gal galima daugiau informacijos apie sega, nes uzsinorejau kazko tokio is tos 16 bitu eros.
dr. Mario 2014-10-14 14:26
Ar turite žaidimą Dr.Mario (virusai)
Владелец|Andrius2014-11-02 10:37
taip turiu DR. Mario.
funstation turejau bet siuo metu neturiu
kolekcjonerius2014-12-21 20:02
sveiki, ar turite dendy junior su 104 irasytais ivairiais zaidimais konsoles atmintyje?
Pirkejas2015-01-13 13:01
ar turite dar kompiuteri?
Владелец|Andrius2015-01-13 13:15
taip, turiu daug
rolandas2015-02-27 21:45
Sveiki.turite sega konsole?
Владелец|Andrius2015-02-27 22:23
sveiki, siuo metu Segos isparduotos, bet po savaites gausiu vel
dtp2015-06-06 18:49
sweiki ar turite dar viktor konsole??paskutines notraukos?arba panasaus modelio konsole?
Владелец|Andrius2015-06-07 04:04
Sveiki,taip turiu 8bit konsoliu
mindaugas 2016-01-03 10:55
as pirkau konsole su 2 disketem pati konsole labai glezna nors mane perspejo kad stebuklo nesitikeciau disketes veikia viskas veikia vaikai patenkinti viska gavau per para. vaikai patenkinti zaidzia kompiuteriuka tenka pasaugoti ir kasetes idejineja tevai kad ilgiau tarnautu :) dekui uz konsole patikimas ir saziningas pardavejes
Dovydas2016-02-12 20:34
noreciau pasiteirauti kokiu konsoliu dar turite?
Владелец|Andrius2016-02-12 20:35
Turiu 8bit kompiuteriuku su 10zaidimu viduj
Linas 2016-02-14 20:33
Sveiki ar siunciat i kita miesta
Владелец|Andrius2016-02-14 20:43
Taip
Nerijus2016-02-15 14:38
sveiki ar turyt zaidimu su tankiukais,cipas ir deilas,mario,contra.ir kokia butu kaina su visu kompiuteriu.
Владелец|Andrius2016-02-15 14:39
Sveiki, kompas po 15, disketes po 5eurus
nerijus2016-02-15 15:20
o yra tokia dyskete kad butu mario,tankiukai,cipas irdeilas.o sautuvas bus komplekte.
Владелец|Andrius2016-02-15 15:22
Tankiuku ir cipdale nera dabar
nerijus2016-02-15 15:44
o sautuvas bus prie kompiuterio.
Владелец|Andrius2016-02-15 15:44
Taip
inga2016-02-16 12:36
Labadiena sakykit prie kompiuteriaus bus kokia diskete ar atskirai reik uzsisakit.
Владелец|Andrius2016-02-16 12:38
bus zaidimai irasyti i kompiuteriuka
inga2016-02-16 12:45
O kokie zaidimukai ten yrasiti.bus tankiukai.ir kaip pas jus uzsisakit as is klaipedos.
Владелец|Andrius2016-02-16 12:58
tankiuku nera siuo metu, bus mario
inga2016-02-17 10:09
Tai noreciau uzsisakit kompiuteri.kaip tai padaryt.
Владелец|Andrius2016-02-17 10:11
Paskambint man ir susitart
Andrius2016-09-04 19:10
o po kiek disketes?
su Contra, Mario ar Chip&Dale?
Владелец|Andrius 2016-09-04 19:34
Mario 3€, contra 5€, chip&dale 12€
Vilius2016-09-18 19:56
Kiek kainuotu contra ir battle city
Владелец|Andrius2016-09-18 19:57
Contra 5€, battle city 4€
Gutis2016-10-27 20:32
Kiek segos kaina?yra vietoj?mortal kombat 3 ultimatum yra?
Владелец|Andrius2016-10-27 20:34
Turim sega, bet mk nera siuo metu
Deimantė2016-11-16 09:07
Sveiki, kur Kaune galima įsigyti?
Владелец|Andrius2016-11-16 09:15
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
marius2017-01-31 17:19
ar galima jus rasti per facebooka?
ieskantis2017-04-22 18:05
sakykit ar yra galimybe gauti zaidima "prisoners of war" ?
Владелец|Andrius 2017-07-17 21:45
860105047
Karina2017-10-19 11:33
Ar turite sy žaidimų kompiuterį?
Владелец|Andrius2017-10-19 12:54
Taip, turim daug
Av2017-10-29 18:57
Jungtis av?
Владелец|Andrius2017-10-29 18:58
Taip
Pro2017-11-23 21:50
Butu gerai dar paviešinti (rare) labai retus zaidimukus is 8bit dendy consoles. Visi ziurau isitikeje i tuos tankucius ir super mario zaidimu standartus,manau yra rimtesniu zaidimuku tik tenka paieskoti.šiuo metu ieskau -double dragon battletoads dvi dalys, Rockin' Kats, Donkey Kong country 4. Flinstones 2dalys, terminatorius 2 dalis.t.t kazka is to laikmacio ieskau.
lina2017-12-13 11:37
Laba diena norėčiau nusipirkti šį žaidimų kompiuterį,kaip jį isigyti?
Владелец|Andrius2017-12-13 11:38
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
Asta2017-12-30 12:04
Sveiki, kokia kaina diskečiu? Domintu mario.
Laura2018-01-20 20:56
Sveiki ar turit dendy?
Zhiliton2018-04-30 22:44
Sveiki. O vat butent tokiu galimybe gaut yra?
https://media2.24aul.ru/imgs/59eb3f52231ede10b42f085e/dendi-dendy---zhiliton-91-1-10482622.jpg
Владелец|Andrius2018-04-30 22:51
Taip. Yra ir tokiu. Del kainos 860105047
Dovis2018-06-27 12:11
Sveiki, sega konsoliu turite?
Владелец|Sveiki2018-06-27 12:12
Sveiki, taip turim. Po 30€
Povilas2018-10-13 22:03
Sveiki, dar turite? Šį kommpiuteriuką?
Владелец|Andrius2018-10-13 22:09
Taip turim daug
Владелец|Andrius2018-12-06 17:42
Vel gavom 8bit kompiuteriuku ir tankiuku
Lins2018-12-16 19:35
Sveiki, klausimas savininkui, ar nekyla problemu pajungiant konsole sega ant smart televizoriaus ir ar turi tam tinkancius laidus?
Владелец|Andrius2018-12-16 19:38
Audio video Laidai yra komplekte. Pasijungia prie visu tv .
Sigita2019-01-12 21:21
Sveiki, ar turit sega kompiuteriuką su žaidimais? Kaip su jumis susisiekti ?
Aha2019-03-23 15:57
Ar dar turite?
Владелец|Andrius2019-04-07 11:34
Vel gavom ir su sautuvais ir be sautuvu
Gintarė2019-10-26 11:12
Kokia viso komplekto kaina?
Владелец|Andrius2019-10-26 11:18
25€
Tomas2019-10-26 11:42
Siunciate pastomatu
Владелец|Andrius2019-10-26 11:49
Taip. +370 (677) 30 288
Gintarė2019-10-26 14:55
O siunciate isperkamuoju paštu?
Владелец|Andrius2019-10-26 14:57
Taip
Gintarė2019-10-26 15:00
Norėčiau užsisakyti.
Владелец|Andrius2019-10-26 15:01
+370 (622) 35 380 Pasukit ir susitarsim
Gintarė2019-10-26 15:02
Ok.
Grantas2020-02-05 18:39
Sveiki ar reiketu pasiimt kosole ar privestumes as is kauno
Владелец|Andrius2020-02-05 18:40
Galima paimt musu parduotuvese Kaune arba galim atsiust
Grantas2020-02-05 18:47
Kurioje vietoje yra jusu parduotuves
Владелец|Andrius2020-02-05 18:48
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, rytu galerijos 16 saleje. Taip pat 128 parduotuveje tarp 4-tos ir 5-tos saliu. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu iki 17.30val. Www.zaidimubaze.lt
n2020-12-05 22:50
gal turite zaidima "doctor mario"?
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt