Starmix - pirma karta girdziu apie tokius siurblius?!
Gepet system, Jurgita2013-05-13 21:22
Sveiki, p. Jonai,
STARMIX siurbliu gamintojas yra Electrostar (Vokietija), kuris nesenai svente 90 metu jubilieju. Sie siurbliai nezinomi Lietuvoje, bet Europoje ir Rusijoje naudojami placiai. Electrostar gali pasiulyti daugiau nei 30 rusiu siurbliu, tame tarpe su iPulsiniu nusipurtymu.
STARMIX siurbliams gamintojs suteikia 3 metu
garantija.
Apie siuos siurblius galima placiau suzinoti www.starmix.de bei musu puslapyje www.gepet.lt
Ramas2013-05-13 21:31
O kas garanijas daro? Kas remontuoja? Kas per firma? Koks miestas? Per kiek laiko?
Kabakas2013-05-15 12:28
Nera LT jokiu garantiju, i Estija reikia siusti remontui. Po 1.5 menesio atkeliauja suremontuoti - dega po 3-4 men ir vel i Estija. Čia serviso net nera - matai net i klausimą neatsakė.
Gepet system2013-05-15 13:45
Sveiki, p.Ramai,
Jei dėl STARMIX siurblių, tai garantinį ir pogarantinį servisą atliekame mes UAB GEPET SYSTEM (Elektrėnų g. 1s, Kaunas). Mes esame šių siurblių atstovai Lietuvoje ir Latvijoje.
STARMIX siurbliai yra patikimi ir vertinami profesionalų ypač dėl ilgaamžiškumo.
Saulius2014-09-17 14:17
Kas nezinot paaiskinsiu- STARMIX'as gamina siurblius 9 didziausiems siurbliu gamintojams, tame tarpe flex, metabo. Jie gamina siurblius daug metu, jei gerai pamenu netoli 100 metu. Taip, kad galit drasiai pirkt STARMIX'a. Beje, jokio rysio su pardaveju neturiu, nesu papirktas ar kaip kitaip reklamuojantis ju prekes. :) Pats naudoju METABO ASR 35L autoclean, nors tai yra grynas STARMIX gaminys metabo spalvomis ir uzrasu, kas netikit pasigooglinkit ir manau busit stipriai nustebe, kaip buvau as :)
naudotojas2015-09-14 21:35
matau mazai kas zino apie Starmix siurblius seip labai geri patikima firma seip vieni is seniausiu gamintoju turejom protool alto metai su ciut uzlinksta darbas kiekviena diena slapiu sausu budu Starmix 1,5 jau eina kaip nauja beto siurbimo galia stipriausia is visu liuks galiu pasakyt
Marius 2017-01-09 13:27
Isigau jau antra . Nes vieno neuztenka tikrai geras . Siurblys .
Senbuvis2019-03-10 22:59
Teko pirkt Fein multifunkciniui antgalius iš šios firmos.Atvežė ko reikėjo.
Karolis2021-02-27 22:42
o turit kur nusipurtytu neisjungus ?
Владелец|Gepet2021-03-04 06:57
Karoli, su automatiniu nusipurtymu modelis STARMIX iPulse 1635. Turim.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt