Закрыть
Мой SKELBIU
Портал объявлений

Siuntos Lietuva-svedija-norvegija

JB 2012-02-09 13:27
Kaip dažnai važiuojat šiuo maršrutu? Mums reikėtų vasario pab.-kovo pr. Gal vyksit?
mmtransport 2012-02-09 13:46
Vaziuojam 2 kartus per menesi. Bijau tikslia data pasakyti, bet manau kovo pradzioj judesim
SE 2012-06-14 18:19
kokiu marsrutu per svedija vaziuojat? ar vajuojat E6?
Владелец | mmtransport 2012-06-15 12:17
Taip, vaziuojam E6, praktiskai nuo pat pradzios, iki Oslo
as 2013-01-04 20:26
ar i vestby vaziujat?
A 2013-01-15 21:26
ar užsuktumėt į Ulviką ir už kiek?
Jis 2013-09-18 22:52
Sveiki,kiek kainuotu nuvezti i Norvegija,Bodo,1300km is Stogholmo,17 vienetu plastikiniu langu?
Владелец | Uab Bolsta 2015-12-28 14:05
Kazkas juokauja musu vardu. Visi atsakymai telefonu arba el. Pastu. Dekojam uz supratima
As 2016-04-04 16:14
Kokia butu kaina vienam asmeniui i kristensand?
Martynas 2016-09-15 20:16
Seiki noriu paklausti. Kokia butu orentacine kaina? Jei reiketu partemti is Drameno i Klaipeda nedidelia valti. Valtis turi savo priekaba.
Mantas 2016-10-21 16:51
Sveiki, ieskau kurjerio darbo vazinejant i Norvegija, galbut reikalingas vairuotojas siuntom vesti?
Karolis 2017-05-17 13:19
Sveiki ar vezate dviracius is museno norvegija aciu uz atsakyma
violeta 2017-08-05 23:08
Ar vezate i udevala
Vyt 2018-07-02 21:38
Kristiansund Važiuojat?
Загрузка...
В категории: