o s arba xxl dydziu butu tokiu kur su dideliu uzrasu adidas?
pardaveja2013-03-24 18:43
yra nuo S iki XL ir jie didinti vienu dydziu
gerardas 2013-03-24 19:20
o gal galetumet atsiusti ismatavimus s ir xl dydziu
pardaveja2013-03-24 19:23
gal galit parasyti i emeila.
gerardas2013-03-24 19:27
o gal galetumet atsiusti ismatavimus cia nes neturiu emeilo
pardaveja2013-03-24 19:32
ISMATAVIMAI XL
Imaunami PER GALVA(apytiksliai +-1cm)
dzemperio: nuo virsaus 79, nes nera peciu linijos, rankoves vidine siule 55, visas ilgis 74, per pazastis 63.5
kelnes visas ilgis 114, nuo klyno 78, liemuo 35-64, per klubus apie 72, ties klynu vienos slaunies apie 38
L dydzio ismatavimai
kelnes liemuo 33cm-55cm, visas ilgis 109, nuo klyno 80,5, klubai apie 60cm
bliuzonas visas ilgis 73cm rankove nuo kaklo 79cm/55cm plotis pazastu 62cm
M dydis
Dzemperio:
visas ilgis 73.5 cm, po rankove 56.5 cm, po pazastim 57.5 cm.
kelnes: liemuo 33-50 cm, visas ilgis 104 cm, nuo klyno 80.5 cm
S dydzio
Dzemperis : visas 71cm rankove nuo kaklo 77/54 pazastys 58.5cm apacia 40cm
Kelnes : visas 107cm/75cm liemuo 33cm/55cm klubai 64cm slaunis 34cm
gerardas2013-03-24 20:03
sakykite o xl liemuo cia 64 isvienos puses? per abi butu 128 ar taip? atsuskite savo rekvizitus as jums parasiau sms i tel
pardaveja2013-03-24 20:05
liemuo ramybes busenoje 70 istempti galima iki 130
gerardas2013-03-24 20:11
?
as2013-03-24 20:32
Kaip galiu juos uzsakyti?
pardaveja2013-03-24 20:35
telefonu arba i emeila. aptarsim dydi ir spalva
egle2013-05-27 09:25
domina sudetis N9?
pardaveja2013-05-27 11:23
50%polisteris 50% medvilne
pirkejas 2013-10-23 19:23
o tie batai parduodami
Владелец|pardaveja2013-10-24 06:14
Nike ar converse?
http://www.manodrabuziai.lt/moteriski/aulinukai/7712049-kedukai-nike?ch=u
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauji-converse-16418846.html
pirkejas2013-11-05 19:58
taip nike
pardaveja2013-11-06 02:58
turiu 36,5 ir 37,5
erika2014-09-10 14:01
ar turit tą pilką su rožinėm juostelėm? bet be to didelio užrašo ant krūtinės?
sveiki noreciau,pirkti 2 vyr.kostiumus ir1 moteriska kaip su jumis susisiekti?860099064aciu
rita2016-07-24 18:11
Turit dar?
Владелец|Pardaveja 2016-07-24 19:19
Turim
Rima2016-10-30 16:55
Sveiki,ar dar prekiaujat vyr kostiumais?kaip su jumis susisiekti?
Владелец|Pardaveja 2016-10-30 19:46
Emeilu arba 860258876
Zinanti2017-05-15 19:20
Pirkau treninga is pardavejos. Tokio slamsto tai svietas nemate. Jau benesiojant, dar neskalbus audinys burbulais nuejo. Originalumu net nekvepia.
Владелец|Pardaveja2017-05-15 19:26
Kaime daug ko zmonės nematę.jei dėl konkurencijos nutarei parasyti, tai Ačiū. Sėkmes.
Zinanti2017-05-18 21:02
Labai apgailestauju savininke, taciau konkurencija cia nekvepia. Parasiau atsiliepima kaip daro daugelis,kuriam nepatiko produkto kokybe. Pirkau Klaipedoje, susitikus su tamstos siustu vyru Big centre. Sena istorija, bet tiesiog tegu kiti zino ,kad iskalbe tavo siulomas kelnes po skalbimo gaus bridzus
pirkeja2017-10-03 11:50
Irgi pirkau sita kostiumeli tai tragedija visiska per siules isejo medziaga plonyte susiuta viskas kreivai. LABAI PRASTO LYGIO KLASTOTE. nerealiai prasto...juokingai prasto. Man atsiunte i pastomata - neisivaizduoju kaip gyvai susitikus galima nusipirkti toki daikta - juokdariai
Владелец|Pardavėja2017-10-03 14:19
Kodėl negrazinote?
pirkeja2019-03-15 09:13
ar tiktu ismerai per krutine 110, per klubus 120 ?
Владелец|Pardavėja2019-03-15 10:21
Taip turime tokių
pirkeja2019-03-15 10:42
Kokios spalvos ?
Владелец|Pardavėja2019-03-15 10:44
Parašykite i emeilą atsiųsiu foto
Paddelka2022-12-23 06:02
Turkiskas šlamštas. Padirbinys.
Владелец|Pardavėja2022-12-23 06:13
Tu pats turkiškas šlamštas
Kokios2025-04-02 12:41
dar blyn konkurencijos ufonaute, čia gi turkiškus ale adidas parduodi, Gariūnuose prišykta. Tu dar rašai kaimiečiai nemate, ko nemate, to tavo š? Adidas originals, o tiksliau Adidas Torsion, tokių nx net nesiūna. Buvo dar kontrolė įpysta, kad nebūtų tokio fufėlio. Poto vėl apsileido. Jei ką, tai tau rašo "kaimietis", dar nebuvai gimus ar po stalu ropojei, jau nešiojau tą tavo Adidas, o čia buvo pipėc kas kas turėjo. Todėl mane labai raukia tokie žiūkiautojai apipisinėjantys miestiečius :-D Unisex ružavi, k. užmuši beleką. :-D Nepyk, bet negalėjau susilaikyti, dienos anekdotas :-D originals uuu
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt