukus ir gražus. Džiaugiamės nauju šeimos nariu Ačiū dar kartą.
Владелец|Valdemaras2023-02-27 23:07
Ačiū už gražius žodžius ir džiaugiuosi,kad mylimas augintinis iškeliavo pas gerus šeimininkus, sėkmės jums
???2023-03-24 08:17
Kada Šiauliuose nusimato kokia nors egzotinių paukštelių paroda? Kažkaip senai bebuvo.
Владелец|Valdemaras2023-03-24 17:08
NIEKADA. paskutinė kai buvo Akropolyje 2019.03.07 ir už savaitės prasidėjo karantinas(kaip aš vadinu amžinas),tai po to karto taip "geroji valdžia" ir uždraudė jas rengti,net motyvų neaiskindama.o šiaip vištų, balandžių, kitų paukščių vyksta ir vyko,tik egzotinių nebeleidžia. leistų,senai jau būtų padarytos ir ne viena.jau cia man kelių didžiųjų prekybos centrų vadovai buvo skambine ir siūlę,bet kaip minėjau jos uždraustos.dabar tik like prisiminimai ir video iš senųjų laikų parodų.
O gaila2023-03-25 06:55
Kai pasižiūri kokios parodos ir turgai vyksta Lenkijoje, Čekijoje,Slovakijoje ir t. t. tai atrodo kad mes nebe europos sąjungoje gyvenam. O dar nori kad jaunimas doras užaugtų.
Владелец|Valdemaras2023-03-25 08:27
BŪTENT.ten kitos valdžios,o čia ypač dabartinė valdžia,tai patyliu.o čia tik visja griauti,naukinti,drausti,o poto nėra ko norėti,kad dabartiniai vaikai, jaunimas vištos nuo balandžio nesugeba atskirti.apie rimtesne egzotika jau net nebekalbu.
Владелец|Valdemaras2024-01-05 16:52
Sveiki, turiu nimfų gražiu, ką rimtai domina, kreipkitės.
///2024-06-17 12:24
Kas skaitote šiuos komentarus, atsiverskite you tube dein papagei arba your parrot. Pamatysite kokios papūgų veisyklos egzistuoja europoje.
Rasa2025-03-25 08:32
Sveiki, gal turit melynu ar baltu krameriu?
Владелец|Valdemaras2025-06-25 19:09
Sveiki,rytoj darbo reikslais važiuoju į Kuršėnus,jeigu kam ko reikia,pasiskambinkite.
Владелец|Valdemaras2026-06-17 20:31
Sveiki, savaitgalį važiuoju į Palangą,gal kam ko reikia, rašykite ar skambinkite,atvesciau.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt